Gerçek mücadele için geri sayım başladı: Lumia 920 vs iPhone 5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Zaten daha gelişmiş bir model çıkarmazsa, mevcut (8X, 8S v.b) modellerle Lumia 920 ve 820 karşısında şansı yok. :huhu:

8x lumia920ye 8s lumia820 ye rakip olabilecek cihazlar degil hele ki 8s arada 300tl falan fiyat farki olmazsa mumkun degil başarili olamaz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
gercek her zaman bir tanedir gerisi yalan olur:kop2:

• Beğen
Tepkiler: gdervisoglu ve bulutsuzgece
Seglopsi

Seglopsi

Üye

Zaten daha gelişmiş bir model çıkarmazsa, mevcut (8X, 8S v.b) modellerle Lumia 920 ve 820 karşısında şansı yok. :huhu:

Htc 8S alacağıma, Xiaomi Mi-Two alırım :)
şaka bir yana adamlar telefon yapmış.
www.maxicep.com/diger-cin-uretimi-telefonlar/xiaomi-mi-two-teknik-ozellikler-sgs3-den-donanim-olarak-daha-iyi-707123.html#post5342621

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

çok üzülüyorum abi ben bu htc'nin ceosuna :ah yüzüne baksana abi adamın çok temiz yüzlü. bu adam üzülmesin :P: bir şeyler yapmaya çalışmışlar gelmiş ürünlerini tanıtıyor :sarıl:
yalnız yandaki tam çakal ha. kafada ne hainlikler var kim bilir :pro:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

8x lumia920ye 8s lumia820 ye rakip olabilecek cihazlar degil hele ki 8s arada 300tl falan fiyat farki olmazsa mumkun degil başarili olamaz.

kesinlikle abi zaten 820 özentisi cihaz başka bişey değil beş para etmez.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ayfon katili :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim lumia 900 de var derken abi :hmmm

Sen oralari kacirmissin. Gecen lumia920 videosunda eldiven ve kumasla dokunmatigi kullanirken gorunce ben de bir deneyeyim dedim bakalim lumia900 calisiyor mu diye. Denedim sonuc olumlu tam performans.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

Sen oralari kacirmissin. Gecen lumia920 videosunda eldiven ve kumasla dokunmatigi kullanirken gorunce ben de bir deneyeyim dedim bakalim lumia900 calisiyor mu diye. Denedim sonuc olumlu tam performans.

:ehe hatırladım tamam tamam :ehe

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Ben öle elimden düşecek diye cesaret edemem :aman2: kışın kar ,kış eldiven teması gerçekten hoş.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

abi ama onun puremotion la alakası da yok neyse çaktırmıyım şimdi :ah :kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt