Green Charging s60v3 [Enerji Tasarrufu]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rx_bjk

rx_bjk

Üye
türkçesi yokmu pro çok güzel

Godfather

Godfather

Üye
Saol abim yükledim :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Programı aktif edin Türkçeyle pek işiniz yok zaten
Rica ederim Hasan

Godfather

Godfather

Üye
Programı nasıl aktif ediyoruz abi ? Menüden enable demekle değil mi :) bu arada özlmeişim seni Mehmet abim :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Programı nasıl aktif ediyoruz abi ? Menüden enable demekle değil mi :) bu arada özlmeişim seni Mehmet abim :)
evet Hasan öyle şarj bittimi sesli olarak uyarıor belli aralıklarla sağol canım bende seni

Godfather

Godfather

Üye
Abi bu program hala ne işe yarıyor anlamış değilim :s

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bak Hasancığım bu program elektirik tasarrufu için telefonu şarja takınca batarya dolunca sesli ve görüntülü olarak uyarıyor seni

Godfather

Godfather

Üye
:ehe tamam abi en sonunda anladım :ehe

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:ehe nihayet:ehe

memoli79

memoli79

Üye
teşekkürler inş 5800 da çalışır.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dene bakalım

mKcReat!Ve

mKcReat!Ve

Üye
Teşekkürler . :oke:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

zangoose

Üye
Mehmetce38™;1876602' Alıntı:
Telefonu şarja takıp uyuma sakın sarj dolunca telefon resmen kızıyor sana uykudan uyandırır kesin
ben de programı oviden (nokia nın bir servisi) tele indirdim. yatmadan önce sarja taktım. ne çalacağını bilmiyordum. gece uyurken birileri bağırıyor. uyku sersemi ne oluyor anlamıyorum. 3-4 kere bağırdıktan sora jeton düştü. sabah oda arkadaşı neydi o len o bağırıp falan durdu dedi. :eheanlattım ne olduğunu. bir daha açma falan dedi. tabi açıyorum.:aha:

1amisos

1amisos

Üye
teşekürler

kapo21

Üye
teşekkürler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben de programı oviden (nokia nın bir servisi) tele indirdim. yatmadan önce sarja taktım. ne çalacağını bilmiyordum. gece uyurken birileri bağırıyor. uyku sersemi ne oluyor anlamıyorum. 3-4 kere bağırdıktan sora jeton düştü. sabah oda arkadaşı neydi o len o bağırıp falan durdu dedi. :eheanlattım ne olduğunu. bir daha açma falan dedi. tabi açıyorum.:aha:

ilk denememde banada öyle oldu gece baktım sesler geliyor jeton sonradan düştü :ehe

Rapator

Üye
Arkadaşlar bende sadece % olarak pilin durumunu gösteriyor birde şarj bittiğinde uyarıyor...Ama aslında konuşma ve bekleme sürelerinide göstermesi gerekmiyor mu bu uygulamanın?...Telefon n95 8gb...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefon Şarj olunca sesli ve görüntülü olarak uyarıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt