Gelin sarjı biten telefonumuzu hemen şarj edelim...Süper bir yöntem...

Sponsorlu Bağlantılar

mc zerem

mc zerem

Üye
denemekte yarar varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mustafa2015

Üye
süper bi yöntem işme yarayacak

cadigargi

Üye
yöntem tehlikeli değil arkadaşlar, bazıları bilir pilin içinde kimyasal reaksiyonlarla elektrik akımı üretilir, biz durma seviyesine gelmiş kimyasal reaksiyona ısı enerjisi vererek bir süre daha devam etmesini sağlıyoruz dolayısıyla bir miktar daha şarjımız olmuş oluyor, pil o kadar az ısı ile patlamaz merak etmeyin

alperen1313

alperen1313

Üye
patlamayacağına bizde eminiz..bişey olmayacaktır..
merak etmeyim..
hem sigara kullanıyorsanız hemde cep telefonu kullanıyorsanız ve bir bir yerlerde telefonunuzun bataryası biterse alın size malzeme :=)

PanTerİ

PanTerİ

Üye
ahahaa :D:ehe oklda batarym btti deyiyim dedim bataryanın plastik kısmı eridi xD :D :ehe

size bi tavsiye bunu yapıcaksanız çok fazla ateş tutmayın batarya erio xD :D
alumınyum folyoyu nerden buldun okulda:)

darülmendep

darülmendep

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
sigara paketlerinin içinden çıkan alüminyum jelatinde parlayan tarafını mı bataryaya getirecez yoksa beyaz tarafını mı???

olivetti

olivetti

Üye
müzik çalarak video açarak şarjı bitirip denedim.evin havaya uçmadığına dua ettim:D çok az da olsa şarj veriyor 1 diş :D

vedodido

Üye
işe yarayabilir saol

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tehlikeli yöntem

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşım çok güzel bir yöntem millet tehlike görmemiş 10 sn ye ateşi gezdirmek ten bir şey olmaz deneyeceğim

ibribr

Üye
işe yarayabilir zaten yalan söyleyecek halin yok denemişsin:P bence bir zarar gelmez ...
ama bataryayı tamamen bitirip ömrünü azaltabilir

democles34

democles34

Üye
ilgin. ama iyi .ok zor durumda kalındığında eminim insanların aklına geleceksin

benhjk

benhjk

Üye
hmm bu malzemeler sigara içenlerin yanında mutlaka bulunur ama yeşilaycıyım napacaz yedekten onları mı taşısam yosa yedek batarya mı...

Erdsoft_06

Erdsoft_06

Üye
Çekilen video bana biraz yanıltıcı geldi açıkcası.Çıkarılıp ateşle ısıtılan bataryayla sonra tekrar takılıp çalıştırılan bataryaların farklı olup olmadığı hakkında kim garanti verebilir ki ?? Bunu yapmaktansa telefonumun şarj süresine göre hareket ederim ve aniden şarjsız kalma problemi yaşamaktan da bir kurtulmuş olurum.Haa oldu ki ne kadar dikkat edersem edeyim şarjım bitti o zaman heryerde kontörlü telefonlar var onları kullanırım ama böyle birşeyi denemem.

Paylaşıma saygım sonsuzdur.Deneyenlere de aynı şekilde.Teşekkür ediyorum...

polo291

polo291

Üye
denemekte yarar wa

KRMKRM

Üye
çok zorda kalırsan neden denemeyesin? onun haricindede macera olsun diye denemeye pek sıcak bakmıyorum..

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler bu arada belki birgün lazım olur

meyilmaz96

Üye
abi şarj aleti olmadığı zaman iyi gider

cicci27

cicci27

Üye
Bu Tarz Şeyleri Aslında Denememek Lazım Çünkü Bi Kaç Yanlış Telefona Zarar Verebilir..

prime

prime

Üye
zorda kalırsak neden denemeyelim, belki birgün lazım olur.
emeğine sağlık:oke:

Evet. Mesela bir adada mahsur kaldık. :D.
Şaka yapıyorum. alınmadın inşallah. İlginç bir yöntem. Emeğine sağlık.