Hard Reset attım Telefon kafayı yedi

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Hard Reset attım Telefon kafayı yedi

Telefonum yeni garanti belgesini kaybettim ve düşürme falan olmadı. Nokia E6 smbian belle ye normal ayda bir *#7370# yapıyordum normal iş görüyordu. Bir ker de hard format atayım dedim 3 tuşa basılı tutup açtım. Telefonun orijinal kendi arka plan resimleri dahi silindi. Ekran da herşey net görünmemeye başladı. arada bir kendi kendine kapanıyor. Nokia e6 ya son sürüm işletim sistemi nasıl atılır. yardımcı olur musunuz

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Nokia suite den yazılımı tekrar yükle :oke:

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan
NEXUS

NEXUS

Üye
aynı yazılımı tekrar yükle bende android telefonuma hard reset attım google hesabına gimedi orjinal romu yükleyince oldu :) seninkide büyük ihtimalle olur :oke:

sLeepLe

sLeepLe

Üye
phoenix ile orjinal belle refresh yazılımını yükle telefon kendine gelir :oke:

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok güzel söylüyorsunuz da phoenix ile orjinal belle refresh yazılımını nasıl yükleyecem. Orijinal romunu nasıl yükleyecem her hangi bir anlatım varsa link koyabilir misiniz?
Not: telefonda süite diye program yok. Nokia pc suite bilgisayara bağlayarak bişi olmadı.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
sLeepLe

sLeepLe

Üye
bilgisayarda suite olduktan sonra telefonu bağlayıp yazılımı yeniden yükle dersende olur tabiki :oke:

behzat

behzat

Üye
nokıa suitten yeniden yükle en iyisi hem güncellemeleri de halledenokıa suitten yeniden yükle en iyisi hem güncellemeleri de halledenokıa suitten yeniden yükle en iyisi hem güncellemeleri de halledenokıa suitten yeniden yükle en iyisi hem güncellemeleri de halledersin

Üst Alt