Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?
Arkadaşlar bu telefonlar (Galaxy s4,Note 2,Galaxy Mega) arasında kaldım.Sizce hangisini seçmeliyim..Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Invoke

Invoke

Üye
Megayı direk ele. S4 ile Note 2 arasında da hangisini beğeniyorsan onu seçebilirsin. Note 2'nin büyük ekranı+ s-peni avantajdır ama S4 performans olarak daha iyidir, ekranı da 1080p :ehe

LimePie

LimePie

Üye
galaxy s4 alabilirsin ama ekran olarak büyük istiyorsan note 2

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Megayı direk ele. S4 ile Note 2 arasında da hangisini beğeniyorsan onu seçebilirsin. Note 2'nin büyük ekranı+ s-peni avantajdır ama S4 performans olarak daha iyidir, ekranı da 1080p :ehe
aslında bende megayı elemeyi düşünüyordum çünkü ekranı 6.3 :) note 2 en azından cebe tam sığıyor.mega ise cebe sığmıyor..

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
S pen çok iyi ama s4 performans olarak daha iyi.

Samet.25

s4 daha mantıklı geliyor mega yı tavsiye etmem

Invoke

Invoke

Üye
Cepden ayrı dandik telefon ekranı diğerleri kadar kaliteli değil. :)

• Beğen
Tepkiler: efe kavas
efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var :) note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

Invoke

Invoke

Üye
S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var :) note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

Megadan bir halt olmaz, bence.

Invoke

Invoke

Üye
S4'ü neden eledin? Fiyat farkı çok mu?

• Beğen
Tepkiler: .caner.
efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
S4'ü neden eledin? Fiyat farkı çok mu?
öncelikli olarak fiyat farkından eledim..ayrıca s4 kullananların çoğu telefonun beklendiği gibi olmadığını ve kastığını söylüyor..tabi bu ne kadar doğru bilemem..zaten s4 e para vermektense note 3 e para vermek daha mantıklı

raistlinxxx

Üye
Note 2 migroslarda 1250 tl ye satılıyordu. Vu fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon. Tabi bana göre

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
öncelikli olarak fiyat farkından eledim..ayrıca s4 kullananların çoğu telefonun beklendiği gibi olmadığını ve kastığını söylüyor..tabi bu ne kadar doğru bilemem..zaten s4 e para vermektense note 3 e para vermek daha mantıklı

Kasmaz hacı, onlar kullanmayı bilmiyor. :ehe
Hayırlısı olsun, note2 iyi bir cihaz. :)

• Beğen
Tepkiler: efe kavas ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Bende niye kasmıyor :D
Hayırlı olsun şimdiden Not2 iyidir

• Beğen
efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Kasmaz hacı, onlar kullanmayı bilmiyor. :ehe
Hayırlısı olsun, note2 iyi bir cihaz. :)
note 2 yi daha önce elime aldığım için karar verdim :worshippy:
s4 ü de 10 dk elime aldım ama note 2 ile arasında az fark olduğunu gördüm..tercih meselesi..ben note 2 yi tercih ettim :thumbup:Önceden galaxy wonder kullanıyordum.wonder a cyanogenmod rom atmaktan bıktım ve telefon değiştirmeye karar verdim.Note 2 nin eskisine oranla fark atacağını varsayıyorum :good:

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Wonderla arasında ciddi fark olacağına emin olabilirsin :)

• Beğen
efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 migroslarda 1250 tl ye satılıyordu. Vu fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon. Tabi bana göre
aynenarkadaşlar son olarak aklıma birşey takıldı :blink: galaxy note 3 satışa çıktı..ama benim param yetmediği için note 2 almak istiyorum.Haliyle ortalama olarak telefonu 2-3 yıl kullanmak istiyorum.Note 2 ve Galaxy megaya android 4.3 güncellemesi yakında çıkacakmış.2014 yılındada android 4.4 çıkacak..mega yeni cihaz olduğu için 4.4 güncellemesi gelir diye düşünüyorum..note 3 çıktığı için note 2 ye android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda kuşkularım var..zamanında galaxy wonder aldım.aldıktan 2 ay sonra android 4.0.4 ice cream sandwic çıktı..galaxy wonder a güncelleme gelmedi..bu yüzden galaxy wonder aldığıma pişman oldum..aynı durumu note 2 de yaşamak istemiyorum..sizce note 2 almam doğru bir seçim olurmu ?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
aynenarkadaşlar son olarak aklıma birşey takıldı :blink: galaxy note 3 satışa çıktı..ama benim param yetmediği için note 2 almak istiyorum.Haliyle ortalama olarak telefonu 2-3 yıl kullanmak istiyorum.Note 2 ve Galaxy megaya android 4.3 güncellemesi yakında çıkacakmış.2014 yılındada android 4.4 çıkacak..mega yeni cihaz olduğu için 4.4 güncellemesi gelir diye düşünüyorum..note 3 çıktığı için note 2 ye android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda kuşkularım var..zamanında galaxy wonder aldım.aldıktan 2 ay sonra android 4.0.4 ice cream sandwic çıktı..galaxy wonder a güncelleme gelmedi..bu yüzden galaxy wonder aldığıma pişman oldum..aynı durumu note 2 de yaşamak istemiyorum..sizce note 2 almam doğru bir seçim olurmu ?
g2 alabilirmisin

Üst Alt