Gerçek mücadele için geri sayım başladı: Lumia 920 vs iPhone 5

• 8 Ekim 2012
  • 1890 Okunma
  • 41 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Kağıt ve prototip üzerinde Lumia 920'nin puan farkıyla önde bitirdiği mücadelede,
    sıra gerçek kapışmaya geldi...

Ve Kasım ayıyla birlikte Lumia 920 de köşesindeki yerini almak üzere...

Bakalım Apple, Nokia'nın pureview, puremotion v.b teknolojilerle savurduğu sağlı sollu kroşelere cevap verebilecek mi?

Kasım ayı başlarında fiili olarak göreceğiz ;)

[video=youtube;8LKK84f9bBs]http://www.youtube.com/watch?v=8LKK84f9bBs[/video]

Yazan: bulutsuzgece
  2. cevap veremedi bile iphone 5 cidden hayal kırıklığı..

3. Hayal kirikligi olmasina ragmen kendisinden onceki cihazlarin verdigi guvenle cok iyi satis rakamlarina ulasicaktir ama bundan sonraki cihazlarin sansini oldukca dusurecegi kesin. Tam tersine lumia920 de kendisinden sonraki cihaza buyuk bir popularite ve guven hazirlayacaktir. 2013 2 ceyrek satis rakamlarini cok merak ediyorum simdiden:kop:

Esendağlı bunu beğendi.
  4. ben 2012 son çeyrek rakamlarını merak ediyorum abi bakalım 2 ayda ne kadar satılacak :ehe

5. arkadaşlar bu lumiaların şarj süresi nasıl wp, android gibi çok şarj yiyormu symbian gibi şarjı iyiyse bu çok büyük bi sükse demek lumia için ?????

6. lumia900 yogun kullanimda bile bir gunu rahat cikartiyor. Lumia920 2000mah batarya ve %30 daha az enerji tuketen işlemciyi hesaplarsak oldukca başarili olacak diyebiliriz.

osicik bunu beğendi.
  7. Lumia ile dönüşü kesinleşti nokia nın :))

8. birebir kıyaslamaları sabırsızlıkla bekliyorum :eller:

9. microsoft karaktersizlikte sınır tanımıyor

10. O değilde bulutsuz gece nin anlatımı süper :)

bulutsuzgece bunu beğendi.
  11. ama ne yaparsa yapsin google'in samsunga mahkum oldugu gibi microsoftta nokiaya mahkum bunu anladigi zaman cok şey degişmiş okucak.

12. abi tek derdi nokia yı satın almak başka bişey değil hTC yi sevdiğinden onun yanında yer almıyorya abi. Nokia başarısız olsun istiyor açık açık daha ne yapsın,derdi şirketi küçültüp satın almak.

13. ama olmuyor işte ne yaparsa yapsin. Hatta nokia istese 8x'in satişini engelleyebilir ama wp'ye zarar gelmesin diye bindigi dali kesmek istemiyor.

14. kessin abi niye kesmiyor 8x in satışı Nokia yı çok da tınlamaz evet wp8 az biraz etkilenir ama bu Nokia ya çok dokunmaz..

15. yazik ya la:ehe
    Bak şimdi az once htc'nin 3.ceyrek mali bilancosu aciklandi adamlar yine erimeye devam ediyor. Hatta wp8 cihazları tutmazsa durumlari iyi degil:D

16. Tesekkurler ..

Acaba Windows Phone 8'in Cikisiyla Beraber Windows Phone 7.8'de Cikar Mii .? :/

17. HTC tutsa tutsa Nokia'dan kalanı tutar.
    Ne kadar pazar payı kalırsa artık :kıskıs:

18. kesin tarih belli degil ama muhtemelen ayni donemde veya bir muddet sonra cikarilacak.

19. HTC android ile devam etmeli bence...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:21