GALAXY WİN STOCK ROM

• 10 Ağustos 2014
  • 1388 Okunma
  • 25 Cevap

1. ROOT ATTIĞIMDAN BERİ TELEFON DA OYNAMALAR YAPTIM VE GARANTİYE GÖNDERMEK İSTİYORUM. ADIMLARI BİLİYORUM AMA HİÇ BİRİMİZ HEPİMİZ KADAR İYİ OLAMAYIZ. RİCA ETSEM ADIMLARI VE DİKKAT ETMEM GEREK YÖNTEMLERİ ANLATABİLİR MİSİZ? ODİN İLE ATAMIYORUM RECOVERY MODDAN ZİP İLE YÜKLEYECEĞİM BU ARADA :) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Yazan: karansa
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. stock rom recovery moddan atilamaz odin'de pda ya yerlestirip starta bastinmi tamamdir tabi bilgisayarda driver kurulu olmali ve odin telefonu gormeli

Samsung ile gönderdi
  3. Brick olma ihtimali var mıdır? Ve önce ki romu silmeden üstüne kursam bir şey değişir mi daha önce hiç custom rom atılmadı...

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. telefonuna uygun romu attigin surece bir sorun cikmaz eski romun uzerine rahatlikla kurabilirsin recovery menuden de wipe data yaptın mı tamamdır.

Samsung ile gönderdi
  5. SAMMOBİLE DEN İNDİRDİM ROMU ODİN DE OKUMA DA SORUN YOK DOWNLOAD MODDA YÜKLEYİP SONRA WİPE SEÇENEKLERİNİ YAPIP RAHATLIKLA GARANTİYE SOKMUŞ OLURUM GALİBA :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. aynen oyle orjinal cihaz olur :)

Samsung ile gönderdi
  7. Pm'ye gelebilir misin müsaitsen :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. tabi :)

Samsung ile gönderdi
  9. Mesaj gönderilemiyor sen atar mısın?

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. bende atmadim burdan sorabilirsin

Samsung ile gönderdi
  11. Wipe İşlemlerini önce yapıp sonra mı üstüne atarsak daha iyi olur yoksa romu attıktan sonra mı bi de bu odin sayacını sıfırlayan triangle away uygulaması brick edebiliyormuş başka nasıl sıfırlayabiliriz garanti anlamasın yeterli benim için :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. garantinin sayaca bakacagini sanmiyorum ben wipe islemini rom attiktan sonra yapiyorum :)

Samsung ile gönderdi
  13. :) Yoruyorum ama kusura kalma. Ben de sanmam o kadar uğraşacaklarını. Odin'in hangi sürümü olursa olsun çalışır mı ve PDA kısmına zip arşivini mi seçmem mi gerekiyor içinde ki tar dosyasını mı izlediğim video da ziple yapıldı ama forum da arkadaş tar dosyası ile demiş.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. onemli degil :) odinin en guncel surumu daha iyi olacaktir pda'ya da tar dosyasini yerlestireceksin :)

Samsung ile gönderdi
  15. Tamam :) Çok teşekkür ederim yarın uygulayacağım inşallah elimde kalmaz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. dogru yaparsan sorun cikmaz cikarsada kolay zaten :)

Samsung ile gönderdi
  17. Sarı Ünlem çıkıyor bende açılışta rom attıktan sonra düzelir mi acaba :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. o download mod simgesi degilmi o gelince ses acmaya bas download moddasin :)

Samsung ile gönderdi
  19. Yok maalesef :D cwm attıktan sonra çıkan bi simge çoğu kullanıcıda oluyormuş çok da saçma ama

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. hm bilmiyorum hic başıma gelmedi :) yanlış cwm dosyasi olabilir

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 09:57