Fundowsky Clean Rom v4.0 T20 İÇİN MÜTHİŞ ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

jublomo22

Üye
@ angellindark tel açılmıyo derken clockword ekranına girebiliyormusun?giriyorsan sorun yok zip şeklinde yüklersin romu

boleybolcu

Üye
teşekkur deneyelm

sen13

Üye
LEGOLAS KARDEŞİM BEN HERŞEYİ DOĞRU YAPTIM SWAPIDA YAPTIM FAKAT O APPSD2 YE giriyorum HEPSİ YEŞİL OLMUYO AYARLAR OKUNUYO DİYO TEKRAR ESKİ HALİNE DÖNÜYO ALTTA Bİ YAZIDA ÇIKIYOR BİLMİYORUM NASIL ÇÖZERİMM KARDEŞİM. dalvik bölümündede
Dalvik Cache Dahili hafızada diyo Onu Dalvik Cache Sd- Ext de yapıyorum taşı diyorum tekrar başlatıyor turkcell t20 yi bakıyorum ayarları atamamış. Daha önceden yaptım bu senin romu böle olmadı hepsi yeşildi Dahili hazfızada yazmıyodu dalvik . Yardım Et Kardeşimmm.

- - - Eklendi - - -

LEGOLAS KARDEŞİM BEN HERŞEYİ DOĞRU YAPTIM SWAPIDA YAPTIM FAKAT O APPSD2 YE giriyorum HEPSİ YEŞİL OLMUYO AYARLAR OKUNUYO DİYO TEKRAR ESKİ HALİNE DÖNÜYO ALTTA Bİ YAZIDA ÇIKIYOR BİLMİYORUM NASIL ÇÖZERİMM KARDEŞİM. dalvik bölümündede
Dalvik Cache Dahili hafızada diyo Onu Dalvik Cache Sd- Ext de yapıyorum taşı diyorum tekrar başlatıyor turkcell t20 yi bakıyorum ayarları atamamış. Daha önceden yaptım bu senin romu böle olmadı hepsi yeşildi Dahili hazfızada yazmıyodu dalvik . Yardım Et Kardeşimmm.

- - - Eklendi - - -

YA YARDIM EDİN ALLAH AŞKINA LEGOLAS CEVAP VER YA

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
pm atıldı

ilteris0707

Üye
Sayin yönetici.sonradan yükledigim prg.örnegin İgo gibi SD karta taşi butonu pasif görünüyor.bu uygulamaları sd karta nasıl taşirim.tşk.

darkness24

Üye
türkcell maxi plus 5 t21 kullanıcısıyım bunu kursam olurmu telefona heryerde aradım bulamadımda telefonuma rom türkcell uygulamalarından kurtulmak istiyorum yardım bekliyorum acil

yasinsy

yasinsy

Üye
rom türkçe değil. neden?

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
ya valla atkadaşlar yapmayın ya ben orda morelocale indir demişin konuda sen gelmşş rom türkçe değil diyorsun yahu brn herşeyş anlatyım adam akıllı yaparsanız sorun olmazzzzzz

miroctas

Üye
hocam ben bu swap alanını yapamadım bi yardımcı olurmusun ?

- - - Eklendi - - -

bu arada herkese tavsiye ederim tabiri caizse 10 numara 5 yıldız bir rom yapanın ellerine sağlık teşekürler

havlayan_kirpi

Üye
bi yardım edin beyler yükledim her şeyi sıkntısız. hangi uygulamayı yüklersem yükleyim telefon siyah erkn çıkıyo kalıyo naapcam ?

havlayan_kirpi

Üye
denedim sonuç aynı. ancak bu sefer partiton sd yle uğraşmadım sadece romu yükledim sorun yok.
ancak şimdi de swap olmadı değil mi ?

ilteris0707

Üye
Syn yönetici.Telefonu kapatıp açınca yaklaşık 1 dk trkcell yazı çıkıp sonra funk gidiyor.Açılısta trkcll yazısını nasıl silebiliriz?Syn
legolas29
.Telefonu kapatıp açınca yaklaşık 1 dk trkcell yazı çıkıp sonra funk gidiyor.Açılısta trkcll yazısını nasıl silebiliriz?

serdar iskenderoğlu

serdar iskenderoğlu

Üye
Ben bu clockworkmode nin t20 ye nasıl kuruduğu hakkındaki videoyu açamıorumen yakın zamanda yardımcı olursanız sevinirim

tolgaerol

Üye
ustam hayırlı akşamlar ben de türkcell t20 var suan dediklerinizi harfiyen yaptım fakat telefonu rebot yaptıgımda turkcel yazısında kalıyor yardımınız için şimdiden sağolunhallettim eğer aynı sorunu yaşayan olursa indirdiği rom daki dload dosyasını sd kartına atsın sonra tele takıp ses açma+ ses kapa basılıyken açma kapama tuşuna basılı tutsun ve sadece beklesin uzun sürüyo taki androidi görenedek hiç bi müdehale etmesin
sorunu da yazıyorum rom atarken yanlış attım heralde telefon açıldığında turkcel yazısında takılı kalıyordu

pheim

Üye
çok saolun telefon şimdi iyi kendine geldi... adımları uyguladım şimdi kullanıyorum çok saolun. çok teşekkürler...

asd1003

Üye
ben roomu yükledim 4.1.1 güncellemesini fakat benimki direk türkçe oldu ?

hakanncannn

Üye
hocam çok geç bir vakit ama :D bana şu Fundowsky Clean Rom v4.0 linkini atarmısın linkini verdiğin adresten dosya silinmişte. yandex diske yüklesen çok güzel olur rom güzele benziyor ama rom dosyaları yok. Teşekkürler. Eline Sağlık

nurullahkoca060

Üye
Rom inmiyo

Üst Alt