Tavsiye Hala s4 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
Ben sana g2 alınmaz demedim ki :)
Arkadaş s4 alınır mı diye sormuş bende alınır dedim :)
Attığım mesajları oku öyle cevap ver :)
simdi ben surekli mobil intrrnette geziyorum internete hızlı baglanma fark edermi s4 de lg g2 de acaba burası onemli

foreverthe

foreverthe

Üye
Telefoncuymuşsun sanırsam yaşın 20+'dır hatta daha fazla olabilir. Yaşının gerektirdiği gibi konuşurken daha iyi olur. Arkadaşa en iyisini önermek amacımız değil mi ? Kazıklanmamasını sağlamak filan falan

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
esmeran3

esmeran3

Üye
simdi ben surekli mobil intrrnette geziyorum internete hızlı baglanma fark edermi s4 de lg g2 de acaba burası onemli

Kardeşim bu benim şahsi fikrim kimse alıntı da yapmasın bu mesajı.
S4 de herşeyinden memnunum internet felan hepsi lg g2 de kullandım ve arayüzünü sevmediğim için geri tezgaha koydum. Şu an s4 kullanıyorum ve memnunum bi sıkıntısı yok .

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
Kardeşim hattının verdiği hızı kullanırsın G2'de LTE 100Mbps var en fazla çekecek, S4 ise HSDPA 42Mbps

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
Telefoncuymuşsun sanırsam yaşın 20+'dır hatta daha fazla olabilir. Yaşının gerektirdiği gibi konuşurken daha iyi olur. Arkadaşa en iyisini önermek amacımız değil mi ? Kazıklanmamasını sağlamak filan falan

Şu anda telefonu ne durumda sende bende bilmiyoruz.
S3 ün garantisi var mı ?
telefonda çizik kırık felan var mı .?
telefonun değişeni var mı.
bunları bilmiyoruz.
Şahsen stabilite bi telefon istiyorsan LUMİA 925 e de bakabilir.
Lg g2 de olabilir.
İphone 4s e de olabilir.

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
Kardeşim bu benim şahsi fikrim kimse alıntı da yapmasın bu mesajı.
S4 de herşeyinden memnunum internet felan hepsi lg g2 de kullandım ve arayüzünü sevmediğim için geri tezgaha koydum. Şu an s4 kullanıyorum ve memnunum bi sıkıntısı yok .
İyi kardeşim sana bir şey demiyorum. S4'ünle mutluluklar. :good:
Şu anda telefonu ne durumda sende bende bilmiyoruz.
S3 ün garantisi var mı ?
telefonda çizik kırık felan var mı .?
telefonun değişeni var mı.
bunları bilmiyoruz.
Şahsen stabilite bi telefon istiyorsan LUMİA 925 e de bakabilir.
Lg g2 de olabilir.
İphone 4s e de olabilir.
Sence telefoncu ezik çizik kırık olsa böyle bir şey yapar mı ? Sizde telefoncusunuz biliyorsunuz hepsi asıl telefon fiyatını öldürür. Tabii onlarada bakabilir ama içlerinde en güncel olanı ve S3'e görede daha da alışık olabileceği G2 var diğer iki telefon farklı bir sistem kullanıyor.

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye

Lumia 930 a geçiyorum şahsen :) merak etme:) hepsi ile mutluyum ben . :) :heyo2:
Sence telefoncu ezik çizik kırık olsa böyle bir şey yapar mı ? Sizde telefoncusunuz biliyorsunuz hepsi asıl telefon fiyatını öldürür. Tabii onlarada bakabilir ama içlerinde en güncel olanı ve S3'e görede daha da alışık olabileceği G2 var diğer iki telefon farklı bir sistem kullanıyor.

Arkadaş istediği telefonu alabilir ben katiyyen bişey demiyorum neden sadece LG G2 İphone Nokia varken ?

