H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
yaw o haarpın tüm güçle aynı noktada çalışması atom bombası görevini görüyormuş . Zaten 1 saat çalışmasınada gerek yok. adam akıllı saldırsalar gene deprem gene ölüm kalım. Heryere saldırıyo bu adamlar. Hiç bi ülke sesini çıkaramıor . Amerika çok güçlü...

dediğim gibi insanlar inek gibi ömürlerini çalışarak geçiriyorlar kimileri pazar günleri bile dinlenemiyor bunları kim düşünecek ? kaldı ki dünya bunun farkına vardı ne yapabilecekler Amerika ile mi savaşacaklar o F-16'larımız bile Amerika'ya bağlı Bunu Tespit Edenler Biliyorsunuz Öldü(Öldürüldü) :evet:

SheFy

SheFy

Üye
kardeşim bilmek iyidir de . Sen kendini fazla kaptırmışsın :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

yoo aslında fazla kaptırmamış gereken bu aslında bence :evet: ama ben böyle şeyleri bukadar çok önemsemiyorum nede olsa bu dünya fani :evet: bu dünya kimseye kalmaz :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
alaStar

alaStar

Üye

evet,insanları inek gibi çalıştırıyorlar aslında dikkat ederseniz herkesin ömrü birşeylerle uğraşmakla geçiyor işiyle gücüyle v.s dünya bu yapının üzerine kurulmuş herkes işiyle gücüyle uğraşırken bunu mu düşünecek ?

İşinle gücünle uğraşma demiyoruz ki bilinçli ol az araştır diyoruz pkk nın bile kökü mason yapılarına dayanıyor ucu bize de dokunuyor eğer bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın diyorsan

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
İşinle gücünle uğraşma demiyoruz ki bilinçli ol az araştır diyoruz pkk nın bile kökü mason yapılarına dayanıyor ucu bize de dokunuyor eğer bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın diyorsan
demek istediğim bu :oke:

SheFy

SheFy

Üye
gangnam style bile İlluminati dedin ya ;D izlenme rekorunun ne alakası var. :D. Nerelerden duyuyorsun bilmiyorum da ama İlluminati yi sen dedikçe onun reklamını yapıyor ve daha çok yayıyorsun. Onların istediği de bu zaten. Büyük olduklarını göstermek. Şimdi onlar uğraşmasa bile. Büyüklüğünü kabullenmiş kişiler farklı bir olay karşısında İlluminati diyor. Al sana İlluminati nin yayılışın en büyük neden[/COLOR

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
hayır. Tam ayarı bu. bundan daha fazla haykırmam lazım aslında. Ama işte bukadar yapıyorum en azından bilinçlenin diye...

- - - Eklendi - - -

gangnam style bile İlluminati dedin ya ;D izlenme rekorunun ne alakası var. :D. Nerelerden duyuyorsun bilmiyorum da ama İlluminati yi sen dedikçe onun reklamını yapıyor ve daha çok yayıyorsun. Onların istediğim de bu zaten. Büyük olduklarını göstermek. Şimdi onlar uğraşmasa bile. Büyüklüğünü kabullenmiş kişiler farklı bir olay karşısında İlluminati diyor. Al sana İlluminati nin yayılışın en büyük neden
tamam bundan sonra demem :) Ona illimunati deyişimin nedeni masonlar . Yani bak aklımdaki şeyleri aktaramıyorum. Bu dünyda kurulu bir düzen var ve bu düzende baş olanlar istediği sanatçıyı birden star yapabiliyor şimdilik bukadar diyorum ... :)

avcitalip

avcitalip

Üye

orasıda öyle ama bizim gücümüz yetmezki :evet:

SheFy

SheFy

Üye

hayır. Tam ayarı bu. bundan daha fazla haykırmam lazım aslında. Ama işte bukadar yapıyorum en azından bilinçlenin diye...

- - - Eklendi - - -

tamam bundan sonra demem :) Ona illimunati deyişimin nedeni masonlar . Yani bak aklımdaki şeyleri aktaramıyorum. Bu dünyda kurulu bir düzen var ve bu düzende baş olanlar istediği sanatçıyı birden star yapabiliyor şimdilik bukadar diyorum ... :)
ben onlara bir şey demiyorum. Sen beni yanlış anladın kardeşim.bak tapan starlar var. Tapmayan starlar var. Bakın bazı aptallarda farkına varmadan İlluminati nin reklamını yapıyor. Sagopa kajmeri mason İlluminati gösteren aptallar var aynı zaman da Mustafa ceceli yi. Halbuki senden benden daha çok dindarlar. Ben bu olaylara sinirleniyorum bakın subliminal mesajlara kimse dikkat etmiyordu. Sonra bunların olduğu videolar paylaşıldı ve tekee teker aklımıza soktu bilinçlenelim diye ama tam tersi. Kafamıza sokan subliminal değil tanıtımını yapan videolar soktu. Ve videodan sonra izlediğimiğ gördüğümüz her şeyde sex yazısı illuinati piramit göz aramaya başladık. Süeekli aklımızdan çıkmadı alsana İlluminati nin çaktırmadan sinsi etkilemesi

