GALAXY W GT-I8150 Android 4.1.2 JelyBean CyanogenMod 10(Alpha6 - 17 Şubat 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

loley00

Üye
Beyler deneyen oldmu kamera calisiyomus galiba peki bizdede yag gibi akiyomu :) stabilmi:)

okan1100

okan1100

Üye
telefonu açtığımda yada yeniden başlattıktan sonra kameraya ilk kez girdiğimde fotoğraf çekmeye kalktığımda galeri yanıt vermiyor gibi hata veriyor. birkaç kez girip çıktıktan sonra düzeliyor. yani telefonu açınca kameraya birkaç kez girip çıkın sonra lazım olduğunda sorun yaşamazsınız. Bendeki durum bu.

spazmol

spazmol

Üye
kamerayı bulsam hatalarına razi geleceğim de yok arkadaş yok :-D

fuathan

Üye
beyler sorun yok gayet herşey çalışıyor yanlış birşey yapmış olabilirsiniz

spazmol

spazmol

Üye
ne yanlış yapabilirim ki hersey tam

batmaz2

Üye
bendede kamera yok

Ali58_58

Ali58_58

Üye
cm oyun konusunda stock romdan iyi olduğunu kabul edin stock romda hem internette gezinmek berbat yani yavaş ve cm9da minecraf oynuyodum hiç takılma yoktu stockromda gpu hataları yani dağlar beyaz felan oluyo artı arada kasmaları var

batmaz2

Üye
iki sefer yükledım her seferindede gapps-jb yükledim yine kamera yok biryerde yanlişmi yapiyorum

spazmol

spazmol

Üye
iki sefer yükledım her seferindede gapps-jb yükledim yine kamera yok biryerde yanlişmi yapiyorum

Sende bebdensin dostum :-D

Arkadaşlar kamera uygulamasını yedekleyip yollama gibi bi şansımız var mı

Ali58_58

Ali58_58

Üye
sadık kardeş bunla ilgili vold.fstab dosyası buldum istersen açç tığım konulardan ekleyebilitsin ana konuya hemen açıyorum konuyu

- - - Eklendi - - -

ekleyebilirsin

Kerim.336

Üye
Sende bebdensin dostum :-D

Arkadaşlar kamera uygulamasını yedekleyip yollama gibi bi şansımız var mı

Format system ve cache yapip yukle.wipe dalvikten sonra.sonra fix permissions yap.sonra romu kur

Ali58_58

Ali58_58

Üye
endhoroix rom jb ye destek vermiş rom çıkarmış indiriyorum jb tabanlıysa linki paylaşırım

Ali58_58

Ali58_58

Üye
hayır jb yi kullanmamışlar

- - - Eklendi - - -

ama ota felan varya çalışıyomu bilmem bi dahaki sürüme denerim zaten kullandığın dün çıkmış :D castanalit kernel kullanmışlar ama gayet güzel olmuş

Kerim.336

Üye
hayır jb yi kullanmamışlar

- - - Eklendi - - -

ama ota felan varya çalışıyomu bilmem bi dahaki sürüme denerim zaten kullandığın dün çıkmış :D castanalit kernel kullanmışlar ama gayet güzel olmuş
:hmmm ne fark var?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
romun görseli çok güzel hız olarak pek bişey farketmedim ama rom süper olmuş seçenekler çok romu ayarlama temayı felan ve s3 görünümü var bildirim çubuğuna kadar ve ota var bilmem çalışıyomudur :D

- - - Eklendi - - -

burdan inceleyebilirsiniz indiredebilirsiniz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1850859

- - - Eklendi - - -

zaten yine apex launcher gömülü

- - - Eklendi - - -

bide unutmadan sadık hocam size bişey sorcam bu hani 4.1.2 ya multi widow varmı ?

Kerim.336

Üye
romun görseli çok güzel hız olarak pek bişey farketmedim ama rom süper olmuş seçenekler çok romu ayarlama temayı felan ve s3 görünümü var bildirim çubuğuna kadar ve ota var bilmem çalışıyomudur :D

- - - Eklendi - - -

burdan inceleyebilirsiniz indiredebilirsiniz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1850859

- - - Eklendi - - -

zaten yine apex launcher gömülü

- - - Eklendi - - -

bide unutmadan sadık hocam size bişey sorcam bu hani 4.1.2 ya multi widow varmı ?
Multiwindow olsa varya:aha:var mi sadik hocam oyle calismalar:)?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Ben daha multiwindow ne onu anlamadım.Çoklu ekran derken neleri aynı anda ekranda görmek istiyorsunuz yani?

- - - Eklendi - - -

sadık kardeş bunla ilgili vold.fstab dosyası buldum istersen açç tığım konulardan ekleyebilitsin ana konuya hemen açıyorum konuyu

- - - Eklendi - - -

ekleyebilirsin

xdadaki how to ile başlayana konudan bahsediyorsan o çalışmıyor.Benim kendi editlediğim vold.fstab var.Onu paylaşırım.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yükledim kamera var.Herşeyi eksiksiz yaptığınıza emin olun.

Kerim.336

Üye
Ben daha multiwindow ne onu anlamadım.Çoklu ekran derken neleri aynı anda ekranda görmek istiyorsunuz yani?

- - - Eklendi - - -

xdadaki how to ile başlayana konudan bahsediyorsan o çalışmıyor.Benim kendi editlediğim vold.fstab var.Onu paylaşırım.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yükledim kamera var.Herşeyi eksiksiz yaptığınıza emin olun.
Note2'nin reklamindaki ya.hani mesela altta youtube var.ustte tarayici var.2sinide ayni anda kontrol ediyosun gibi o iste:D

Üst Alt