Tavsiye Hala s4 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben Nokia hayranıyım akıllı twlefonlarım genelde Nokia oldu

Uygulamaaaaa
Ben de Nokia'yı seviyorum ama hep bir şeyleri eksik çıkartıyorlar. Aslında adam akıllı yapsalar herkes Nokia'ya geri dönecek. Şuan favorim yok hangi telefon en iyisiyse onu alırım.

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

Berkkk2375

Üye
Ben de Nokia'yı seviyorum ama hep bir şeyleri eksik çıkartıyorlar. Aslında adam akıllı yapsalar herkes Nokia'ya geri dönecek. Şuan favorim yok hangi telefon en iyisiyse onu alırım.

Amiral gemileri bile donanımsal olarak lg sony samsung ile kıyaslanamıyor. Çift çekirdek kullanmışlar amiral gemide :oha:

Uygulamaaaaa

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
  • Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
Piyasaya ilk çıktığında 32 gb si 1999₺ ye satılan 1 GB ramli telefona ne diyorsun donanım/fiyat

Uygulamaaaaa
Ona bakarsan iPhone 5S'te de 1 GB ram vardi ama yetiyor iOS'a. WP'de iOS gibi.

maxirabit

maxirabit

Üye
550 ye telefoncu 4. Ayda veriyordu ama burun kivirmiştim tamam gel 500 olsun dedi yine almadim,faturasi kutusu vs herseyi vardi,ne yani ben hic olmayacak birseyimi bulmus oluyorum oylelikle. Yani tabiki degil,şu anda s4 lerin 2. El alimlari 300 tl den bile başlıyor

Berkkk2375

Üye
Ben yetmiyor demedim oku cevapla donanım fiyat dedim

Uygulamaaaaa

Berkkk2375

Üye
550 ye telefoncu 4. Ayda veriyordu ama burun kivirmiştim tamam gel 500 olsun dedi yine almadim,faturasi kutusu vs herseyi vardi,ne yani ben hic olmayacak birseyimi bulmus oluyorum oylelikle. Yani tabiki degil,şu anda s4 lerin 2. El alimlari 300 tl den bile başlıyor

Kutusuz faturasız her tarafı çizikli arızalı açılmayan cihazlar 300₺ e satılır

Uygulamaaaaa

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben yetmiyor demedim oku cevapla donanım fiyat dedim

Uygulamaaaaa
Kardesim iste soyle diyim 3 GB ramli Note 3 ile 1 GB ramli iPhone 5S. iPhone 5S 1 GB ramiyle 3 GB ramli Note 3'e kafa tutuyor. Zaten suan hicbir telefon fiyatini haketmiyor. Hepsi cok pahali. Tabii bu fiyat vergi ve buraya o telefonlari getiren kisiler yuzunden

maxirabit

maxirabit

Üye
Kutusuz faturasız her tarafı çizikli arızalı açılmayan cihazlar 300₺ e satılır

Uygulamaaaaa
Sen 300'e satildigini bilirsin ama iste olay telefoncuya gelince oyle degil,onu telefoncu o fiyata alir

Berkkk2375

Üye
Tamam ama g3 ile karşılaştır bakayım donanımı p fiyatı hak etmiyor ıphone sadece hava

Uygulamaaaaa

maxirabit

maxirabit

Üye
Tamam ama g3 ile karşılaştır bakayım donanımı p fiyatı hak etmiyor ıphone sadece hava

Uygulamaaaaa
İos'un rahatligi hic bir sistem de yok,iphone hava maksatli degildir,butun hersey ios uzerine cikar yapilir,oyun uygulama vs ve bunada ek olarak akicilik vardir ios ta,android gibi 1-1.5 yilda yazilimi kesmez

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@

Berkkk2375

Üye
Olsun o donanıma o kadar parayı vermem uygulama kullanmam daha iyi :D o cihazın ozelliklerinde bir android alsan 800-900₺ belki o kadar akıcı değil ama aynı fiyata z2 falan varken ıphone almak havadır

Uygulamaaaaa

maxirabit

maxirabit

Üye
Olsun o donanıma o kadar parayı vermem uygulama kullanmam daha iyi :D o cihazın ozelliklerinde bir android alsan 800-900₺ belki o kadar akıcı değil ama aynı fiyata z2 falan varken ıphone almak havadır

Uygulamaaaaa
6 yolda cikti cikacak o zamna kadar yani z2 falan kalmaz,bir kosede ezilir durur:D ios un mantigi da o zaten,dio ki bak ben bu donanimla bile calistirirken bunun aynisi android de yemio,sisip kalio,anladin dimi simdi hangisinin dogru oldugunu:D

MaxipmaN

Üye

Uygulamaaaaa
iphone5s antutuda 29bin alıyor akıcılıkla birlikte g3 ile arasındaki fark önemsenmez

The Shadow

The Shadow

Üye
Bi konu daha android-ios catismasina donmus gene :ah

Berkkk2375

Üye
Haklısın sladow

Uygulamaaaaa

Üst Alt