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye

ben onlara bir şey demiyorum. Sen beni yanlış anladın kardeşim.bak tapan starlar var. Tapmayan starlar var. Bakın bazı aptallarda farkına varmadan İlluminati nin reklamını yapıyor. Sagopa kajmeri mason İlluminati gösteren aptallar var aynı zaman da Mustafa ceceli yi. Halbuki senden benden daha çok dindarlar. Ben bu olaylara sinirleniyorum bakın subliminal mesajlara kimse dikkat etmiyordu. Sonra bunların olduğu videolar paylaşıldı ve tekee teker aklımıza soktu bilinçlenelim diye ama tam tersi. Kafamıza sokan subliminal değil tanıtımını yapan videolar soktu. Ve videodan sonra izlediğimiğ gördüğümüz her şeyde sex yazısı illuinati piramit göz aramaya başladık. Süeekli aklımızdan çıkmadı alsana İlluminati nin çaktırmadan sinsi etkilemesi

:evet:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

hah işte beklediğim yorum geldi :D

Bak ben sana gelişim sürecimi anlatayım..

1)illimunati ne araştırdım
2)çizgifilmlerdeki subliminalleri araştırdım öğrendim
3)sanatçıların kliplerindeklileri gördüm öğrendim
4)göz işaretinin heryerde kullanıldığını gördüm
5)bu gözün mözün abartıldığını reklam yapmak amaçlı olduğnu anladım
6)bunların gerçek amaçlarını analiz ettim.
7)Son olarak göze möze fazla takılmamak gerektiğini asıl amaca gidilmesi gerektiğini anladım

+ sana enteresan gelecek ama ne mustafa ceceli nede sagopa kajmer illimunatici. İkiside dindar ikiside iftiraya maruz kaldı. Dedim ya ben çok deirn aarştırdım bunları 1.5 -2 seneden beri araştırıyorum :) Ha bikere izlemiş bırakmış olsaydım gözde göz illimuntide illimunati diye ortada dolaşırdım klafayı yerdim . Sonuna kadar araştırdım gerçekleri gördüm. Öyle videolardaki gibi gözde göz diye abartılmasına gerek yok :) Sex yazısı da aynı şekilde . Bazı yerlerde rastlantı ama onlara çok takılmamak gerekir . onlar sadece illimunaitiy yaymak için yapılan şeyler.
SAgonunda dediği gibi mecazdan geçtik manaya indik biz . (öyleydi sanırsam söz ) :) İsterimki herkes bunların asıl amacını anlasın :)

- - - Eklendi - - -

Senin demek istediğini anladım. Onlar illimunatiyi sadece videolardan bilen insanlar. İllimunati gözdür, sex orda vardır illimunatidir,ceceli , sagopa illimunaitdir diyen insanlar. Sadece izlemekle kalan insanlar. Ama bunları iyicede araştırmak lazım. Lady gaga veya rihanna illimunaitler fakat ceceli , sagopa felan alakaları yok. İşte kademe işi :)

• Beğen
Tepkiler: Software95
SheFy

SheFy

Üye
biliyorum iftira yalan olduğunu. Adım gibi eminim zaten. Sagopa kajmer tadı yok şarkısında ölümü bilen hiç gelir mi rabbini bilmezlikten. Ve dahası istakoz şarkısı bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini(Kuran dan bahsediyor) dusersem yanarim sarkisinda incecik ip uzerine koca ayaklar bindi nefsim icime sindi kirpiklerim titremekte korkularimdan dusersem yanarim(sirat koprusunden bahsediyor) boyle bir adama mason diyen kisi kendi dinini sorgulasin.

- - - Eklendi - - -

sagoya iftira atanlar ceza fuat sansar salvo fanlari

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum iftira yalan olduğunu. Adım gibi eminim zaten. Sagopa kajmer tadı yok şarkısında ölümü bilen hiç gelir mi rabbini bilmezlikten. Ve dahası istakoz şarkısı bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini(Kuran dan bahsediyor) dusersem yanarim sarkisinda incecik ip uzerine koca ayaklar bindi nefsim icime sindi kirpiklerim titremekte korkularimdan dusersem yanarim(sirat koprusunden bahsediyor) boyle bir adama mason diyen kisi kendi dinini sorgulasin.

- - - Eklendi - - -

sagoya iftira atanlar ceza fuat sansar salvo fanlari
İllimunatici demiyorlar ama. Yani en azından bildiğim kadarıyla ceza demiyor. ZAten artık barıştılar. ceza dışındakilerden nefret ediyorum (sagopa+ceza dışındakilerden)...

- - - Eklendi - - -

Bu arada kocaeli buluşması yapakmı :D nerden nereye .D

SheFy

SheFy

Üye
ceza demiyor fanlari diyor. ayrica kocaeliyi bilmiyorum korfez agdere caddesinden baska ;D yeni tasindik ya bilgim.yok

zombaka

zombaka

Üye
Kardeşim türklerde çalışsın yapsın utanmasalar ramazan bayramıyla kurban bayramını birleştirecekler

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
[video=youtube;ZthrSYBgljA]http://www.youtube.com/watch?v=ZthrSYBgljA&feature=share[/video]

bu videonun sizce H.A.A.R.P'la bir alakası var mı ?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;ZthrSYBgljA]http://www.youtube.com/watch?v=ZthrSYBgljA&feature=share[/video]

bu videonun sizce H.A.A.R.P'la bir alakası var mı ?
Bunuda koyacaktim fakat biraz tartisilir bor konu. Bana sorarsan haarp aletinin bi sonucu. Ama bi aciklamaya gorede gokyuzu depremi denilen bisey olabilir...

Üst Alt