Fundowsky Clean Rom v4.0 T20 İÇİN MÜTHİŞ ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Sorun nedir ben ilgileniyorum konu benim ama sorun olmasi biraz ilginc hersey acik ve net. Hicbiyerde bu kadar net anlatim yok

- - - Eklendi - - -

romu yukledim tsk.dediginiz gibi romu yukledim swap ta yaptim hersey yesil yaniyor.cpu 740 a 729 yaptim.gene temple run pes gibi oyunlari daha acmadan beklenmedik bicimde durdu hatasi var.

yardim edin lutfen

- - - Eklendi - - -

yardim???
Ya hacı o denilenleri yap acar.duzgun yuklemen lazim. Ayrica samsung gio ace de bile acmiyo kasio temple run bizde daha az kasio. Pesi de acio.729 mhz yap.ayrica dead space yi yukle . Ve swap yapdiysan kasmaz pes iyi oyunlar oynarsin

xkrall

Üye
Sa kardeş romu yuklucem fakat birkaçsorum var
-Kamera çalisiyormu
-cwn sürümü kaç olmali
-Oyunlari acarken hata veriyormu ?
-temple run 2 subway surf gibi oyunlari aciyor mu
-romu yüklemek icin telefonun rrootlu mu olmaasi gerekiyor
-google play çalisiyor mu
Cevaplarsan sewinirm

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Sa kardeş romu yuklucem fakat birkaçsorum var
-Kamera çalisiyormu
-cwn sürümü kaç olmali
-Oyunlari acarken hata veriyormu ?
-temple run 2 subway surf gibi oyunlari aciyor mu
-romu yüklemek icin telefonun rrootlu mu olmaasi gerekiyor
-google play çalisiyor mu
Cevaplarsan sewinirm
Hacı hersey calisio. Cwm5 olmasi lazim.rootlu olmasi lazim. Velhasıl bahsettigin temple run 2 ve subway vs. Onlar acmaz cunku bizim islemci armv6. Bu galaxy gio, ace de filan da.oyle. sonucta elindeki imkanlari.kullaniyoruz.t20 ile ancak bu kadar oluyor...

xkrall

Üye
Reis benim bir sorun var ben telefonu rootlayamıyorum ve cwm kurulumunu da beceremiyom mesajdan anlatsan olur mu

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Reis benim bir sorun var ben telefonu rootlayamıyorum ve cwm kurulumunu da beceremiyom mesajdan anlatsan olur mu

Kardesim ne yazikki rootlama cwm kurmayi yapali uzun zaman oldu bilmiyorum unuttum. Aama forumda modifikasyon genel destek yada diger bolumlerde ana konu yada normal konu vvar oralara bak..

mikibariss

Üye
Kardeş bana acil yardım mhz yi 748 yapıyorum hemen doup resliyo 729 yapıyorum 2-3 dakika kullanıyorum sonra resetliyor niye 729 da dahi resetliyor anlamadım gitti

heysamy

Üye
hocam romu yükledim elinize sağlık fakat mesaj ayarları açılmıyor nasıl düzeltiriz ?

maske2

Üye
Ya ben Fundowsky romu kuramıorm failed felan dıo yardm :ah

ilteris0707

Üye
Arkadaşoım biz yaşı biraz ileri ama tekj.meraklı olanlardanız.Senin rom u kurdum gayet güzel hiç hatasız çalışıyor.Şmdiden teşekkürlr

Sistem bilgisi şöyle:
SD-EXT 370MB (450MB)
CACHE/BOŞ 61MB (63MB)
RAM BOŞ 32 MB (180MB)
SWAP 169MB(249MB)
TOPLAM BOŞ 201MB(429MB) NASIL DOĞRU YAPMIŞ MIYIM.
Şimdi birkaç soru sorayım:1-face ve twettr iyükleyince biraz yavaşlama oldu.kastı.
2- bu uygulamalar kısmında tek sayfa halinde sıralanıyor.bumu 1c. sayfa 2ci sayfa gibi yapabilirmiyiz. Ha bu arada LANCER mi ne onu kullanıyorum.senin görüntünün aynısı
3-dalvik te Dalvik cache dahili hafızada görünüyor.
4-(12-646 aralığlı dalvik Vm HEAP.DEĞERİ 26
BURALARIDA DOĞRU MU?

maske2

Üye
kardes dosyalara format atarken yanlıslıkla sd kartada format attım :vur telefon reboot system now kısmına tıkladım telefon turkcell kısmında kaldı ılerıye gıtmıor lutfen yardım edın:off:

- - - Eklendi - - -

kardesım aynısı bendede oluyordu sebep sd kartda format atmıssın . Ben Micro Sd adaptörü aldım ordan pc bağla pcden sd kartın ıcıne at romu telefonu recovery getır ve romu tekrar kur ben bu şekil hallettım yardımcı olabıldıyse ne mutlu bana

maske2

Üye
legolas rom güzel fakat bnde vector acılmıyor oyun yarıda kapanıyor ve buda ram ıle alakalı bı durum. Swapı doğru attımdan emınım overlocku 748.8 yapıyorum telefon reset atıyor tekrar baktımda 600 MHz oluyor :S . Ne yaptıysam oyunlar yıne orjinal romdakı gıbı kasıyor....

maske2

Üye
birde telefon kapatıp açınca coğu dosya siliniyor :S mesaj acılmıyor hata verıyor

omrfrksrdr

omrfrksrdr

Üye
cwm yi ne yapcaz anlamadım

ffhh

Üye
SD karta kopyalamış olduğunuz U8650 4.0 CLEAN by Fundowsky.zip ROM'unu seçin ve yükleyin bu kısmı yapamadım .bu
U8650 4.0 CLEAN by Fundowsky.zip nerede var öyle bir zip yok .LÜTFEN YARDIMCI OL KARDEŞİM

maverick07

Üye
beyler biraz arastırın oluyor, bende 4-5 saat lik ugras sonrasında ilk romumu attım , burda denildigi kadar olmasada eski halinden kat kat daha hızlı calısıyor , ELLERİNE SAĞLIK dostum . yanlız bir sorum olacak :D su a2sd ayarlarındak swapnisse olayını yeşil yapamadım digerleri tamam, swap i aktif etmek icin neyapmam gerek bilemedim :(

• Beğen
Tepkiler: legolas29

espereyavuz

Üye
Hocam dediklerinizi aynen yaptım herhangi bir sıkıntım yok gayet güzel çalışıyor. Emeğinize sağlık teşekkürler

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Hacı sakin olun. Bikere şunu unutmayınki;
Telefonunuz bi s3 filan değil. 2. olarak t20 lerin çoğu 729.6 mhz de stabildir.o yüzden reset atıo. vektörü de açıo ben swapsız açıorum ki swap yaparsanız kesin açar. Swap yaparken bütün hafıza kartının telefondaki uygulamaların gitmemesi için dikkat etmeniz gereken şeyler var onları yazdıydım dikkat edinizx....

ilteris0707

Üye
Kardeş kamera da çizgiler var.yanogenmod ayarlarından yap demiş sin BEN ORAYI bulamadım. Yoksa ayrıyetten Cyanogenmod mu yükleyeceğim

Cyanogenmod ayarlarındanC permormansı 600 (max) yaparsanız sorun çözülecektir
(ayarlar->cyanogenmod->permormance->cpu)

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş kamera da çizgiler var.yanogenmod ayarlarından yap demiş sin BEN ORAYI bulamadım. Yoksa ayrıyetten Cyanogenmod mu yükleyeceğim

Cyanogenmod ayarlarındanC permormansı 600 (max) yaparsanız sorun çözülecektir
(ayarlar->cyanogenmod->permormance->cpu)

hacı dedim ya cynagoneden değil sen cpu masterden o.c yaptın ya 729 mhz ye onu kamerayı kullanca zaman 600 e cek

angellindark

Üye
:( ben hata yaptım romu yüklerken zip olarak değil dosyayı çıkartıp yükledim sdkarta ve olmadı şimdide geri dönemiyorum telefon açılmıyo ne yapcam ben

Üst Alt