H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Kardeşim güzel konu.Hani bideoları izlemezseniz hakkımı helal etmem diye yazmıştın ya;onları açamadım telden you tube den olmasına rağmen.Hakkını helal et.

Bu arada kıyamet burnumuzun dibinde bizim haberimiz yok!

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim güzel konu.Hani bideoları izlemezseniz hakkımı helal etmem diye yazmıştın ya;onları açamadım telden you tube den olmasına rağmen.Hakkını helal et.

Bu arada kıyamet burnumuzun dibinde bizim haberimiz yok!

Yok keyfi acmiyorsaniz dedim. Ama kesinlikle izlemen lazim.

Evet kiyamet kapida...

zombaka

zombaka

Üye
arkadaşlar inanmayın böyle şeylere ortaya kanıt sürmek kolay rahat olun bôyle bisey olamaz insanları paranoyaklaştırmak kolay oldu diyelim yaptılar hıç bır ülke bunu göz yummaz

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar inanmayın böyle şeylere ortaya kanıt sürmek kolay rahat olun bôyle bisey olamaz insanları paranoyaklaştırmak kolay oldu diyelim yaptılar hıç bır ülke bunu göz yummaz

Yaw olay bukadar basit gizlice goz yumdurtturanlar var. Ben çok fazla arastirdigim icin emin konusuyorum . İsin icinde masonlar ve illimunati var. Cok gizli seyler var. Okadar gizliki bazilari bizi susturuyor yada biz susmak zorunda kaliyoruz. Elindeki kanita yalan diyemezsin heralde. Her ulkenin kendi arasinda gizli anlasmalari var. Turkiye " haarp olabilir" dese nolur? Ulke ayaklanir. Bu yuzden ortbas ediyolat soylemiyolat. Ama yarin bigun gorecez nelernolacak. Ozmn paranoyaklastirmak icinmiymis gercekmiymis gorecez...

msy2017

msy2017

Üye

Peki neden o gökyüzündeki olayı ne olduğunu açıklamadılar ? "Biz bilmiyoruz" deseler millet ayaklanır çünkü. Kimse cevap vermiyor soranlar susturuluyor! Neden ?! Böyle bi tehlikeyi bi ülkenin açıklaması ne demek olur ? Şimdi anlaşıldı galiba :)

- - - Eklendi - - -

hah işte sorun burda isa abi :)

- - - Eklendi - - -

1.si 51 .bölgeyi biliyorum bununla beraber araştırdım. bu haarp ile alakası var sanırsam. ama ben söyleyeyim. 51. bölgede insanlara saçma bahaneler sunup uzaklaştırıyolar ve insanlara saldırı için virüs üretiyorlar. Bi profesör oraya atanmış ve azından laf almışlar. Ordan biliyorum ... :oke:

- - - Eklendi - - -

Bu arada beyin frekanslarla yönetilebilir. Bunu söylememe bile gerek yok sanırsam :)

- - - Eklendi - - -

bak şimdi. haarp silahından yüksek şiddetli frekanslar atmosfere yollanıyor iyonosfere yani. Sonra orda olaylar oluyor ve zaten gökyüzü elektronlardan felan ibaret olduğu için auroılar vs vs yapabiliyorlar yağmur yağdırabiliyorlar vs.

- - - Eklendi - - -

çünkü sadece o cümlede hata vardı ve bende orayı yorumladım :)

ben beynin elektromanyetik dalga yaydığını biliyorum ama frekanslarla kontrol edildiğini hiç bir fizyoloji kitabında okumadım.Beyin çok muhteşem complex bir organ belki etkileniyordur ama ben insanların beyni yönetecek kadar çözdüğüne inanmıyorum.
Not:biyoloji olimpiyatlarındayım kafa patlatıyorum.

Ya şu gizli şeylere sinir oluyorum eğer bu teknoloji ye sahipsek müthiş iyi şeyler yapabiliriz.

Konu için teşekkürler abi ben çok severim böyle meçhul konular hakkında tartışmayı.Okulda arkadaşlarımla tartışıyoruz uzaylılar var mı,Haarp,karadelikler,paralel evrenler,sicim teorisi....

Kıyamet kapıda derken 21 Aralıktan bahsediyorsanız saçma bir şey inanmayın.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
ben beynin elektromanyetik dalga yaydığını biliyorum ama frekanslarla kontrol edildiğini hiç bir fizyoloji kitabında okumadım.Beyin çok muhteşem complex bir organ belki etkileniyordur ama ben insanların beyni yönetecek kadar çözdüğüne inanmıyorum.
Not:biyoloji olimpiyatlarındayım kafa patlatıyorum.

Ya şu gizli şeylere sinir oluyorum eğer bu teknoloji ye sahipsek müthiş iyi şeyler yapabiliriz.

Konu için teşekkürler abi ben çok severim böyle meçhul konular hakkında tartışmayı.Okulda arkadaşlarımla tartışıyoruz uzaylılar var mı,Haarp,karadelikler,paralel evrenler,sicim teorisi....
Nasil yok ?????!!? Gecen gun fizik hocamla konustum nicolas teslanin insan beynini uzaktan eldktromanyetik dalgayla komut verilevilecegi hakkinda ciddi derecede teorisi var. Offf artık kafam cok yoruldu su gunletde. Genis kapsamli bi arastirma yapacaktim ama zaman zaman zaman... haarp vardir gercektir o gizli seyleride arastir. Al sifreli sozcukleri veriyorum : illimunati , yeni dunya duzeni ve haarp

msy2017

msy2017

Üye
illüminatiyi abartıyorlar gerçekten bence o çapta bir organizasyon yok sadece eski bir örgüt tabi bu benim görüşüm abi tekrarlıyom hiçbir biyoloji kitabında o bilgiye rastlamadım ben.

enterneoll

enterneoll

Üye
illüminatiyi abartıyorlar gerçekten bence o çapta bir organizasyon yok sadece eski bir örgüt tabi bu benim görüşüm abi tekrarlıyom hiçbir biyoloji kitabında o bilgiye rastlamadım ben.

böyle bir örgüt var ve bence yakında görücez etkilerini.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Yaw senin okudugun kitaplarda yazmazki :) yanlis anlama ezmiyorum seni. Universite okumus gecirmis birisi veya fizik hocasina sor bak onlarda o kitaplar var :)

- - - Eklendi - - -

böyle bir örgüt var ve bence yakında görücez etkilerini.

Var ama abartiliyor. Her goz gordugunuz illimunati deniyor. Bukadar abartili olmasada ciddi manada varlar ve bunlar halk icinde " mason olarak geciyor :)

msy2017

msy2017

Üye
abi biliyorum ezmediğini de ben zaten ulusal biyoloji olimpiyatları 2.aşamaya çalışıyorum çalıştığımız kitaplar zaten üniverste ders kitabı profösörler yazıyor hepsini.mesela insan fizyolojisi için önerdikleri kitap guyton and hall medikal fizyoloji aynı zamanda tus çalışma kitabı.işte bu kitaplarda senin dediğin bilgiyi niye bulamıyorum onu anlamıyorum.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
abi biliyorum ezmediğini de ben zaten ulusal biyoloji olimpiyatları 2.aşamaya çalışıyorum çalıştığımız kitaplar zaten üniverste ders kitabı profösörler yazıyor hepsini.mesela insan fizyolojisi için önerdikleri kitap guyton and hall medikal fizyoloji aynı zamanda tus çalışma kitabı.işte bu kitaplarda senin dediğin bilgiyi niye bulamıyorum onu anlamıyorum.
Yaw cunku bi dedigim sey ortaya cikarilmak istenmiyor. Bunlari sana gostermezlet. Bu konular biraz senin atastirip biyerlerden bulmanla olur...

- - - Eklendi - - -

Ayrica bu olay biyolojiyle degil fizikle - elektromanyetik dalgayla ilgili...

msy2017

msy2017

Üye

Yaw cunku bi dedigim sey ortaya cikarilmak istenmiyor. Bunlari sana gostermezlet. Bu konular biraz senin atastirip biyerlerden bulmanla olur...

