Hangi xperia telefon alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Kardeşim Pye jb geçen günlerde geldi diye biliyorum.
Üstte bir sürü demişsin benim dediğime ne diyorsunuz diye de sen ne diyorsun anlamadım ? (Ben zaten P için üstte çok güzel açıklama yaptığımı düşünüyorum? Sorun varsa yaz.)
Ama bak tekrar diyorum P alma bence neden? Çok üstün bir cihaz değil. S daha çok memnun eder seni. Teknoloji çabuk gelişiyor. Netten aldığında daha ucuz olur bak Xperia S 909 lira gittigidiyor da adam koymuş. Gidip teknosadan alırsan affedersin ama adama sokarlar 1300lirayı.
Ayrıca Arc S çift çekirdek değil tek çekirdek. Arc S için ilk sayfada çok uzun yazmıştım artık alınabilecek bir cihaz değil parana yazık. Bu saatten sonra güncelleme almayacak zaten arc s ve tek çekirdek 512 ram. Başından beri diyorum 512 seni kurtarmaz. Sıkar. İstediğin kadar atomic rom kur farketmez.
Bir de yine de hakkını yememek lazım anca fruit ninja angry birds diyenler biraz abartmış. Most Wanted Asphlt 6-7 nba jam temple run 2 , batman, deadtrigger, modern combat 3 fln açar. Deadtrigger lowda açar ama açar Modern Combat 4 kasar biraz ama az. Wildbloodda filan patlar ama Dungeon Hunter 4 çıktı lowda açar ama highta mediumda patlar.

Yardımcı olabilmişimdir umarım.
---Özet: S almaya çalış ikinci planda da S olsun üçüncü planda da S olsun dördüncü plana filan P yi koyablrsn--- :)

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
ok kardeş eywallah :))) illa s diyosun :D

Superfan

Superfan

Üye
Hepsiburada'da indirimle felan Xperia P 999 TL ye oluyor.Onu düşünebilirsin
1 GHz çift çekirdekli işlemci ve 1GB ram seni donanım alanında tatmin eder.
Sony kalitesi zaten ayrı bir şey.

Invoke

Invoke

Üye
İşte önceki linkte 909 liraydı S takip etsn diyorz.

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
XPERIA ARC S öneririm çok güzel, kullanışlı telefonlar ..

Invoke

Invoke

Üye
XPERIA ARC S öneririm çok güzel, kullanışlı telefonlar ..

Kardeş konu geçeli, 2hafta olmuş nerdeyse üstelik arc s hakkında yeterince konuşulduğunu ve irdelendiğini düşünüyorum....
ama en özet şekilde yazayım -istersen önceki mesajlara bak sen.- : "512ram az"

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Teknosada 700 e HTC desire sv var. Acikcasi kamera.haric Xperia s den daha Guzel geldi. Hadi hayirlisi benim s I verip onu mu alsam :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arc s

Invoke

Invoke

Üye
Teknosada 700 e HTC desire sv var. Acikcasi kamera.haric Xperia s den daha Guzel geldi. Hadi hayirlisi benim s I verip onu mu alsam :D

Nasıl daha güzel geldi?
Kamerası düşük
Ekran çözünürlüğü düşük
Dahili hafıza yok
Ram düşük
İşlemci düşük
GPUda bakmadım ama yüzde bi milyon düşüktür :D

SquaLTR

Üye
Xperia Arc S performans alamazsin sadece şık ve mükemmel zarif. Telefonun bir üretim hatası var ki sorma sensör yerin üstü catliyor. İlk 3 aydan sonra gıcık bir görüntü veriyor. Az paranı biriktir. Xperia Z al.

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Islemci fark etmiyor fazla, rami daha fazla. Benimki 664 o 662 ram veriyor, benim tel bostayken daha çok ram harciyor. Ekran fark etmiyor hd film izlemezsen. Ama kamerasi ve hafizasi gicik.

EwreBulut

EwreBulut

Üye
eger telefon alamdıysan hala motorola artix yada xperia sola al benim terciğim soladan oldu ama motorola ram vehavıza bakımından çok da iyi durumda solada atrı özellik nfc olması ki oda hiçde önemli dğeil ben memnunum taş gibi tel. açmadıgı oyun yok ama bir üst sürümü yani performans bakımından özelliklere göre üstün olan motorola uygun fiyata varken nedne sony alasınki tek cvp garanti derim başka birşey gelmedi aklıma :D

• Beğen
Tepkiler: sinan627