Tavsiye Garantili Cihaza 2 Milyar Onarım Ücreti İsteyen Teleses

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Garantili Cihaza 2 Milyar Onarım Ücreti İsteyen Teleses
Telefonun Garantisi Normalde 11 Ayda Doluyor Servise Verirkende Kadın Garantisi Doldu Dedi Fatura Yanımda Değil Dedim Önceki Verişimde Zaten Fotokopisini Çektiniz Dedim Sistemde Olması Lazım Dedim Bakti Ha Tamam Dedi Var Filan Şimdide Bana 2 Milyar Onarım Ücreti Çıkarıyorlar :D Ben 2 Milyara 4 Tane 808 Alırım Mübarek Yarın Arayıp Söyleyeceğim Napıyonuz Siz Garanti Olmadiği İçin Çıktı Bu Fiyat Varmı Böyle Bişey :kotu: Garanti Dahilinde Olsa Değişeceği Bir Kamera 60 70 TL Bişey Benden Neredeyse 4 Tane 808 Parası Alacaklar :hmmmTekrar Teşekkürler Teleses : ?

H0lligan

Üye
hocam fena gecirmisler gecmis olsun :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve DarkredBlue61
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Dostum garantisi yok mu bu telefonun. Yerinde olsam sadece faturanın fotokopisini ister doğruca tüketici haklarına giderim.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bence bu cok iyi bir fırsat :D
şikayet edip bunu lehine cevir bence :spr

• Beğen
Türk-X

Türk-X

Üye
O telefona 2000 liralık faturayı çıkaran adamı bulup alnından öpmek lazım. Ulan öküz alınır o paraya öküz:)

• Beğen
Tepkiler: ghstr, vaterfa, ___kaptan___ ve 2 diğerleri
BelaMonte

BelaMonte

Üye
bence bi sıfırı fazladan koymuşlar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve bozkirdangelen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Odeyecenmi parayi

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Cihaz ne bu arada? Markası modeli ne ve neden servise gönderdin cihazda kullanıcı hatası var mı?

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Galiba 4 tane garantinin parasını senden çıkarmaya uğraşıyorlar :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bence bu cok iyi bir fırsat :D
şikayet edip bunu lehine cevir bence :spr
Nasıl Olucak Ki? Mail attım Tekrar Geri Bize Kayıt Aç Dedi Yolla Dedi
Galiba 4 tane garantinin parasını senden çıkarmaya uğraşıyorlar :D
Sanırım :D Yada 4 Tane Sıfır Cihaz Koyarlar Kenara Parça Niyetine Koy Kullan :D
Cihaz ne bu arada? Markası modeli ne ve neden servise gönderdin cihazda kullanıcı hatası var mı?
Nokia 808 Telesese Verdim Fatura Fotokobisi Olmadiği İçin Garantisiz Sandı Sanırım Servise Elemanlari
Odeyecenmi parayi
Malım Ya Tabi Ödeyeceğim Memlekette Başka Enayi Kalmadi : ?
Ne Demek İstiyor Fikriniz Varmi Tamire Alındı Diyor? Öte Yandanda Garantisiz Diyor?

bence bi sıfırı fazladan koymuşlar
:D
Dostum garantisi yok mu bu telefonun. Yerinde olsam sadece faturanın fotokopisini ister doğruca tüketici haklarına giderim.
İşe yararmı Acaba? Ne Diyeceğim Ki Hem?
O telefona 2000 liralık faturayı çıkaran adamı bulup alnından öpmek lazım. Ulan öküz alınır o paraya öküz:)
7 Kişi Gireriz Kurbana :tebessüm:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Muhtemelen Cihazı teslim alan ve işleme koyan kişi farklıdır ve birbirlerine haber vermeden iş yaptıklarından işleme koyan kişi cihazı garantisiz olarak girmişti o yüzden orada garantisiz yazıyordur bence :bilmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen Cihazı teslim alan ve işleme koyan kişi farklıdır ve birbirlerine haber vermeden iş yaptıklarından işleme koyan kişi cihazı garantisiz olarak girmişti o yüzden orada garantisiz yazıyordur bence :bilmm
Hayır İşleme Alan Kişi Dediki Cihazin Garantisi Bitti Dedi Bende Dedimki Cihazi Daha Önceden Vermiştim Size Fotokobisinide ALmiştiniz Fatura Yanımda Yok Dedi Biraz Uğraşti Sonra Tamma Dedi Varmiş Dedi Tüketici Haklarına Başvursam İşe Yararmı Acaba :hmmm
Dediğin Gibide Onarımı İçin Bakan Eleman Faturayı Göremeyince Garanti Dişidır Demiştir Büyük İhtimalle 2 Milyar Ücret Çıkartmiştir :ehe

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hayır İşleme Alan Kişi Dediki Cihazin Garantisi Bitti Dedi Bende Dedimki Cihazi Daha Önceden Vermiştim Size Fotokobisinide ALmiştiniz Fatura Yanımda Yok Dedi Biraz Uğraşti Sonra Tamma Dedi Varmiş Dedi Tüketici Haklarına Başvursam İşe Yararmı Acaba :hmmm

Dediğin Gibide Onarımı İçin Bakan Eleman Faturayı Göremeyince Garanti Dişidır Demiştir Büyük İhtimalle 2 Milyar Ücret Çıkartmiştir :ehe
Aldırma yaa kırık onların kafa :kıskıs: bin tl ücret mi olur be :allalla: Eğer onarım bitti ve cidden yanlışlık olmayıp senden 2 bin tl ücret talep ediyorlarsa Tüketici Haklarına başvur derim 2bin tl ye 4 tane 808 alınır harbiden :bilmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Aldırma yaa kırık onların kafa :kıskıs: bin tl ücret mi olur be :allalla: Eğer onarım bitti ve cidden yanlışlık olmayıp senden 2 bin tl ücret talep ediyorlarsa Tüketici Haklarına başvur derim 2bin tl ye 4 tane 808 alınır harbiden :bilmm
Neyse Cihaz Onarım Yapılmayıp Geri Gelirse O Zaman Tüketici Haklarına Bir Gideyim :tebessüm: Bu Nokiaya 5.Mahkeme Açısım Olacak :sirit:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Napim :tebessüm: C5-03 Aldım Kutusunu Açtım Ekranda Bildiğin FSM Köprüsü Gibi Çıkıntı Vardı Geri Verdim Aynı Gün Değiştirdim Sonradan Aldığım C5-03 Değişmiş Olanıda Donuyo Diye Servise Verdim Parayi Geri Aldım 701 Aldım 701ide 5 6 Kez Servise Verdim Parasını Geri Aldım Siyah 808 Aldım Onuda Geri Verdim Kırmızı 808 ALdım Şimdide Geri Vericem Tekrar İnnşallah:sirit:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Napim :tebessüm: C5-03 Aldım Kutusunu Açtım Ekranda Bildiğin FSM Köprüsü Gibi Çıkıntı Vardı Geri Verdim Aynı Gün Değiştirdim Sonradan Aldığım C5-03 Değişmiş Olanıda Donuyo Diye Servise Verdim Parayi Geri Aldım 701 Aldım 701ide 5 6 Kez Servise Verdim Parasını Geri Aldım Siyah 808 Aldım Onuda Geri Verdim Kırmızı 808 ALdım Şimdide Geri Vericem Tekrar İnnşallah:sirit:
hadi hayırlısı bakalım :kıskıs:

• Beğen

alper60

Üye
telefonun garantisi var demeyelim de garantinin telefonu var diyelim biz ona.

• Beğen

Üst Alt