- - - Eklendi - - -

Ayrica bu olay biyolojiyle degil fizikle - elektromanyetik dalgayla ilgili...

anlıyorum neyse boş ver tartışılacak çok konu var.şimdi düşünüyorum da hani beynin telepati vs gibi gizli özellikleri var ya onun gibi acaip özelliklerinden dolayı olabilir bu etkilenme.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum neyse boş ver tartışılacak çok konu var.şimdi düşünüyorum da hani beynin telepati vs gibi gizli özellikleri var ya onun gibi acaip özelliklerinden dolayı olabilir bu etkilenme.

Aynen oyle. Telepati astral seyahat , telekinezi , mentalizm hepsi var ve gercek...

- - - Eklendi - - -

Hepside elektromanyetik alanla ilgili...

SheFy

SheFy

Üye
Eline saglik.konu.icin tskler. Dun bu konu.hakkinda konusmustuk ben de bunun simdiki teknolojiyle olacak sey degil ama suanda proje asamasindaymis demistim. Guzel konu olmus.yazinin kisa kisa parcalarini okudum. K.bakma kardesim videolari mobilden acamiyorum Allah in cezasi vodafone sn15kb net yapinca izlenmiyor. Haarp in su anda aktif calisiyor olmasina hala inanmiyorum. ama sonraki uzun yillar sonra bu ve bunun gibi seyler olacagina inaniyorum. dunyada neler bulundu yapildi hic birimizin haberi yok.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Eline saglik.konu.icin tskler. Dun bu konu.hakkinda konusmustuk ben de bunun simdiki teknolojiyle olacak sey degil ama suanda proje asamasindaymis demistim. Guzel konu olmus.yazinin kisa kisa parcalarini okudum. K.bakma kardesim videolari mobilden acamiyorum Allah in cezasi vodafone sn15kb net yapinca izlenmiyor. Haarp in su anda aktif calisiyor olmasina hala inanmiyorum. ama sonraki uzun yillar sonra bu ve bunun gibi seyler olacagina inaniyorum. dunyada neler bulundu yapildi hic birimizin haberi yok.
Videolarda ne vardi biliyormusun ? İstanbula gemiyle getirilen haarp makinasi. Deney icin istanbula getirildi. Gizli felan degil ha baya bariz getirildi kameraylada cekildi. Bil bakalim noldu? 140 km hizinda firtina koptu. Meteoroloji bile aciklayamadi ? Bak annem babam arkadaslarim herkes havanin anormal oldugunu soyluyor. Bugun haltie yani halit abi " takvime bakmasam temmuz sanicam bu ne sicaktir " dedi. Ve bu havalarin sebebini soliyimmi ? İstanbuldan giden haarp makinesi tekrar geri getirildi...

msy2017

msy2017

Üye
peki niye birileri istanbulun havasıyla oynuyor sanırım test ediyorlardır.

msy2017

msy2017

Üye
birara istanbulda ve büyük şehirlerde gece acayip bir ses duyulmuştu ya siz onu duydunuz mu?bizim burda sürekli gece uğultu olur ama evin karşısındaki otoyoldan geliyor.bu da mı illuminatinin işi

SheFy

SheFy

Üye

Videolarda ne vardi biliyormusun ? İstanbula gemiyle getirilen haarp makinasi. Deney icin istanbula getirildi. Gizli felan degil ha baya bariz getirildi kameraylada cekildi. Bil bakalim noldu? 140 km hizinda firtina koptu. Meteoroloji bile aciklayamadi ? Bak annem babam arkadaslarim herkes havanin anormal oldugunu soyluyor. Bugun haltie yani halit abi " takvime bakmasam temmuz sanicam bu ne sicaktir " dedi. Ve bu havalarin sebebini soliyimmi ? İstanbuldan giden haarp makinesi tekrar geri getirildi...

hakli olabilirsin.kardesim. Kocaelide oturuyorum dun 30 kusur dereceydi. ve bugunde baya sicakti.

Üst Alt