Galaxy S & Wave 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S & Wave 2
arkadaşlar selamlar

Ben bu ikisi arasında kalmış biriyim. Kamera ve müzik ile pek isim olmaz. Sürekli internet ve onun dışında 3 boyutlu oyunlar...

Wave, galaxy'den daha güçlü diyorlar bilmiyorum. Bada'nın uygulama azlığı soğutuyor. Ayrıca bada'da netten video izleniyor mu?

Kısaca şöyle diyeyim, gönlüm galaxy s'den yana. Fakat wave, galaxy'den daha mı güçlü böyle sorayım en iyisi.

Çok teşekkür ederim.
Saygılar...

belferkay

Üye
ne kadar güçlü olursa olsun hakkını verecek bir işletim sistemi yoksa bir işe yaramaz bence. o yüzden hiç arada kalmadan galaxy s alın derim.

AYNA

AYNA

Üye
galaxy s derim.çünkü android..

hoss

hoss

Üye
galaxy s tabiki

mc_shekil

mc_shekil

Üye
iki telefonuda bilmiyorum fakat badayı ballandıra ballandıra öven birini hiç görmedim..android olsun çamurdan olsun :alkis:alkis:evet:

aybarsceyhun

aybarsceyhun

Üye
kardesim 3 gun once wave 2 mi satıp galaxy s 9003 aldım wavede iyi cihaz ama bada isletim sistemının uygulama sayısı ve kullanılabılırlıgı az galaxy s android olması nedenıyle cok uygun bu konuda....

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
donanımsal olarak pek fark yok hatta wavede kamera flashı olmasından dolayı artıya sahip lakin bada olması işi bozuyor oda zamanla düzelir daha 1 yıllık işletim sistemi

1 yıllıkken böyle (bkz: 1 yıllıkken iphone4 kafa tutabildi lakin ios 11 yıl , android sözde 2003 den beri bizimle ama yine kafa tutuyor fakat bada 2010 haziran :) )
anlamışınızdır demek istediğimi :)

sh0ck

sh0ck

Üye
htc desire hd bütün işini görür.

ne wave, ne galaxy s.

acelem yok diyorsan, galaxy s 2 bekleyenler kervanına katılabilirsin..

acıverici95

acıverici95

Üye
galaxy s canavar gibi maşallah. wave biraz sönük kalıo uygulama ve oyun olarak.sana galaxy yakışır.ama ben ikisinide almam. hızlılar hızlı olmasına ama oyunlara gelince iş değişir. symbian kadar oyun çeşidi bulunan bir işletim sistemi görmedim daha ben hiç...

----------Eklendi @ 23:09:23 ---------- Yazıldı @ 23:08:15 ----------

anlıycağın üzere ben biraz nokia hastasıyım :D

zeusahmet

zeusahmet

Üye
ben galaxy s2 bekleyenlerdenim şu an wave 8500 kullanıyorum ve badadan hiç mi hiç memnun değilim

kırmızı27

kırmızı27

Üye
kardeş paran varsa GALAXSİ al derim yok paran yoksa wave al aslında ikiside aynı tel aradaki fark birincisi ve en önemlisi fiyat çünkü aradaki farka bi tel daha alınır.
Diğer farklara gelince de birinde önemlisi de bu işletim sistemi android galakside diğeri yani wave de ise işletim sistemi Bada bu konuda önemli değil diyorsan güzel kardeşim wave al ha bi de galaxsi de süper amolet ekran var wave 1 de var 2 de lcd ekran kullanılmış....

İspanyol

İspanyol

Üye
wave internet :hızlı fakat tarayıcı seçeneği yok dosya indirmek yok müzik dışında flsh şu an sadece youtube facebook dailimotion uygulamalarının üzerinden izleniyo bada 2.0 da gelcek ama çok beklersin şimdide eylülde gelcek söylentileri var sıkılırsın ozamana kadar
galaxy s internet :hızlı opera firefox skyfire miren dolfhin hd ve daha fazla seçenek flash 10.2 hervideoyu oynatır her dosyayı indirir
oyun uygulama bada : az ve ücretli çoğu
oyun uygulama android söylemeye gerek bile yok herşeyden bol bol
boyutlarına gelince galaxy s büyük ama 4 inç ekranla internet bi başka ben galaxy s derim sana ikisinide kullandım şu an galaxy s kullanıyorum sormak istediğin olursa cvp larım pm at
saygılar

eaagent

eaagent

Üye
donanım olarak hiç bir farkları yok tek fark wave de flaş olması. Ancak android çok çok önde bir işletim sistemi zaten aradaki fiyat farkının nedenide bu .galaxy s flaşsz ama androidli wave ;) Badanın gelişeceğine inanıyoruz son zamanlarda çok güzel ataklar yaptı ama android kadar gelişmesi zor gelişse bile baya zaman alır. ancak şöyle bir artısı daha var bada tam stabil bir işletim sistemi. android daha çok sistem kullanıyor çalışırken. buda wave i donanım olarak öne geçiriyor :)

Http

Http

Üye
tek geçerim galaxy s dostum wawe kullandım uygulamaları çok az yeni işletim sisdemi flash desteklemiyor netten video izleyemezsin facede falan. alma pişman olursun galaxy s en iyisi android ne olursa olsun symbian falan hikaye..

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
:D galaxy s tabiki de Wave II yakınından geçemez

MBrkA

MBrkA

Üye
Arkadaşımda Wave 2 var.Benim e250de oynadğım oyunları oynuyor.Badadan bişe olmaz.
Androidden şaşma.Galaxy S al.

Necmati

Necmati

Üye
wave'de bada Var Kesinlikle Galaxy S
video'da izlemek istiyormuşsun Netteki her videoyu açıyor adobe flash 10.3 desteği var

technoblue

technoblue

Üye
galaxy s daha iyi smartphone ama bence o fiyatı hak etmiyor. android 2.1 işletim sistemi yerine android 2.2 froyo kullanmak çok mu zordu anlamıyorum.

nexpow

nexpow

Üye
Galaxy S tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt