Öneri max 650 ye en iyi telefon

Sponsorlu Bağlantılar

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
max 650 ye en iyi telefon
Arkadaslar isletim sistemi farketmez beni 2 yil cikartcak saglam bi telefon ariyorum bataryasi uzun dayanan, guncelleme alan ve kasmayan bir telefon onerirseniz sevinirim Simdiden Tesekkurler

not : t50 600 liraya buldum almalimiyim?
moto g 800 dediler
lumia.hic sormadim

0MG90

0MG90

Üye
Moto G

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Moto G
İndirimdi hediye karttı 480 e bile alan var hepsiburadadan
Siz 550 ye felan alabilirsiniz araştırin

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
moto g al ama t50 de kötü değil düşünülebilecek bir telefon ama turkcell in diğer telefonlarında verdiği izlenim çok kötü ve güncelleme de vermiyor kamera ile çok fazla ilgilenmiyorsan moto g tam sana göre :)

Ne alacak isen şimdiden hayırlı olsun :)

fk555897

fk555897

Üye
Moto G hepsiburada da 650 TL'ydi sanırım. Bir bak istersen. Moto G uzun süre idare edebilecek bir telefon. T5ü hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama güncelleme desteğinin kötü olacağını düşünüyorum.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
grand neo

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
ben moto g yi gold da 730 tl ye aldım sonra babam 630 tl ye hepsiburada dan aldı hiçbir fark yok hatta hepsiburada daha iyi çünkü kapak hediye ediyor :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Kesinlikle Moto G. 650'ye çok rahat bulursun.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bncede moto g guncelleme destegide cabasi :)

dayannight

dayannight

Üye
moto g ye pahalı demişler aynı yerden alma zorunluluğun varsa t50 yi al 600 e fiyatı uygun

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Sen windows phone tarif etmişsin :)
Lumia 1320.İkinci el650-750 arasında değişiyor.Araman lazım tabi.850 ye de var yani.Bataryası çok çok çok iyi.Kasma kesinlikle yapmaz.Ve Güncelleme konusunda alacağı kesin.
Eğer o paraya bulamazsan lumia 630a bak.Bataryasını bilmiyorum ama 1 günü çıkarır diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy
Invoke

Invoke

Üye
Bir tane daha "Moto G" yazılacak konu. :D

800? Çok demişler.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Moto g veya zorlarsan GMD 2