Telefon Tavsiyesi Telefon İsteği

Sponsorlu Bağlantılar

okokmen

Üye
    Konu Sahibi
Telefon İsteği
Arkadaşlar dünde açmıştım konuyu kusura bakmayın ama tam bi cevap alamadığımı düşündüğüm için tekrar açtım ayrıca tercihlerimde değişti.Öncelikle şuanki telefonum Samsung Galaxy s3 mini kenarları falan baya aşındı telefonun.Şimdiki telefonum haliyle kasma da yapıyo. İsteğim telefon kasma yapmasın çok fazla oyun bağımlısı değilim arada indirip oynarım ama hiçte oynamıyo değilim. S3 mini gibi kenarlarıda dağılsın istemiyorum.Uzun bi süre kullanıcam gibide duruyo. Telefonu kredi kartı olmadığı için evkurdan alıcam. Yazdıklarım arasından hangisi sebebiyle yazarsanız sevinirim.Telefonlar:

LG G3: (En pahalı güzel bi telefon olduğunu biliyorum)

Huawei Ascend P7: (Bu telefon hoşuma gitti ama bataryasından dolayı biraz caydım sanki sorun çıkarır mı)

Samsung Galaxy E7: (Güzel görünüyo fakat internette tanıtım videosu vs yok.)

Huawei Ascend G7: (Genel olarak kafama yatan bu ve genel olarak bunu al dediler ama tatmin eder mi )

Sony T2 Ultra: (Buda güzel görünüyo en son gördüm zaten bunuda öylesine koyuyorum.)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

mrzstyl

mrzstyl

Üye
ben dün p7 demiştim bugün xperia t2 yi koymuşsun t2 al :oke::oke::oke::oke:

• Beğen
Tepkiler: okokmen
baskahmet

baskahmet

Üye
Huavei ascend g7 almanı önerim hem hesaplı hemde yarı yolda bırakmaz. Bataryası vs çok iyi dediler diye duymuştum. Yinede bi araştır benimkisi sadece görüş ;)

• Beğen
mrzstyl

mrzstyl

Üye
note 2 ye de bakabilirsin istersen oda iyi telefondur

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Huawei Ascend G7 :oke:

• Beğen

okokmen

Üye
    Konu Sahibi
kardeş note 2 yok evkurda. bu arada cevaplar için teşekkür ederim banada en yakın g7 geliyo. t2 yi neden almayılıyım alırsam

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
kardeş note 2 yok evkurda. bu arada cevaplar için teşekkür ederim banada en yakın g7 geliyo. t2 yi neden almayılıyım alırsam
T2 ULTRA:
HAFIZA düşük 8gb
Selfie kamera 1.1Mp ötekiler 5.0mp mp'in önemi yok diyenler olabilir ama pc'de büyük gözükmesi mp'e bağlı.
Ekran 6.0 hd diğerleri 5.5 hd yani t2 ultra daha kalitesiz bir görüntü sunar çünkü daha geniş bir ekranı var. İşlemciler ayni.

• Beğen
Tepkiler: okokmen ve baskahmet

okokmen

Üye
    Konu Sahibi
Bu cevap iyi oldu teşekkür ederim g7de karar kilicam galiba