Galaxy S4 ile İphone 5 Karşılaştırmasına Appleden Yanıt..

 • 23 Mart 2013
 • 1530 Okunma
 • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Apple İphone 5 ile Galaxy S4'ü karşılaştırmak adaletsizlik olur. Çünkü İphone 5 2012'nin telefonu, Galaxy S4 ise 2013'ün telefonu. Galaxy S4'ün rakibi İphone 5 değil, İphone 5S'tir. İphone 5S'i bekleyip daha yeni Galaxy S4 ile karşılaştırmak daha adil olacaktır. Ve İphone 5S'in Galaxy S4'ten hiç de aşağı olmadığını hep birlikte göreceğiz.

  -Apple


  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: T i B i A M E
 2. S3 zaten ezmedimi iphone 5'i?
   
  yumyjikk2 bunu beğendi.
 3. Çok doğru
   
 4. ios'ta bu kisitlamalar oldugu surece galaxy s4 un yanina bile yaklasamaz birakin karsilastiayi :-)
   
 5. :oke: aynen kardeşim
   
 6. E iyi demişte Iphone 5S çıkıncada SIII eski olacak Samsung rakibi bir sonraki telefonumuz olmalı diyecek.Daha sonra Samsung'un telefonu Iphone'a göre daha yeni olacak aynı şeyler söylenecek.Samsung S4 çıktığı sırada piyasada daha iyi bir Apple ürünü yoksa rakibi bal gibi Iphone 5'tir.Aynı şey tam tersi için de geçerli...
   
 7. 2013 de çikarmayacagi nerden belli ?
   
 8. Think Different. :good:

  Fakat ne yazık ki buradaki çoğu kişi hala daha iOS'un nasıl bir dünya olduğundan bihaber.
   
  kullanıcıadları bunu beğendi.
 9. Diyelimki 2013'te çıktı.Birisi ilk çeyrek cihazı diğeri 2. çeyrek cihazı olmuş olacak.Eee ne değişti aralarında uzunca bir süre fark olmuş olacak.Oyun konsollarında olduğu gibi 1-2 ay fark ile tanıtılmadığı sürece onunla bunu kıyaslamayın yeni cihazımızı bekleyin denilemez.Şimdi 2013 sonuna çıkarılacaksa bile cihazın S4'ü görüp, ona göre düzenleneceği aşikar.Yani zaten S4'ten üstün olması için yapılmış olacak.Aynı şekilde Samsung'ta 5S'i görüp ondan üstün olsun diye bir cihaz üretecek.Sonra Apple yine ama o şu tarihin cihazı karşılaştırılmaz diyecek.E 5S'le 4 aynı ayda mı çıktı da karşılaştırıyorsun peki ? Bu iş 1 yıllık cihaz yeni cihaz diye yapılmaz.Piyasadaki en iyi cihazının tarihine bakılmadan karşılaştırılır.Önemli olan ne zaman çıktığı değil şuan ne kadar başarılı olduğudur.Başka bir ölçüt sunmazsa bize bizde elindeki en iyisini değerlendiririz.
   
 10. Ha bir de şunu düşünüyorum ; Samsung'un getirdiği yazılımsal yenilikler çoğu birçok kişi tarafında da kullanılmıyor yani ne kadar kullanılabilir oldukları tartışılır. ( Multiwindow , Smart stay , direct call , air view hariç )
   
 11. :oke:
   
 12. Malesef bilmiyorlar :hmmm Kullanmayan bilemez...
   
 13. s4 iphne5 telefonmu yaaa.d en kral tel 3310 :oke:
   
 14. kullanıcıadları bunu beğendi.
 15. 5s çıkar yakin zamanlarda note3 çıkar karşılaştırırız illa ki s serisi olmak zorunda değil heralde
   
 16. Tamamda Galaxy Note apayrı bir formatta.Donanımsal açıdan tabiki kıyaslarsın fakat kullanım olarak apayrı kitlelere hitap ediyorlar.Zaten ben kıyaslamayın demiyorum.O esnada her iki şirketin piyasada bulunan en iyi telefonu alınır ve onlar kıyaslanır.Gidipte çıkış zamanını sebep gösterip bu iki telefon kıyaslanılamaz denilemez diyorum en başından beri.
   
 17. 5S'in özelliklerini bilmeden nasıl yorum yapıyorsunuz arkadaşlar?
   
 18. Bana Iphone 5S kötü ya da S4 daha iyi denilen 1 tane yorum göstersene...Iphone 5S'in donanımı ile ilgili v.s bir yorum yok konuda.
   
 19. 2 markanın telefonu 1-2 hatalık zaman içinde tanıtılmadıgı sürece diğer markanın çıkardıgı telefon yönünde tanıtılacak telfon düzenlenir dahada geliştirilir.
  kim diyebilirki 5s in s4 ten birşeyler kapmayacagını.
  mesela ekran büyür s4 teki gibi ıvırzıvır demiyeyimede herkesin kullanamayacı benzer yazılımlar yapılır..
  işin pisliğini çıkardılar zaten 1 yılda 2 telefon çıkarıyorlar piyasaya.. araya fazla zaman koyun adam gibi kayda deger radikal değişimle gelin.
   
  kullanıcıadları bunu beğendi.
 20. ios cularla androidcilerin tartismasi kiyamete kadar surer abi ama kabul etmek gerekirki iphone 5s de iphone 6 da cikarsa kisitlamari kaldirmadigi muddetce samsung herturlu iphone u silindir gibi ezer bunu bir gun gelecek ioscularda kabul edecek
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 03:21