GM Discovery KitKat Custom ROM Onerileriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
KitKat Custom ROM Onerileriniz ?
Evet arkadaslar bu gidisle Stock Beta KitKat Beta olarak kalacak gibi gorunuyor hal bu olunca biz fakir S3 u kullanlarda Custom ROM lara yonelicez (Beta dan gectim artik onun gelecegi yok ) normalde ben Cyanogenmod dan baska Custom ROM kullanmam ama ne yazik ki bu cihaza Cyanogenmod el atmadi bende sizden oneriler alayim dedim tabi ki kendi yorumlarinizla birlikte ve tavsiye ettiginiz ROM un arti ve eksi lerinide yazarsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler

tayren

tayren

Üye
Evet arkadaslar bu gidisle Stock Beta KitKat Beta olarak kalacak gibi gorunuyor hal bu olunca biz fakir S3 u kullanlarda Custom ROM lara yonelicez (Beta dan gectim artik onun gelecegi yok ) normalde ben Cyanogenmod dan baska Custom ROM kullanmam ama ne yazik ki bu cihaza Cyanogenmod el atmadi bende sizden oneriler alayim dedim tabi ki kendi yorumlarinizla birlikte ve tavsiye ettiginiz ROM un arti ve eksi lerinide yazarsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler
Bence legend rom special edition v2 güzel eksi göremedim ancak kamera netliği stock jb de daima daha stabil bi cok custom romda kamera net bu legend dahi ama stock kadar değil

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Bence legend rom special edition v2 güzel eksi göremedim ancak kamera netliği stock jb de daima daha stabil bi cok custom romda kamera net bu legend dahi ama stock kadar değil

Hocam valla dediginizden tek anladigim legend rom v2 iyi rom kamera hakkinda ne dediginizi anlamadim :D

mamix74

mamix74

Üye
Nexus v5 her yönüyle kusursuz

mamix74

mamix74

Üye
Evet

mem034

Üye
Hocam nexus v5 link verebilir misin sana zahmet ?

mem034

Üye
Hocam rom'u bulamadım link olsa deneyecem varsa sende atarmısın :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Hocam rom'u bulamadım link olsa deneyecem varsa sende atarmısın :)

Valla mobildeyim ve net bana yetmiyor 2 GB su an 6. Gun ve 850 MB kaldi o yuzden nete fazla takilmiyorum mobilde evde wi-fi de yok ama yarin is yerinde bulurum sana tabi o zamana kadar degerli forumdaslarimiz sana coktan yardim ederler

mamix74

mamix74

Üye
Link atmayı beceremiyorum ama discoveryforum.com bu sitede bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: ghstr
smh60

smh60

Üye
O verdiğiniz site tamamen insanların emeklerini çalıyor discovery geliştiricilerinin has forumu forum.pittech.net 'dir !

• Beğen
mamix74

mamix74

Üye
O verdiğiniz site tamamen insanların emeklerini çalıyor discovery geliştiricilerinin has forumu forum.pittech.net 'dir !
Valla ben oraya bi turlu üye olamadım sorular yüzünden o yüzden diğer siteyi verdim

• Beğen

m-ortak

Üye
Hocam nexus v5 link verebilir misin sana zahmet ?
link:

ROM'UN KURULUMU
1=) Telefonu CWM moduna alın.

2=) Wipe data/factory reset yapın

3=) Wipe cache partition yapın.

4=) Advanced'e gelip Wipe dalvik cache yapın.

5=) Install zip from sd-card a gelip romu yükleyin.

6=) Telefonu yeniden başlatın.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
link:

ROM'UN KURULUMU
1=) Telefonu CWM moduna alın.

2=) Wipe data/factory reset yapın

3=) Wipe cache partition yapın.

4=) Advanced'e gelip Wipe dalvik cache yapın.

5=) Install zip from sd-card a gelip romu yükleyin.

6=) Telefonu yeniden başlatın.

LegenD ROM Special Edition v2 deki bazı eksiklerden dolayı bu ROM' u deniyorum bakalım nasıl çıkacak ? :ehe
İlk olarak görünüm olarak LegenD ROM un çook gerisinde ama stabillik olarak bu ROM daha iyi gibi duruyor ancak ne yazık ki bu ROM da da güç tasarrufu gibi bir şey yok :(