Kültür - Sanat | İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Kampanyalar <> Deneme Yönetici Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Tebrikler Fevzi hosgeldin

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben o ban olayını Pınar üzerinde denedim hata vermişti

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Test mod iken daha çok yetkimiz varmış gibi görünüyordu yaa :S İmza düzenle, uyarı puanı falan vardı. Şimdi yok hiçbiri :S

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Test mod iken daha çok yetkimiz varmış gibi görünüyordu yaa :S İmza düzenle, uyarı puanı falan vardı. Şimdi yok hiçbiri :S
Onları görüyorsunuz ancak kullanamıyorsunuz. Panelde de görüp kullanamadığınız bir kaç özellik var.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Mesela şimdi adminleri banlamaya çalıştım panelden, ama olmadı..

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ali'ye dokunmayın yakarım :)

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Ben de denemiştim ama düzenleyememiştim :D

Bu arada tebrik ediyorum :) Hayırlısıyla test sürecini atlatmanı dilerim :)
İnşallah. İlk tıkladığımda imza paneli açıldı diye hatırlıyorum :hmmm Benmi yanlış hatırlıyorum:hmmm
Neyse göstermelikmiş onu anladık :D
Bırgalamayız bi daha :ehe

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler Anılcım

- - - Eklendi - - -

Gösterip de vermemek
Kına yak :zzz:

- - - Eklendi - - -

Tebrikler Fevzi hosgeldin
hoşbulduk Lütfullah üstad

:kop: abi cok fenasin :d:

Cezbedici tebrikler.
:tşk:

- - - Eklendi - - -

Alma denemenin ahını çıkar aheste aheste :kop:

- - - Eklendi - - -

Onları görüyorsunuz ancak kullanamıyorsunuz. Panelde de görüp kullanamadığınız bir kaç özellik var.
göster ama elletme :ehe

- - - Eklendi - - -

Mesela şimdi adminleri banlamaya çalıştım panelden, ama olmadı..
Spam detected :polis:

- - - Eklendi - - -

Ali'ye dokunmayın yakarım :)
Ateşle oynanmaz demediler mi sana :angry:
:ehe

- - - Eklendi - - -

Ve bu güzel duyuruyu hazırladığı için Reşwan adminime sonsuz teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
minoo

minoo

Üye
:rica:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Pınar kültür sanat bölümünde gözüme çarpan bazı çarpıklıklar var revizyona gidilmesi lazım kısmen.. Eksikliğini gördüğüm alt başlıklar var tabi doğal olarakta taşıma işlemleri gerekecek.. Şimdi ben Kültür sanat forumunun analizini yapmaya çalışıyorum nedir ne değildir diye..Tam bi profil çizdiğimde önce sen incelersin sunumumu .. Yöneticilere ait mesajlarda var onlar için adminlerim yetki verirse taşımak için seri bi şekilde toparlarız orayı..

- - - Eklendi - - -

2. el satış forumunda ise şimdilik sorun gözükmüyor zaten ilanları tek tek inceliyorum:polis:

- - - Eklendi - - -

Şöyle bir sorun var: Görüyorum bazı yöneticilerimiz konuları çok yanlış yerlere açmışlar ve sayısıda azımsanmayacak şekilde.. Şimdi ben müdahale edemiyorum.. Olması gerekenin o yönetici arkadaşımıza konu yerinin yanlış ve olması gerektiği yerin konumunu bildirmemiz doğru olan.. Peki 40-50 küsür belki daha fazla taşınması gereken konu var ben hepsini yöneticimize özel mesajla bildirmelimiyim? Şikayet etmeye kalksam şimdi şikayet sistemi tıka basa benim bildirimlerimle dolcak sonra Mustafa abi ya da Erol koca gün konu taşımakla uğraşacak..
En uygun olan nedir? Şikayetmi özel mesajla bildirimmi?

minoo

minoo

Üye
Şöyle yap; benim konum ise yanlış olan mesela, bana pm atıp durumu bildir. Yöneticiler arasında genelde karşılıklı anlayış olur zaten sorun yaşanmaz. Ama bilgilendir. Şikayet etmene gerek yok zaten kendi yetkilerin dahilinde olan bir bölümden bahsediyoruz. Basit bir konu taşıma işlemi için admin karıştırmaya gerek yok.

Bir de yönetici mesajlarını, konularını silerken ya da taşırken iz bırakmamaya çalışıyoruz. Bir yöneticinin başka bir yönetici tarafından konusunun taşınması üyelerin gözüne sokulunca hoş durmayabilir. Yetki çatışması olmasın.

Herhangi bir sorun olursa da bana pm atabilirsin. Hep burdayım zaten bildiğin gibi. Elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
http://www.maxicep.com/deneme-yonet...-duzenleme-onerilerim-bu-baslikta-710851.html
Burada toplayacağım genel revizyon önerilerimi..

- - - Eklendi - - -

Şöyle yap; benim konum ise yanlış olan mesela, bana pm atıp durumu bildir. Yöneticiler arasında genelde karşılıklı anlayış olur zaten sorun yaşanmaz. Ama bilgilendir. Şikayet etmene gerek yok zaten kendi yetkilerin dahilinde olan bir bölümden bahsediyoruz. Basit bir konu taşıma işlemi için admin karıştırmaya gerek yok.

Bir de yönetici mesajlarını, konularını silerken ya da taşırken iz bırakmamaya çalışıyoruz. Bir yöneticinin başka bir yönetici tarafından konusunun taşınması üyelerin gözüne sokulunca hoş durmayabilir. Yetki çatışması olmasın.

Herhangi bir sorun olursa da bana pm atabilirsin. Hep burdayım zaten bildiğin gibi. Elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.
Açıklama çok güzel oldu özellikle
''Bir de yönetici mesajlarını, konularını silerken ya da taşırken iz bırakmamaya çalışıyoruz. Bir yöneticinin başka bir yönetici tarafından konusunun taşınması üyelerin gözüne sokulunca hoş durmayabilir. Yetki çatışması olmasın.'' bu bölümü.. İlk taşıdığım konuda bu söylediğin yapmamam gereken şeyi yapıp taşındı ibaresi bırakmıştım :ah

minoo

minoo

Üye
Henuz yetki denemeleri yaptigin icin pek onemli degil ama dikkat etmeye calis :)

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
3. bi seçenek olarak :)
Arkadaşımla konuşup durum böyle böyle linkler bunlar buraya alınacak izninle seni yormayıp ben düzenlemeleri ayarlayayım şeklinde kibarca teklifimi sunsam onun rızası olduğunda yönetim açısından bir sorun kalmıyor sanırsam doğrumudur? :)

- - - Eklendi - - -

Şikayet sistemi paneline bildirim olmadığı zamanlarda nereden gireceğiz ben forumda linkini veya bağlantısını bulamadım .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...