Nokia Lumia 920 testte!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
abiler bu oyuncak çok pahalı yaa

kelooo

Üye
yalnız arkadaşlarağır diyorya insan hemen alışıveriyor sanki biraydır kullanıyor gibiyim öyle beni rahatsı eden bi ağırlığı falan yok ama ben ilk defa bu kadar büyük boyutlarda telefon kullandım tek sıkıntım köşelere elim takılıyor oda tutma alışkanlığımdan küçük telefonları (c6-01) elimde sarmalıyordumya aklım onlara gidiyor biraz ama oda geçer diye düşünüyorum sonuçta ilk günüm gayet iyiydi sevgili telefonum 920 ile

acaba hoparlor sesi nasil kulaklik kullanmiyorumda c6-01 veya 5800 a denk mi yoksa n9 veya 700 gibimi cvplarsan sevinirim usta şimdiden teşekkürler

cukuleaks

Üye
Benim icin beats audio cok onemli. 920 demi vardı yoksa x8 demi hatırlamıyorum...

yasirtaha

yasirtaha

Üye
acaba hoparlor sesi nasil kulaklik kullanmiyorumda c6-01 veya 5800 a denk mi yoksa n9 veya 700 gibimi cvplarsan sevinirim usta şimdiden teşekkürler

ses c6-01 ile aynı hemen hemen diğerlerini bilmemde

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu için teşekkürler gayet bilgilendirici.

SheFy

SheFy

Üye
ah lumia ah. tam benlik telefon bu. azcık oyun azcık ofis azcık fotoğraf. ben telefonu çok fazla kullanmam. kullandığım kısımları ofis olur kamera olur yada web olur. az birazda oyun olabilir tabikide. Eğer şu tarayicidaki upload desteği ve flash sorunu çözülmezse telefon malesef gözümden düşer. ama o sorunlar giderse varya bu telefon tadından yenmez. :yuru

Bu mesaj Tapatalk'a ithafen gönderildi :zzz:

flash player sorun degil ki. ortada sorun yok. adobe firmasi mobile surum cikartmayacak.

cukuleaks

Üye
Flash tan kastım html5 getirilip getirilmemesi

i9000-Legend in Android World

ecel54

ecel54

Üye
Poliakarbonat özellikleri:
Polikarbonatlar, özel bir grubudur. İşlenmesi, kalıplanması, ısıl olarak şekillendirilmesi kolaydır, bu tip modern imalat sektöründe çok geniş kullanım alanı olan plastiklerdir. Polikarbonatlar olarak isimlendirilmişlerdir, çünkü uzun zincirleri içinde grupları (-O-CO-O-) tarafından bağlanmış fonksiyonel gruplara sahiptirler.
En yaygın polikarbonat plastik tipi, grupları ile bağlanmış karbonat gruplarının oluşturduğu zincirlere sahip olanıdır. Bu tip polikarbonat çok dayanıklı bir malzemedir, kurşun geçirmez cam yapımında kullanılır. Polikarbonatların karakteristikleri ’a (PMMA ; akrilik) oldukça benzer, fakat polikarbonat daha güçlü ve daha pahalıdır. Ayrıca bu polimer oldukça şeffaf ve ışığı geçiren bir yapıdadır. Birçok cam türünden daha iyi ışık geçirgenlik karakteristiğine sahiptir. özel bir polikarbonat malzeme olup iyi ve özelliklere sahiptir ve sıklıkla camı yapımında kullanılır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Poliakarbonat özellikleri:

dostum ben yillarca meslek dersi olarak metalurji okudum. Yani bu maddelerin nasil ve ne hale geldigini iyi bilirim. Benim demek istedigim farkliydi. Mesela ayni malzemeye sahip htc one s icin porselen kasa diyorlardi da ne oldu da bu porselen sert plastik oldu. Ayrica lumia cihazlarda kullanilan polikarbon yapi 20.000volt ile anotlanarak madde cekirdegindeki degişken yapilar ayriştiriliyor bu sayede cekirdekteki degişkenlik olmayinca malzeme dayanimi kat kat daha fazla oluyor. Bu işlemden gecen bir polikarbon yapi 7000 serisi sert aluminyumdan daha dayanikli bir yapiya kavuşur. E sen şimdi bu malzemeye sert plastik dersen kulahlari degişiriz:D

eRdaL.

eRdaL.

Üye
N9 ve daha onceki lumia dan farkli bi malzeme mi bi peki

ecel54

ecel54

Üye

dostum ben yillarca meslek dersi olarak metalurji okudum. Yani bu maddelerin nasil ve ne hale geldigini iyi bilirim. Benim demek istedigim farkliydi. Mesela ayni malzemeye sahip htc one s icin porselen kasa diyorlardi da ne oldu da bu porselen sert plastik oldu. Ayrica lumia cihazlarda kullanilan polikarbon yapi 20.000volt ile anotlanarak madde cekirdegindeki degişken yapilar ayriştiriliyor bu sayede cekirdekteki degişkenlik olmayinca malzeme dayanimi kat kat daha fazla oluyor. Bu işlemden gecen bir polikarbon yapi 7000 serisi sert aluminyumdan daha dayanikli bir yapiya kavuşur. E sen şimdi bu malzemeye sert plastik dersen kulahlari degişiriz:D

senin için yazmadım abi bilgi olsun diye yazdım :ehe

Placebo-

Placebo-

Üye

Ağzım açık kalakaldım. :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
N9 ve daha onceki lumia dan farkli bi malzeme mi bi peki

lumia920'deki farkli bir malzeme. Ya da alaşiminda degişiklikler var. Cunku bu kasalarda boya yok. Gordugumuz renk materyalin kendi rengi. Mesela mat olan renkler daha yumuşak bir yapiya sahip olabilir. Cunku materyalde parlaklik sertlige işarettir. Veya malzemeye yapilan işlemler bittikten sonra yuzeysel parlatma işlemi de yapilmiş olabilir. Bu durumda digerlerine gore yuzeysel sertlik fazla olur. Bu malzemenin en onemli ozelligi hem darbelere karşi kirilganligi olmayan bir sertlikte hem de cekme dayanimi oldukca yuksek ki uzun kullanimda bile cepte her turlu baskiya maruz kalsa bile kasanin formu bozulmuyor.

eRdaL.

eRdaL.

Üye

lumia920'deki farkli bir malzeme. Ya da alaşiminda degişiklikler var. Cunku bu kasalarda boya yok. Gordugumuz renk materyalin kendi rengi. Mesela mat olan renkler daha yumuşak bir yapiya sahip olabilir. Cunku materyalde parlaklik sertlige işarettir. Veya malzemeye yapilan işlemler bittikten sonra yuzeysel parlatma işlemi de yapilmiş olabilir. Bu durumda digerlerine gore yuzeysel sertlik fazla olur. Bu malzemenin en onemli ozelligi hem darbelere karşi kirilganligi olmayan bir sertlikte hem de cekme dayanimi oldukca yuksek ki uzun kullanimda bile cepte her turlu baskiya maruz kalsa bile kasanin formu bozulmuyor.

tsk ler bilgi icin

Toros542

Toros542

Üye
aciklama guzel olmus fakat su dügme kelimesi bazi bölümlerde biraz tuhaf olmus.tus denilse daha bi anlamli olurdu.neyse suan icin yeterli gözüküyor.tsklr aciklama icin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt