Galaxy S4 9500 4.3 Root Ve Knox Devre Dışı Bırakma

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galaxy S4 9500 4.3 Root Ve Knox Devre Dışı Bırakma
Arkadaşlar öncelikle yaptığınız tüm işlemlerde maxicep ve ben sorumlu olmadığımızı belirtir bu tip işlemlerin riskli olduğunu hatırlatırım.

-----Sayaç olayı test için paylaşılmıştır-----

Bilgiyi bizimle paylaştığı için @devilmy arkadaşımıza Teşekkür ederiz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Galaxy S4 9500 4.3 Root Ve Knox Devre Dışı Bırakma | Sayfa 2 - MaxiCep

Odin ile öncelikle root yapınız
Sonrasında cwm dosyasını yükleyiniz
Daha sonra cwm menusune girerek Degrated Shadow's KNOX removerV2.1 yükleyiniz
Son işlem Knox işlemlerini cihazınızdan siliyor ve sürekli uyarı vermesinden kurtuluyorsunuz.

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: seyits, spritetale, salih4141 ve 8 diğerleri

x-scarface

x-scarface

Üye
Deneyecek gözü kara üyeler aranıyor :gul:

• Beğen
Tepkiler: tomy1925 ve Nextman
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Telefonu dün 4.3'e güncelledim. Ardından root yaptım. KNOX'u daha kullanmadım. Kullandıktan sonra beğenmezsem yukarıdaki yöntemi denerim. Teşekkürler @Nextman

• Beğen
Tepkiler: tomy1925 ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefonu dün 4.3'e güncelledim. Ardından root yaptım. KNOX'u daha kullanmadım. Kullandıktan sonra beğenmezsem yukarıdaki yöntemi denerim. Teşekkürler @Nextman
Rica ederim.Knox remover sık sık uyarı alınmaması için kullnılıyor :oke:

• Beğen
Tepkiler: tomy1925

narcissuss

Üye
Kimse rootlamadımı, yorum yapan yok?

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Daha açıklayıcı bi şekilde anlatırsan yüklemek istiyorum Kardeşim. Odinde tam olarak neler yapılacak.. Örneğin root yaptım SuperSu yüklendi fakat Gta Vice City'yi kurdum ana dosyasını Obb ye atacağım sona geliyor işlemi durduyor.. Sorun ne olabilir ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Obb dosya ekleme sorunu farkli root ile alakasi yok.obb kopyalama yarida kesilmemesi icin önce hafiza kartına kopyalayın sonra android/obb icine taşıyın.

Root islemine gelince odin ile daha once islem yaptinizmi ?

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Evet yaptım Odin ile.. Konunun ismi de Galaxy s4 Jelly Bean 4.3 Root Yapma.. PhilZ Touch Recovery , CF-Root odin ile yükledim tele.. Bi an tel açılmıyor gibi oldu sonradan bataryayı çıkarıp taktım açıldı menüde SüperSu da var..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet yaptım Odin ile.. Konunun ismi de Galaxy s4 Jelly Bean 4.3 Root Yapma.. PhilZ Touch Recovery , CF-Root odin ile yükledim tele.. Bi an tel açılmıyor gibi oldu sonradan bataryayı çıkarıp taktım açıldı menüde SüperSu da var..
Peki şu an sorun nedir ? 9500 4.3 mü yüklü telefonda ? bu konudaki işlemin amacı knox uyarılarını devre dışı bırakma ve root işlemi

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Evet 4.3 yüklü bugün güncelledim.Sorun yok sadece obb klasörüne taşıma yapamıyordum dediğin gibi yaptım oldu teşekkür ederim ama güvenlik uyarısı yapıyor SuperSU için..

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet 4.3 yüklü bugün güncelledim.Sorun yok sadece obb klasörüne taşıma yapamıyordum dediğin gibi yaptım oldu teşekkür ederim ama güvenlik uyarısı yapıyor SuperSU için..
Rica ederim Mehmet kardeşim.Knox uyarı veriyorsa bu konudaki mode ile knox dosyalarının tamamını silebilirsiniz cwm den flashlaman yeterli :oke:

• Beğen
Tepkiler: kewell777 ve MEHMET ÇİFTÇİ
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Kardeşim Cwm i de Odin ile PDA dan yüklemem gerekiyor değil mi ben bunu anlayamadım mazur gör beni bu konuda çünkü fazla bi bilgim yok bi de 4.3 yeni bi sürüm olduğu için konu fazla yok :)

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim Cwm i de Odin ile PDA dan yüklemem gerekiyor değil mi ben bunu anlayamadım mazur gör beni bu konuda çünkü fazla bi bilgim yok bi de 4.3 yeni bi sürüm olduğu için konu fazla yok :)
Rica ederim kardeşim evet cwm de odinde pda ile flashlayarak kullanacaksın :oke: cwm kullanımını biliyorsun sanırım knox remover dosyasınıda cwm menuye girip ordan install zip bölümünden flash atıcaksın :oke:

• Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Çok teşekkür ederim Kardeşim hakkını helal et :)

• Beğen
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Eyvallah Kardeşim... :)

• Beğen
devilmy

devilmy

Üye
Roota ihtiyacim olacak saol