GALAXY W GT-I8150 Android 4.1.2 JelyBean CyanogenMod 10(Alpha6 - 17 Şubat 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Şu an en son flash sürümü 11.1 android için mevcut olduğu için film izleyebilirsiniz ama ileride izleyemeyecegiz.Zaten artık bütün siteler html5 e geçiyor flash ın pekde önemi kalmayacak bir süre sonra

enginizmir

enginizmir

Üye
flash 11 yuklu ama yinede açmıyor flash player yukleyn dior ... çok sinir bozucu !! bu yuzden rom degistirdim sorun dewam ediyor..

germir

germir

Üye
gapps linkinde sorunmu var sitedeki hangi linki indircez

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
flash 11 yuklu ama yinede açmıyor flash player yukleyn dior ... çok sinir bozucu !! bu yuzden rom degistirdim sorun dewam ediyor..
Ne yazıkki bende aynı sorunu yaşıyorum cm9 beta1 kullanmama rağmen hiçbir flash içerik görüntülenemiyor :(

- - - Eklendi - - -

gapps linkinde sorunmu var sitedeki hangi linki indircez

Xda daki gapps linki kırık olduğu için jb için başka bir gapps linki verdim bunu kullanabilirsiniz.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
ben indirdim dün :D gappsı

germir

germir

Üye
tşk ederim indirdim yükledim görünen eksiklikler var baya biraz beklemek gerekir wifi modem çalışmaması benim için sıkıntı cm9 geri döndüm sadık hocam bişey sorabilirmiyim cm9 menü açma ikonuna bastığımızdaki o animasyon efektini nasıl kapatabiliriz bi bilgin varmı hocam saygılar

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Bunu kapatmanın ne yazıkki bir yolu yok.Geliştirici seçenekleri içerisinden animasyonları kapattığınızda menü açılış animasyonu kalkmıyor.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar şu anda daha alpha aşmasında olduğu için güncellemeler ard arda seri olarak gelecektir bu yüzden dropbox a upload etmiyorum.Ancak güncellemeler belirli bir düzene girdiğinde günlük kullanım için cm9 a yakın bir seviyeye geldiğinde cm9 da olduğu gibi indirmeyi kolaylaştırma silinmesini engellemek için dropbox üzerine upload edeceğim.Ama şu an için buna gerek olduğunu sanmıyorum.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
beyler alpha 1 bu kadar hızlıysa ve az şarj yiyosa beta versyonları kesinlikle vazgeçilmez olcak şu hali cm9 beta 1 den hızlı fakat kamera çalışmıyo rom stabil oluncaya kadar stock romu kullancam gönlüm el vermiyo rom hoşuma gitti ama kamera ve usb tethering çalışana kadar stock rom ama tekrar belirtiyim hızına hayran kaldım tamamen değişen bildirimede

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
beyler alpha 1 bu kadar hızlıysa ve az şarj yiyosa beta versyonları kesinlikle vazgeçilmez olcak şu hali cm9 beta 1 den hızlı fakat kamera çalışmıyo rom stabil oluncaya kadar stock romu kullancam gönlüm el vermiyo rom hoşuma gitti ama kamera ve usb tethering çalışana kadar stock rom ama tekrar belirtiyim hızına hayran kaldım tamamen değişen bildirimede
Bu şekilde olumlu yorumlar görmek gerçekten güzel.Zaten konuya eklediğim video hız konusunda herkese bir fikir verecektir.Ayrıca cm10 günlük kullanıma uygun hale geldiği zaman ehndroix de cm10 üzerine tekrar kurulacak yani ehndroix romuda cyanogenmod gibi ics den jb ye geçicek.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
evet jb vazgeçilmez olucak cm 9dan haber yok zaten jbnin ehndroix sürümüde gelirse daha stock roma dönmem rom geliştikçe güncellerim ben bu romun cm9 kadar uzayacağını sanmıyorum zaten 2 ay içerisinde tam stabil hale gelir bence zaten jb nin hızlı olduğunu google açklamıştı bunu bide cm ile ehndroix hızlandrıcak yani romu boşuna övmüyorum :D + uzun şarjıda unutmamak lazım

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Evet bu daha kısa sürede stabil olacak.Zaten şu an kernel olarak cm9 beta1 ile aynı.Yani temel olarak yine cm9 üzerinden ilerliyor.Çalışmayan şeylerde cm9 ile farklılıklardan dolayı.Yani ics ile jb arasındaki temel farklılıklar az olduğu için uyarlanması daha kolay oluyor.Birde ics kodlanırken elde hiç kaynak yoktu.Örneğin kamera için hazır bir uyarlama yapılabilecek algoritma bile yoktu.Ama şimdi elde herşey hazır sadece uyarlamalar yapılacak.

panpalar

panpalar

Üye
yok daha biraz daha beklicez bu rom daha çok yeni güncellenmesi gerekiyor ama yinede teşşekürler kardeşim

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Evet güncellenmesi gerekiyor çok yeni ama işler cm9 daki kadar uzun sürmeyecek.Yukarıdaki yorumumdada sebebini açıkladım.

Kerim.

Kerim.

Üye
oyun performansi nasil?

CasuS_87

CasuS_87

Üye
yakın zamanda denicem saol :)

loley00

Üye
bir şey sormak istiyorum bu romda google now nasıl çalışıyor daha doğrusu çalışıyor mu?

germir

germir

Üye
sadık hocam telefondan pc dosya aktarımı yapamıyorum telin kendi hafızasından bi fikrin varmı

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
google now sesli arama seçeneği haricindw çalışıyor

dosya aktırımı konusunda bişey söyleyemiyeceğim.Daha öncede söylediğim gibi yurtta kaldığım için pc ile işlem yapamıyorum.Bu yüzdn pc ile telefon iletişimi hakkındaki sorularınızı yanıtlayamayacağım kusura bakmayın.Ancak depolama modunda sorun olduğunu sanmıyorum.Daha önce cm9 da görülen hafıza kartı ile telefon hafızasını aynı anda görmeme sorunu olabilir.Hafıza kartınızı çıkartıp tekrar deneyin.Eğer işe yaramazsa önerebileceğim başkabir çözüm yok.

loley00

Üye
inş zamanla tm anlamıyla calasir

Üst Alt