H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye

Bunuda koyacaktim fakat biraz tartisilir bor konu. Bana sorarsan haarp aletinin bi sonucu. Ama bi aciklamaya gorede gokyuzu depremi denilen bisey olabilir...

bana sanki haporlörle yapılmış fake bir ses gibi geldi ama :ehe

- - - Eklendi - - -

bak videodaki toz bulutunu görüyorsun dimi ?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

bana sanki haporlörle yapılmış fake bir ses gibi geldi ama :ehe

- - - Eklendi - - -

bak videodaki toz bulutunu görüyorsun dimi ?
Bence hoparlör felan değil... Toz bulutu evet görüyorum :evet:

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
konuyu okudum soyle bi yorumlarada baktim bir bardak su icip telefonum icin apps aramaya devam ettim :S

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
inandım :(

Preloader

Preloader

Üye
Beyler Hackless.. Haklı! Biliyorum başımıza bela almak istemiyoruz ama ben çoğu yerde payaştım 1kişinin zarar görmesi = 1000 kişinin gerçekleri görmesi seçim sizin :tşk: bizi bilgilendirdiğin için saol hackless

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Hackless.. Haklı! Biliyorum başımıza bela almak istemiyoruz ama ben çoğu yerde payaştım 1kişinin zarar görmesi = 1000 kişinin gerçekleri görmesi seçim sizin :tşk: bizi bilgilendirdiğin için saol hackless
Bu tip küçük yerlerde küçük konulardan kimsenin başına bişey gelmez korkma :oke:

:rica:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Türe

Türe

Üye
Bunu biliyorum ileride başımıza bela olacak..

• Beğen
Tepkiler: avcitalip ve HacKLess
paradox07

paradox07

Üye
İsmail tam konunu okurken bi elimde telefon bi elimde mp4 vardı,yatakta oturduğum yerde de ben nesli diye bi kitap var ve kitabın üstünde kapkara gözlü bi tane kız var,burnunda ve ağzında demirler falan var:)iki cihaz arasında bir GÖZ farkettim ve o kadar korktum ki anlatamam ya:)ve şimdi de gülüyorum:)tesadüfun bu kadarı.pes ya:)

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
İsmail tam konunu okurken bi elimde telefon bi elimde mp4 vardı,yatakta oturduğum yerde de ben nesli diye bi kitap var ve kitabın üstünde kapkara gözlü bi tane kız var,burnunda ve ağzında demirler falan var:)iki cihaz arasında bir GÖZ farkettim ve o kadar korktum ki anlatamam ya:)ve şimdi de gülüyorum:)tesadüfun bu kadarı.pes ya:)
Fazla takmamaya bak bunları kafaya. Ben ilk araştırırken abartıyordum heryerde bişey arıyordum. Sonradan gerçekleri anladım. Okadar abartmaya şey etmeye gerek yok illimunatiyi. Ama gerçekleride inkar etmemek lazım :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Herşey olacağına varır, hayırlısı diyelim.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Tam 07 Aralık 2011'den beri İllimünati ile başlayan Deccaliyet araştırmalarım sayesinde Şeytan'ın hizmetçileri hakkında bilmediğim şey kalmadı..HAARP'ın teknik özelliklerinide biliyordum bir kez daha tazelemiş oldum.. Bu gerçekleri kabul etmeyenler biyolojik savaşı başlamadan kaybedenlerdir..
Tüm bunlar neden var ne için yapılıyor dünyada neler dönüyor tüm gerçekliğiyle anlamak istiyorsanız Archenaar ve aralarında birde müslümanın olduğu diğer iki üç arkadaşlarının hazırladığı 50 bölümlük The Arrivals[Gelenler] belgeselini tüm dikkatinizle izleyin..
İzlerken nutkunuz tutulacak.. Daha sonrasında bu sayfaya ilk yaptığınız yorumları silmek isteyeceksiniz..

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve HacKLess
paradox07

paradox07

Üye

Fazla takmamaya bak bunları kafaya. Ben ilk araştırırken abartıyordum heryerde bişey arıyordum. Sonradan gerçekleri anladım. Okadar abartmaya şey etmeye gerek yok illimunatiyi. Ama gerçekleride inkar etmemek lazım :)

zaten kafaya taktığım yok,her şey inşaallah olacağına varır da bir an kapkara bi göz görünce biri boğazıma yarışacak diye korktum :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
adamlar çok çalışıyor her türlü teknoloji onların elinde maalesef.

• Beğen

Üst Alt