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
Şuradan da bakabilirsin. İki telefonda android işletim sistemli olduğundan kıyas.la'dan karşılaştırma yapmak yanlış olmaz.

istiyorsan tabii karşılaştırma videolarınıda izleyebilirsin arkadaşım
Lumia 930 a geçiyorum şahsen :) merak etme:) hepsi ile mutluyum ben . :) :heyo2:

Arkadaş istediği telefonu alabilir ben katiyyen bişey demiyorum neden sadece LG G2 İphone Nokia varken ?
Dedim ya işte hani iPhone ve Nokia ayrı segmentteki telefonlar. S3 G2 ile benzer. Arkadaşın alışması filan daha kolay olacaktır ki. 4S güncelliğini yitirmiş ama güzel olan bir cihaz, iOS8 sonu olucaktır 4S'in. 925 güncelleme alıcak mı almıyacak mı belli değil gerçi güncelleme sözleri vardı. WP sistemi çok yavaş gelişen bir sistem. Bu yüzden G2 arkadaş için en iyi tercih olacaktır diye düşünüyorum.

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
Şuradan da bakabilirsin. İki telefonda android işletim sistemli olduğundan kıyas.la'dan karşılaştırma yapmak yanlış olmaz.

istiyorsan tabii karşılaştırma videolarınıda izleyebilirsin arkadaşım
Dedim ya işte hani iPhone ve Nokia ayrı segmentteki telefonlar. S3 G2 ile benzer. Arkadaşın alışması filan daha kolay olacaktır ki. 4S güncelliğini yitirmiş ama güzel olan bir cihaz, iOS8 sonu olucaktır 4S'in. 925 güncelleme alıcak mı almıyacak mı belli değil gerçi güncelleme sözleri vardı. WP sistemi çok yavaş gelişen bir sistem. Bu yüzden G2 arkadaş için en iyi tercih olacaktır diye düşünüyorum.

İphone 4s hala güncel bi telefon.
Lumia 925 güncelleme alacak. Çünkü daha yeni bir telefon
Lg g2 de en fazla Andorid L ye kadar güncelleme alacak ?

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
İphone 4s hala güncel bi telefon.
Lumia 925 güncelleme alacak. Çünkü daha yeni bir telefon
Lg g2 de en fazla Andorid L ye kadar güncelleme alacak ?
4S, iOS8 tanıtıldığında son güncellemesini alacaktır :) 925 güncelleme alıcak sözleri vardı zaten. G2 Android L'den fazlasını kesinlikle alıcaktır.

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
4S, iOS8 tanıtıldığında son güncellemesini alacaktır :) 925 güncelleme alıcak sözleri vardı zaten. G2 Android L'den fazlasını kesinlikle alıcaktır.

LG G1 neden güncelleme konusunda geri kaldı peki :)

En fazla android L alacak LG G2
İOS 8 o telefonu 2 sene daha götürür :)

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
S4 iyi cihaz sıkıntı yok. Aklında S4 varsa alabilirsin. LG G2 gibi alternatifler var tabi ama sen S4'ün tasarımını vs beğenmiş olabilirsin. O yüzden tercih etmen yanlış olmaz. Yine alternatifleri iyi değerlendir derim.

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone ve hsynkckygcı@

Berkkk2375

Üye

Zamanında wp7 kullanıcılarıda wp8 i alacakların kesin gibi bakıyorlardı

Uygulamaaaaa

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
LG G1 neden güncelleme konusunda geri kaldı peki :)

En fazla android L alacak LG G2
İOS 8 o telefonu 2 sene daha götürür :)
LG G1 çıkalı 2 sene oldu kardeşim. Ve aldı güncelleme ona bakarsan S3 4.4.2 BİLE ALAMADI. Ben de S3 kullanıyorum bende bu durumdan dolayı üzgünüm.
Zamanında wp7 kullanıcılarıda wp8 i alacakların kesin gibi bakıyorlardı

Uygulamaaaaa
Android L'den fazlasını alınca hatırlatacağım sana. O Nokia'nın ayıbı kardeşim.

• Beğen

Berkkk2375

Üye
LG G1 çıkalı 2 sene oldu kardeşim. Ve aldı güncelleme ona bakarsan S3 4.4.2 BİLE ALAMADI. Ben de S3 kullanıyorum bende bu durumdan dolayı üzgünüm.

O zamana kim öle kim kala

Uygulamaaaaa

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
4.3 te bıraktılar bizi

Üst Alt