H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Tam 07 Aralık 2011'den beri İllimünati ile başlayan Deccaliyet araştırmalarım sayesinde Şeytan'ın hizmetçileri hakkında bilmediğim şey kalmadı..HAARP'ın teknik özelliklerinide biliyordum bir kez daha tazelemiş oldum.. Bu gerçekleri kabul etmeyenler biyolojik savaşı başlamadan kaybedenlerdir..
Tüm bunlar neden var ne için yapılıyor dünyada neler dönüyor tüm gerçekliğiyle anlamak istiyorsanız Archenaar ve aralarında birde müslümanın olduğu diğer iki üç arkadaşlarının hazırladığı 50 bölümlük The Arrivals[Gelenler] belgeselini tüm dikkatinizle izleyin..
İzlerken nutkunuz tutulacak.. Daha sonrasında bu sayfaya ilk yaptığınız yorumları silmek isteyeceksiniz..

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve Cezzbedici3

paradox07

paradox07

Üye
Bu belgesellerden birincisini indirdim de ses yok.bu doğal mı?bir de hepsi ingilizce mi?az biraz anlıyorum ama hepsini anlayamıyorum,türkçe olanı yok mu?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
altyazılı olması lazım ve evet bir kaçında ses yok ama altyazı var

paradox07

paradox07

Üye
Hangi sayfadan izledin sen?ben youtubedan baktım da altyazı yoktu.altyazı dosyaları varsa rarlayıp yollayabilir misin bana?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Bak burdan başlıyor aslında şöyle söyliyim şuan youtubeda hiçbiryerde 50 sini bir yerde yayınlayan yok farklı farklı kişilerden toplayarak izledim ben..

anadolumm

Üye
"The Arrivals/Gelenler"i ben de izledim. sizler gibi illuminatiymiş, gizli şeytani örgütmüş onlara merakım artmıştı. başta ben de inandım ama sonra bir takım araştırmalar yapınca birçok şey saçma gelmeye başladı. bu gibi şeylerle zamanınızı boşa harcamayın, kafanızı boş şeylerle doldurmayın. adamakıllı belgeseller izleyin, national geographic'ten falan. ben belgesel arşivi yapmaya başladım mesela. siz de yapın bilgisayarınızda bulunsun. ilerde arkadaşlarınızla, abinizle ablanızla, veya kendiniz izlersiniz. ne gizli örgütmüş arkadaş. bilmeyen duymayan kalmadı ya.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
"The Arrivals/Gelenler"i ben de izledim. sizler gibi illuminatiymiş, gizli şeytani örgütmüş onlara merakım artmıştı. başta ben de inandım ama sonra bir takım araştırmalar yapınca birçok şey saçma gelmeye başladı. bu gibi şeylerle zamanınızı boşa harcamayın, kafanızı boş şeylerle doldurmayın. adamakıllı belgeseller izleyin, national geographic'ten falan. ben belgesel arşivi yapmaya başladım mesela. siz de yapın bilgisayarınızda bulunsun. ilerde arkadaşlarınızla, abinizle ablanızla, veya kendiniz izlersiniz. ne gizli örgütmüş arkadaş. bilmeyen duymayan kalmadı ya.
Gizli örgüt zaten. Senin herşeyi bildiğim dediğin kısım illimunatinin dış yüzünün dış yüzününde dış yüzü :oke:

• Beğen
Tepkiler: alaStar

Software95

:hmmm

Black-killing

Black-killing

Üye
Iyi iyi böyle konularla ilgilenen bi tek ben değil mişim :)

Not : Zamanında O zamanın devi olan ve hala günümüzde de önemli bir yere sahip olan Generals Elektriğin sahibi olan Graham Bell Nicolayı kandırıp üzerinden çok para kazandırmıştır ve ışığıda bulan ilk kişi Graham Bell değil Nicola Tesla bulmuştur.Yalnız parası olmadığı için patentini alamadığından şuan Bu icadın sahibi Graham Bell gözükmektedir.

1 not daha : Dünyanın en çok icad sahibi Nicola Tesladır.1000 den fazla ve her biri birbirinden önemli icadı vardır.Daha da çok icatları olmasına rağmen bazılarını parası olmadığı için patentini alamamıştır.

Lütfen bi Nicola Tesla nın Vikipedisini okumanızı rica ediyorum. Bence gelmiş geçmiş en büyük bilim adamı.

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve HacKLess
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
kafanızı boş şeylerle doldurmayın. adamakıllı belgeseller izleyin, national geographic'ten falan. ben belgesel arşivi yapmaya başladım mesela. siz de yapın bilgisayarınızda bulunsun. ilerde arkadaşlarınızla, abinizle ablanızla, veya kendiniz izlersiniz. ne gizli örgütmüş arkadaş. bilmeyen duymayan kalmadı ya.
:nono:
----------------
Önceden, Digiturk'u aldığımız 1.5 sene gibi ilk zamanlarda National Geographic hayranıydım.. Öyle ki eve gelir gelmez hemen 84'ü tuşlardım.. Sonra 184. kanala alındı tabi.. Ama D-Smart'ta görmüş olduğum Discovery Science kanalına da hayran kalmıştım.. Gözümde büyüttüğüm Nat Geo'nun yanında sönük kaldığı kalitede belgeselleri özellikle bilim programları vardı.. Sonra Allah duamı kabul etti ve Science kanalı bir gün eve geldiğimde Digiturk'teydi :)
Yaklaşık 8-10 ay olmuştur.. O gün bu gün Discovery SC izler oldum Nat Geo'nun yüzüne bile bakmıyorum..

--------------------------------
Burayı iyi oku:

Gel zaman git zaman öyle felaket bir şey farkettim ki bu kanalların tamamen evrim teorisi ve Novus Ordo Seclorum - New World Order[Yeni Dünya Düzeni] üzerine, insanları yavaş yavaş empoze etmek amaçlı kurulmuş olduklarını gördüm..

İzlediğim her uzay belgeselinde ''Yaratıcı'' - ''Tanrı'' yokmuş gibi davranılıyordu..

Nat Geo olsun Science olsun, ilk insanlarla ilgili bir belgesel izlediğimde bizlerin her defasında ilkel ve maymundan gelmiş olduğumuz düşüncesi belgeselin ham maddesiydi..
Bunları farkettikten sonra tamamen ''Eleştirel-Şüpheci'' bir bakış açısıyla izler oldum ve her belgeselde ''Allah' ı daha fazla yok ettiklerini gördüm..

Senin bu saçmalıkları bırakın faydalı belgeseller izleyin dediğin belgesellerin yapımcılarıda bu saçmalıkların sahibidir..

Artık izlemiyor muyum? Kesinlikle tüm hayranlığımla izliyorum özellikle gelişmiş teknolojiler ve robot teknolojileri ile ilgili olanları.. Evet harika bilgi ve geliştirici belgeseller.. Ama altta yatan amacın ne olduğunu bilen bir gözle...

- - - Eklendi - - -

Yani sonuç: Hocanın dediğini yap yaptığını yapma..

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: 'Enver' ve Cezzbedici3
alaStar

alaStar

Üye

:nono:
----------------
Önceden, Digiturk'u aldığımız 1.5 sene gibi ilk zamanlarda National Geographic hayranıydım.. Öyle ki eve gelir gelmez hemen 84'ü tuşlardım.. Sonra 184. kanala alındı tabi.. Ama D-Smart'ta görmüş olduğum Discovery Science kanalına da hayran kalmıştım.. Gözümde büyüttüğüm Nat Geo'nun yanında sönük kaldığı kalitede belgeselleri özellikle bilim programları vardı.. Sonra Allah duamı kabul etti ve Science kanalı bir gün eve geldiğimde Digiturk'teydi :)
Yaklaşık 8-10 ay olmuştur.. O gün bu gün Discovery SC izler oldum Nat Geo'nun yüzüne bile bakmıyorum..

--------------------------------
Burayı iyi oku:

Gel zaman git zaman öyle felaket bir şey farkettim ki bu kanalların tamamen evrim teorisi ve Novus Ordo Seclorum - New World Order[Yeni Dünya Düzeni] üzerine, insanları yavaş yavaş empoze etmek amaçlı kurulmuş olduklarını gördüm..

İzlediğim her uzay belgeselinde ''Yaratıcı'' - ''Tanrı'' yokmuş gibi davranılıyordu..

Nat Geo olsun Science olsun, ilk insanlarla ilgili bir belgesel izlediğimde bizlerin her defasında ilkel ve maymundan gelmiş olduğumuz düşüncesi belgeselin ham maddesiydi..
Bunları farkettikten sonra tamamen ''Eleştirel-Şüpheci'' bir bakış açısıyla izler oldum ve her belgeselde ''Allah' ı daha fazla yok ettiklerini gördüm..

Senin bu saçmalıkları bırakın faydalı belgeseller izleyin dediğin belgesellerin yapımcılarıda bu saçmalıkların sahibidir..

Artık izlemiyor muyum? Kesinlikle tüm hayranlığımla izliyorum özellikle gelişmiş teknolojiler ve robot teknolojileri ile ilgili olanları.. Evet harika bilgi ve geliştirici belgeseller.. Ama altta yatan amacın ne olduğunu bilen bir gözle...

- - - Eklendi - - -

Yani sonuç: Hocanın dediğini yap yaptığını yapma..

Arkadaşın söylediklerine yüzde yüzdoksandokuz katılıyoum farkında olun derken bunu demek istedim farkındalığınızla izledikleriz size birşeyler katar farkında olmadan izledikleriniz beyninizi yıkar ..

anadolumm

Üye
birincisi, bu yeni dünya düzeni dediğin şeyi abd ve diğer batılı güçler zaten gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ortadoğu'yu yeniden şekillendirip petrol kaynaklarına sahip olmak ve bu ülkelerin başına kendi çıkarlarına uygun liderler getirmek için vs. Ve adamlar dini kaldırmaya değil, tam tersine dini halklara karşı kullanıp onları uyutmaya çalışıyorlar

ikincisi, maymundan mı geldik diyor o izlediğin belgesellerde? Nasıl izliyorsun, nasıl dinliyorsun? Evrimin ne olduğunu bilmediğin kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle yetindiğin belli oluyor. Hiç mi merak edip araştırmadın okumadın? E tabi, Allah ol dedi oldu. Burada bitiriyorsunuz işi değil mi? O belgeselleri roman yazar gibi kafadan uydurulmuş hayal ürünü şeyler mi sanıyorsun sen? Dünya ve üzerindeki canlılar nasıl var oldu gibi soruları bilim insanları bir takım araştırmalar, çalışmalar yoluyla elde ettikleri bilgileri harmanlayarak cevap bulmaya çalışıyorlar. Ve o belgeseller de bu bilim insanlarının elde ettikleri bilgilere göre hazırlanıyor. Tabi ki kesin böyledir demiyor adamlar. Çünkü yeni araştırmalarla bu bilgiler ya geçerliliğini kaybediyor, ya yenileniyor, ya da üzerine yeni şeyler eklenip birkez daha doğrulanmış oluyor.

Ne yani, o zaman bilim insanları da illuminati üyesi. İnsanları kandırıp yeni dünya düzenine ortam hazırlıyorlar değil mi?

Bilim, bilim, bilim. Bilim ve akılın yolunu takip edin. Adamlar merak ediyorlar. Kestirip atmıyorlar. Neden müslüman dünyası geri kaldı sanıyorsunuz? Çünkü bilimden uzaklaşıldı. Tabi batılı güçlerin müslüman dünyası üzerindeki oyunlarının da etkisi ile.

Şimdi aranızdan çıkacaktır batılı güçlerin müslümanlar üzerindeki oyunlarına madem karşısın neden onları savunuyorsun? Ben onları savunmuyorum, siyasetçilerinin yaptıkları insanlıkdışı şeyleri desteklemiyorum. Benim desteklediğim bilimde ilimde bizden oldukça ilerde olmaları. Zaten yazımı okuyan bunu anlar.

EK 1: Vikipedi'ye "evrim" yaz.
EK 2: Vikipedi'ye "insan" yaz.
EK 3: Vikipedi'ye "insanın evrimi" yaz.
EK 4: Vikipedi'ye "abiyogenez" yaz.

Ve incele. Vay anasını. Vikipedi de illuminati'den!

fbburak35

fbburak35

Üye
Ben daha önce araştırmıştım ama sitede dolaşırken imzanda gördüm giriyim bakım dedim.Konuda tüm yazdıklarını okudum,tüm videoları izledim.Açıkcası ben bun tür konulara "inansam mı inanmamasam mı?" çelişkisiyle bakıyorum.Bir çok kanıt var inandırıcı.Ama şöyle de düşünüyorum:
Acaba ABD dünyanın gözünü korkutmak için mi bunları gün yüzüne çıkarıyor.Çok gizli denilen belgeler bir anda ortaya çıkıyor.ABD bunları sistemli bir şekilde uydurup ortaya atıyor.Sonra da insanlar izlesin ABD'nin illuminatisi var,ABD'nin haaarp'ı var desin ve benden korksun desin diye mi bunları yapıyor.Belki de ABD'nin bu kadar büyük bir teknolojisi yok.Sırf insanlar ondan korksun diye bu tür senaryolar yaratıp bir de gizliymiş gibi söyleyip bir anda gün yüzüne çıkartıyor.
Aslında;
Dikkati buraya çekiyorlarsa vardır bu işte bir hinlik gizli yürütülen o kadar şey var hiçbiri ortaya çıkmazken neden bu tür şeyler kolayca gaztelerde bile yer almaya başladı. Belki hedeflerinde psikolojik savaş vardır.
bi nevi bunu anlatmak istedim.Ama inanmıyorda değilim olabilir dyorum.Olabilir dememin sebebi işte bu anlattıklarımdan geliyor.ABD insanların kafasına kendisinin çok üstün teknolojiye sahip olduğunu insanların beynine sokuyor.Sonra da böyle tür şeylerle bunu daha da aşılıyor.Ve bir de maden iklimleri değiştirebiliyor.Kendi ükesinin iklimlerini de değiştirse ya.Abd dünyada en çok kasırganın olduğu yer.O cihazla bunları da önleyebilir.Ama nedense önlemiyor.

Şimdi de gelelim olabilir dediğim kısıma.Günümüz teknolojisini dşündüğümüzde bu kabul edilebilir.Dünyadaki nerdeyse btün teknolojik gelişmeler Abd'de oluyor.Kim bilebilirdi ki televizyon olacak,radyo olacak,internet olacak,insanlar birbirleriyle çok uzaklardan iletişim kuracak.Bu teknoloji gerçekleşti ve her geçen gün büyüyor.Ve bu saydıklarımım hepsi Abd'de keşfedildi.Bu cihazda teknolojinin ne kadar üst seviyeye geldiğinin göstergesi olabilir.Bir önceki paragrafta Abd'nin kasırgaları önlemediğini yazmıştım.Belki de bu haarp projesi keşfedilmesin üstüne varılmasın diye ülkesindeki kasırgaları önlemiyor.

İşte ben bu çelişklerin içinde kaldım.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Ben daha önce araştırmıştım ama sitede dolaşırken imzanda gördüm giriyim bakım dedim.Konuda tüm yazdıklarını okudum,tüm videoları izledim.Açıkcası ben bun tür konulara "inansam mı inanmamasam mı?" çelişkisiyle bakıyorum.Bir çok kanıt var inandırıcı.Ama şöyle de düşünüyorum:
Acaba ABD dünyanın gözünü korkutmak için mi bunları gün yüzüne çıkarıyor.Çok gizli denilen belgeler bir anda ortaya çıkıyor.ABD bunları sistemli bir şekilde uydurup ortaya atıyor.Sonra da insanlar izlesin ABD'nin illuminatisi var,ABD'nin haaarp'ı var desin ve benden korksun desin diye mi bunları yapıyor.Belki de ABD'nin bu kadar büyük bir teknolojisi yok.Sırf insanlar ondan korksun diye bu tür senaryolar yaratıp bir de gizliymiş gibi söyleyip bir anda gün yüzüne çıkartıyor.
Aslında;

bi nevi bunu anlatmak istedim.Ama inanmıyorda değilim olabilir dyorum.Olabilir dememin sebebi işte bu anlattıklarımdan geliyor.ABD insanların kafasına kendisinin çok üstün teknolojiye sahip olduğunu insanların beynine sokuyor.Sonra da böyle tür şeylerle bunu daha da aşılıyor.Ve bir de maden iklimleri değiştirebiliyor.Kendi ükesinin iklimlerini de değiştirse ya.Abd dünyada en çok kasırganın olduğu yer.O cihazla bunları da önleyebilir.Ama nedense önlemiyor.

Şimdi de gelelim olabilir dediğim kısıma.Günümüz teknolojisini dşündüğümüzde bu kabul edilebilir.Dünyadaki nerdeyse btün teknolojik gelişmeler Abd'de oluyor.Kim bilebilirdi ki televizyon olacak,radyo olacak,internet olacak,insanlar birbirleriyle çok uzaklardan iletişim kuracak.Bu teknoloji gerçekleşti ve her geçen gün büyüyor.Ve bu saydıklarımım hepsi Abd'de keşfedildi.Bu cihazda teknolojinin ne kadar üst seviyeye geldiğinin göstergesi olabilir.Bir önceki paragrafta Abd'nin kasırgaları önlemediğini yazmıştım.Belki de bu haarp projesi keşfedilmesin üstüne varılmasın diye ülkesindeki kasırgaları önlemiyor.

İşte ben bu çelişklerin içinde kaldım.
bu çelişkiden şöyle çıkabilirsin. 10 yıl önce akülü telefonlar varken bugün ellerimizde neredeyse hologram telefon var. Teknolojinin bu denli hızlı geliştiği bir devirdeyizki Tesla taa nezaman yaşamış adam kendi zamanında zaten wikipedide okuduysanız haarp denecek makine ile ilgili birsürü deney yapmış. Bu zamana kadar geliştirilmiş olması gayet mantıklı :oke: Tabi gözümüzüde korkutuyor olaiblirlerl :)

• Beğen
Tepkiler: 'Enver' ve fbburak35
'Enver'

'Enver'

Üye
HAARP ve İlluminati konusunu sitede ilk açanlardan biriyim. Hatta belki ilkim. O yüzden sapına kadar destekliyorum bu konuyu :oke:

Bu arada kahin Baba Vanga'yı bilen bilir. Az önce kehanetlerini okurken 2066 yılına ait kehaneti dikkatimi çekti.

"ABD, müslümanların elinde olan Roma'ya saldırı sırasında iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak."

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
HAARP ve İlluminati konusunu sitede ilk açanlardan biriyim. Hatta belki ilkim. O yüzden sapına kadar destekliyorum bu konuyu :oke:

Bu arada kahin Baba Vanga'yı bilen bilir. Az önce kehanetlerini okurken 2066 yılına ait kehaneti dikkatimi çekti.

"ABD, müslümanların elinde olan Roma'ya saldırı sırasında iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak."

Evet ilk açanlardansın abi konunu görmüştüm biliyorum :oke: ama ben kendi kendime araştırmaya başladım 2 senedir felan net olarak araştırıyorum ve hayata bakış açım değişti :oke: Doğruları görüyorum , tıpkı Anonymus gibi ;)

Eklentİndiriyor

Üye
abi harp ne özet geçsene uzun bir yazı yazmışsın okuyamadım

Snr_xl_20

Üye
olabilme ihtimali çok yüksek ama müslümanların silahı daha tehlikeli bizi yaratan Allah var düşünsene milyonlarca müslümanın amerikaya karşı dua ettiğni bende çok araştırdım kafayı yiyecek duruma geldim gölgemden bile korkar oldum acaba amerikamı diye ama bu araştırmalar bende büyük bir farkındalık yarattı düşünsesinize amerikanın teknolojisinden korkar olduk geliştirdiği her silahta bizim için bi tehlike acaba ne zaman salıdırırlar korkusuyla iyice paranoyak oldum ama şu büyük bir gerçektir ki; Allah ın ol demesi yeterli amerikayı yeryüzünden silmeye geçmişteki kavimleride gördük belli bir seviyeyi aştıklarında sapıtmaya başladılar yoldan çıktılar ve kaçınılmz son helak olup gittiler ben şuna inanıyorumki amerikanın yapmak isteği şey bizi dinden uzaklaştırmak yoldan çıkarmak çünkü biz nezaman kur-andan uzaklaştık o zaman çöküşe geçtik atalarımız osmanlı gibi bence insanlar biran önce özüne dönmeli istedikleri teknolojiyi yapsınlar istedikleri silahı yapsınlar yukarda Allah var Allahu tealanın ol demesi yeter amerikayı yok olmasına bir an önce bütün müslümanlar birleşmeli özüne Kur-an a dönmeli...

Üst Alt