gt 7562 4.2 yüklenirmi

Sponsorlu Bağlantılar

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
gt 7562 4.2 yüklenirmi
merhaba arkadaşlar gt s7562 malum android sürüm 4.0.4 cihazdan güncellemeleri denetliyorum güncel diyor bu cihaza 4.2 sürümü yüklenmiyormu androidde yeniyim lütfen yardım edermisiniz nasıl flash atarız forumda aradım bulamadım

Rancho

Rancho

Üye
bendede aynı sorun güncelleme gelecek mi telefona ?

iOSait

iOSait

Üye
merhaba arkadaşlar gt s7562 malum android sürüm 4.0.4 cihazdan güncellemeleri denetliyorum güncel diyor bu cihaza 4.2 sürümü yüklenmiyormu androidde yeniyim lütfen yardım edermisiniz nasıl flash atarız forumda aradım bulamadım

Arkadaşlar şuan Samsung un güncelleme listesinde s duos yok yani güncelleme gelmiyecek isterseniz custom romlar ile sürüm yükseltebilir siniz

Rancho

Rancho

Üye
Arkadaşlar şuan Samsung un güncelleme listesinde s duos yok yani güncelleme gelmiyecek isterseniz custom romlar ile sürüm yükseltebilir siniz
Bende şuan android 4.0.4 sürümü yüklü android 4.1 sürümü ne zaman yayınlanır bi bilginiz var mı ?

iOSait

iOSait

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hasanrazor
ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
hadi ya alacak diye telefonu aldık bazı sitelerde alacak diyorlardı neyse teşekkür ederim.

Ben s duos alacaktim 750 tl idi 770 e s3mini aldim s3mini su an 4.1.2 4.2 s3 miniye %80 gelecek diyorlar sat sen s duosu ikinci el temiz bir tane s3 mini al ;) ;) ;) ;) ;) :) :)

Üst Alt