H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

MrExpert

MrExpert

Üye
İnanmayanlar Google amcaya haarp yazın Bir ton yazı , kanıt , resimleriyle birlikte var bir baksınlar.

Eklentİndiriyor

Üye
abi feyste gördüm

avcitalip

avcitalip

Üye
o değilde bence bu makine yarın çalıştırılabilir ve bence bir sürü doğal afet yapılabilir yapma kıyamet gibi :p

cyber

cyber

Üye
o değilde bence bu makine yarın çalıştırılabilir ve bence bir sürü doğal afet yapılabilir yapma kıyamet gibi :p

aynen bende öyle düşünüyorum yarın bi şey olmazsa bile kendileri yapacaklar

Eklentİndiriyor

Üye

Eklentİndiriyor

Üye
MrExpert

MrExpert

Üye
Kıyamet size ansızın gelecektir!
A’RAF 187

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
Dumbledore

Dumbledore

Üye
Arkadaşım daha önce göz ucuyla yazıları,videoları okumadan izlemeden geçmiştim,vaktim olmadığı için.Şimdi vaktim oldu ve denk geldi.Hepsini okudum.Videoları da izledim.Şunları söylemek istiyorum.Ben bu gizemli olayların,depremlerin,akla mantığa uygun cevabı olmayan olayların arkasında bir şey ararım.Bu konuda hakkında bilgim yoktu.Ne olduğu ortada.Yazık o ölen masum insanlarımıza.Depremlerin arkasında acaba gizli güçler var mı diye düşündüğüm bile oldu.Ya git ne saçmalıyorsun dediler.Haklıymışım.Teşekkürler bu yazın için.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım daha önce göz ucuyla yazıları,videoları okumadan izlemeden geçmiştim,vaktim olmadığı için.Şimdi vaktim oldu ve denk geldi.Hepsini okudum.Videoları da izledim.Şunları söylemek istiyorum.Ben bu gizemli olayların,depremlerin,akla mantığa uygun cevabı olmayan olayların arkasında bir şey ararım.Bu konuda hakkında bilgim yoktu.Ne olduğu ortada.Yazık o ölen masum insanlarımıza.Depremlerin arkasında acaba gizli güçler var mı diye düşündüğüm bile oldu.Ya git ne saçmalıyorsun dediler.Haklıymışım.Teşekkürler bu yazın için.
:oke:

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Birde sormayı unuttum,bu silahı durdurmanın,etkisiz hale getirmenin bir yolu yok mudur ? Var mı bir bilgin ?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Birde sormayı unuttum,bu silahı durdurmanın,etkisiz hale getirmenin bir yolu yok mudur ? Var mı bir bilgin ?
Özel bi şekilde durduramayız. Çalışığ gelişmeli ve onları geçmeliyiz . Olay bundan ibaret :)

Dumbledore

Dumbledore

Üye

Özel bi şekilde durduramayız. Çalışığ gelişmeli ve onları geçmeliyiz . Olay bundan ibaret :)

Çalışıp gelişmeye uğraşsak,bu adamlar fark edip bununla hallederler bir şekilde yanılıyor muyum ? İnsan beynini kontrol etmekten bahsediyor çok büyük bir olay bu.

Eklentİndiriyor

Üye

bilmiyorum valla. yapmıyorlardır desem yalan olur yapıyorlar desem yalan olur :)

abi yalan konuşma en iyisi xD

- - - Eklendi - - -

alınma ama yalan konuşma derken ne söylersem söyleyeyim yalan olur dediğin için söyledim :)

restmod

restmod

Üye
simdi sunu soylemek istiyorum bu tamamlanmamis bi teknoloji ve bilimsel anlamda bircok yeniligin önünü acacak birsey fakat aynen nukleerin kesfi gibi buda insanlarin yararina kullanilmayacagi kesin olaya sadece haarp olarak bakmamak gerek cunku dunya uzerinde bircok ulke bunu gelistirmeye calisiyor su an tahmini dunyada 20ye yakin haarp ve benzeri tesisin oldugunu dusunuyorum peki bunlara karsi kendimizi nasil koruyabiliriz tabiki teknoloji gelistirerek ogrenerek ureterek su anda bi turkiyede bircok universitede teknolojinin kalbi olan fizik bolumu kapatiliyor neden cunku kimse tercih etmiyor buyuk universitelerde bile biton acik kontejan var boyle oldugu surece biz oturur konusuruz sadece yarin cernde benzeri buyuk bir deney yapilacak gunlerdir suren su maya sacmaligida bu yuzden eger ters giden birsey olursa ustu onceden kapatilmis oldu bile

Üst Alt