GPS aygiti olmadan NAVIGASYON (bedava)

Sponsorlu Bağlantılar

mtnymn

mtnymn

Üye
eline sağlık güzel bi pro...

sefaköykartalte

Üye
ilk seferde karıştırdım olmadı ama denein tavsiyemdir arkadaşlar yapabilirsiniz :))) hiç adama kızmayın bi kerem :)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bakın böyle kafanız karştırdıysa en güzeli indirin nokia pc suiteyi kurun sonra orda size sorucak kablolu kızıl ötesi bluetooth felan işde sizde hangisi varsa ona tıklatın orda saden telefona baglandıktan sonra telefonun resmı çıkıor orda en alla harita yazıcak yazmassa saten telefonunuz desteklemiyordur :oke:Nokia pc suite

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Teşekkür Ederim...

zirk32

zirk32

Üye
teşekkürler

tufanekmekci

Üye
Listende N70 yazmıssın fakat side bu model cıkmıyor yada ben bulamıyorum yardımcı olurmusun?

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Emeğe Saygı Arkadaşlar !! Gayet de güzel çalışıyor !!

faruk__faruk

Üye
bilgiler için teşekkürler ben şuan için programları indiriceğim yarında inşallah yüklemeler bir şey soracağim ben benim konumumu haritada görebilecekmiyim.il (ordu)

Adilx05

Adilx05

Üye
N73te Olmadı Zaten Navigasyon Bluetoothla Çalışmaz ki Programın Mantığı Saçma...

venticinko

venticinko

Üye
ben 10 senedir navigasyon kullanıyorum arkadas sadece harita dan bahsediyor gps yosa navigasyon degildir sadece haritadır ayrıca nokia larda zaten standart nokia maps kelime oyunu yapıyor navigasyon teriminden bihaber

mehmtefe

mehmtefe

Üye
arkadaşım çalıştı çok sağol :) (N73 İÇİN)

azadzz

azadzz

Üye
6220c de oluomu???

faruk__faruk

Üye
ben herşeyi yüklemedim ama çalıştıramadım gprs ten bağlanıyor yine

ali_5885

Üye
n70 için yok

bazarda

Üye
iyi de n73 için var demişsin de sitede select phone bölümünde n73 yok:hmmm

ilhan_ege

Üye
n95 de almıyo kardeşim bırak ya

genç başar

Üye
arkadaşlar anladığım kadarıyla çoğunuzun yabancı dili var ama benim yok ingilizce olduğu için yükleyemiyorum
bende n73 var nasıl yüklendiği hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim adım adım ingilizcesi ve yanına türkçesini yazarsanız ii olur biraz fazla şey istiyorum ama kusuruma bakmayın cevaplarınızı bekliyorum herkeze teşekkürler

hacker2048

Üye
arkadaşlar bu bildiğimiz haritamı cps mi?
ona göre indirelim

frorum

Üye
arkadaşlar n70 için kaldırmışlar herhalde.... olan lütfen koysun ki.... nacizane ben dahil olmayanlar da kullansın..... teşekür ederim

gio5660

gio5660

Üye
bu haritalar 6303c de karta yüklü geliyo

mad_1

mad_1

Üye
program uyduya bağlanıp sizin nereye gittiğinizi hesaplamıyor sizin o noktaya gittiğinizi varsayıyor yani yanlış anlamadıysam o mantıkla çalışıyor.

Üst Alt