galaxy s4 tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

cenatorius

cenatorius

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s4 tavsiye
Arkadaslar oncelikle selam. Yaklasik 2 yildir kullaniyorum bu cihazi. Donma kasma problemi yasamadim genel olarak memnunum amma ve lakin sarj konusunda belim dogrulmadi bir turlu. Kalibrasyonlar formatlar wipe chache islemleri bilmemneler internette cozum olarak yazilan her islemi denedim sayilir. Gecen hafta 3. bataryami da almis bulunmaktayim ama yine olmadi. Sarj soketi bozuktur falan dediler de telefondan da sogudum acikcasi. Gelelim asil sormak istedigim soruya. Lg g2 almayi dusunuyorum bunu satip fiyati da iyi gibi geldi bana benim icin onemli olan batarya performansi da cok iyi. Kardesim aldi 3 ay once ordan biliyorum bataryasini. Sizin tavsiyelerinizi almak istedim simdiden tesekkur ederim verilen cevaplar icin.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
:oke: lg g2 iyidir benim kuzenimde var özellik olarak ekran canlılığı felan iyi telefon al :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S4'ten G2'ye geçmeye değmez. Z2 al :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Rica ederim fakat S4'ten G2'ye batarya performansı dışında bir fark olmaz.

2gb/2gb
Full hd/full hd
13mp/13mp
2600mAh/3000mAh
Ayrıca Süper AMOLED ekrandan sonra IPS hiçte canlı gelmeyecektir.

Marlon Brando

Üye
Hocam bende S4'den G3'e geçtim çok memnunum.

İlk etapta G2 almayı düşünüyordum ancak pil hariç G3 her yönden çok daha iyi bir cihaz. Z2 de düşünülebilir tabi, ne alırsan al memnun olursun Samsung olmadığı sürece :)

mrzstyl

mrzstyl

Üye

2gb/2gb
fu ll hd/fu ll hd
13mp/13mp
2600mAh/3000mAh
amoledi çok büyütme bende htc desire 500 var arkadaşımda s4 mini benim ekran tft lcd onun amoled yan yana bi foto açıp koyduk benim ekranda daha canlı gözüktü bizzat kendim test ettim

cenatorius

cenatorius

Üye
    Konu Sahibi
Zaten artik performans aramiyorum pek bu cihazlar yeter bana pil omru uzun olsun benim icin yeterli.
2gb/2gb
fu ll hd/fu ll hd
13mp/13mp
2600mAh/3000mAh
Hocam bende S4'den G3'e geçtim çok memnunum.

İlk etapta G2 almayı düşünüyordum ancak pil hariç G3 her yönden çok daha iyi bir cihaz. Z2 de düşünülebilir tabi, ne alırsan al memnun olursun Samsung olmadığı sürece :)
G3 e de baktim g2 ye gore iyi evet ama dedigim gibi onceligim batarya :) fiyat farki da var arasinda. Samsung konusunda katiliyorum kullanmadan bilinmiyor sorunlari. G3 hayirli olsun sana da :)

Üst Alt