Free-iSMS v1.08 Turkish For S60v5 (5800) SymbianOS9.4 Fu*ll Unsigned (Süper Mesajlaşma) By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Free-iSMS v1.08 Turkish For S60v5 (5800) SymbianOS9.4 Fu*ll Unsigned (Süper Mesajlaşma) By YusufEMRE
Free-isms S60v5 (5800)
100% Türkçe & 100% Sorunsuz

Free-iSMS, IPhone tarzında mesajlaşabileceğiniz,Flash sms ve Sahte sms gönderebileceğiniz Mesajlarınızı tek tuşla ister galeri, isterseniz notlar konumuna yedekleyebileceğiniz ve daha birçok özeliği bulunan mükemmel bir mesajlaşma programıdır. Sizler için Türkçe.
Programda istediğiniz renk resim ve arayüz kullanabilirsiniz.
Ayrıca *# ve 1 ile 9 arasındaki tuşları kısayol olarak kullanabilirsiniz. Cevapla-ilet vs gibi.
Gelen giden metin renklerini değiştirmek için renklerin tam konu 255 tir.
Güle güle kulanın arkadaşlar...
Kesinlikle Gelmiş Geçmiş En kaliteli ve En kapsamlı Mesajlaşma Programıdır. Herkese Tavsiye Ederim.

Test: S60v5 Nokia 5800

S60v3-S60v5 F.u.l.l YeNi Sürüm (1.10) BuRaDa:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sms-...-yusufemre-tek-kelimeyle-mukemmel-420731.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ahmet 3579, tokart, fermanali ve 23 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

5ulh

5ulh

Üye
Şu an kullanıyorum programı... hiç bir sorun yok.

Teşekkürler

LEIRSAK666

Üye
Olmadi Serfitika Bile Kabul etmemedi Bir dosyayi Kontorol edin lütfen... SignSİS ten denendi :)

--------------- Ekleme ---------------

MArka 5800 :)

brown22

Üye
kardeşim serfitika kabul etmiyor bu

karasis4

Üye
program çalışıyor, elinize sağlık

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Olmadi Serfitika Bile Kabul etmemedi Bir dosyayi Kontorol edin lütfen... SignSİS ten denendi :)

--------------- Ekleme ---------------

MArka 5800 :)

Ben SignSis ile imzaladım 5800'a yükledim hiçbir sorun yok, Sizde neden sorun oldu bende anlamadım.

BATTY

Üye
sertifikalanmıyor bile yemedi hayvan terli.

hakan2550

Üye
program için tşkler umarım uğraştığıma değmiştirr

Slck*

Slck*

Üye
Sertifikalarken hata veriyor arkadaşm

Ariakus

Üye
Aynı şekilde ben de sertifikilayamadım :(

byyasin50

byyasin50

Üye
Evet Setifikalanmıyor extsis ile parçalayıp serifikalayıp tekrar birleştirdim bu sefer sertifika hatası vermedi krarken güncelleştirilemedi hatası verdi bi sıkıntı var ama anlayamadım

olciay

olciay

Üye
Sertifika işlemi olmuyor ... bilginize ...

4747

Üye
sertifika hatası var x6

olay38

Üye
sertifikalandırılmıyor bu program..

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar eğer ingilizce sürümünü yükleyebilirseniz bunun dil dosyasını buraya eklerim resource/apps klasöründeki ingilizceyi silip türkçeyi o klasöre atarsınız sorun çözülür.

Ayrıca son sürümünü ekledim (Free-iSMS v1.10. TR) o bundan çok çok daha süper. S60v3 bölümünden bakabilirsiniz.

ceycey1970

Üye
s60 v3 teki dosya n97 de çalışmıyor.

LEIRSAK666

Üye
bir yardim edin sertifika sorunu var singsis halla Kabul etmiyor :) Bana gerçekten güzel türkçe 5800 için uyan bir Free-i Sms Programş vewrin Ya :)

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
bir yardim edin sertifika sorunu var singsis halla Kabul etmiyor :) Bana gerçekten güzel türkçe 5800 için uyan bir Free-i Sms Programş vewrin Ya :)

ilk mesajda 1.10 sürümünün linki var Orada nasıl imzalayacağın konusunda bilgiler mevcut.

LEIRSAK666

Üye
vallah 1.10 hiç olmadi yazdiğin tüm uygulamari yaptim :) ama olmadi ben bu 5800 sinir oldum eğer bu Programi yine bir gözden geçirirsen yine yaparsan vallah Çok İyi olur çünkü 5800 için en iyisi bu 1.08 olani. şu anda ingilizcesni kullaniyorum surumu türkçeleştirmeye çaliştim x plore programi apps dosyasini göstermedi R..../apss dosyasi yok :) bi gözden geçir vallah bu konuda sen çok iyisin vaktim olsa ben Türkçeleştirecem ama baktim Oho :) kafa kalmaz sen bu konun uzmanş olduğuna göre yaparsin . Yaparsan helal olsun yapmasan canin sağ olsun paylaşimlarin yeter :)

Üst Alt