Anket Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Modellerinde Hafıza Kartı Gerekli mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Modellerinde Hafıza Kartı Gerekli mi ?

• Evet Gerekli

Kullanılan: 11 57.9%
  • Hayır Gerekli Değil

Kullanılan: 8 42.1%
  • Hiç kullanmadım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
byAndroid

byAndroid

Üye
Valla dandirik bişey olabilir bakıyım bi büyük ihtimalle hi-level

• Beğen
Tepkiler: jotem173

Polymath

Polymath

Üye
3 bin lira veriyorsun 500 tllik telefonda olan ozellik olmuyor. Hain satis politikalari yuzunden. Kesinlikle olmali.
Milletce bilinçli olmaliyiz aslinda. Mesela s5 veya S4 isimizi rahat gorurken telefonu sirrf hava ugruna s6 alan insanlar var. Bu kafayi degistirmemiz lazim.. Asgari ucretle calisipta cebinde iphone 6 tasiyanlari görünce vay halimiza diyip uzuluyorum

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
hikmet366

hikmet366

Üye
Valla s6 kullanıyorum ben gerek duymadım sd kart

PriveT

PriveT

Üye
Eski S3`um 32 gb idi ve rahatlikla yetiyordu. Simdiki telefonumu 64 Gb alacaktim, maalesef henuz bu modelin 64 Gb`i gelmemis. Bekleyemedim bunu da 32 Gb aldim. Umarim yetecek :)

tanra

Üye
Hafıza kartı kesinlikle gereklidir. Üreticiler 32 GB veya 64 GB özellikli telefon satıyorlar satmasına fakat, aralarında uçurum olabiliyor. Ben 64 GB kartı 60-70 liraya alabiliyorken, adamlar 200 lira farkla satabiliyorlar. Kullanıcıya bu her zaman sunulmalı. Bugün kullanılar hemen hemen tüm cihazlarda, güvenlik kameralarından tutun, tv lere kadar hafıza kartı yeri var. Telefonlarda da olmalı. Olmaması saçma.
Yeri geliyor kartı çıkarıp başka alete takıyorum. Yeri geliyor usb giriş yeri arızalanıyor ve şarj ederken kopup duruyor bağlantısı (şu an mesela)
Hafıza kartını çıkarıp içinden istediklerimi alabiliyorum portable olduğundan. Her türlü lazım arkadaş.
Bu tamamen üreticinin farklı modelleri daha fazla miktara satabilmesi kafasıdır bana göre.

Emre

Üye
Hort için :tşk:

Üst Alt