Flas Sorunu ... sizdede varmi ayni sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
Flas Sorunu ... sizdede varmi ayni sorun
arkadaslar ben samsung wave 8500 sahibiyim 1.2 JID versiuonunu kullaniorum sorunum ise telefonun kamerasi gece çekimlerinde başarısız flaş tam parlamiyor sönük parliyor ve resimler çok kötü görünüyor bunun nedeni ne olabilir

silver021

silver021

Üye
Yeterince odaklamadan çekilen fotoğraflarda ışık ayarlamalarini tam olarak istenilen ölçüde yerine getiremez wavein kamerasi.

StriqeR

StriqeR

Üye
Bilmişlik gibi oldu biliyosundur belkide yine söylim. Birde kamera ayarları var, o taraflarla pek ilgilenmıyorsan anlatayım. Kamera modundayken ayarla kısmına gel, İSO-50 bunu yap. bide ayarla yazar ordan kontrast ve saturasyonu 2 netliği ise 1 yap.Gece auto-focus'ta dursun. Bide böyle dene bakalim.

mavrick

mavrick

Üye
dostum sen kamera update edenlerdensin heralde update edince oyle oluyor cunku onun cok basit bir teknigi var kameradan menuye yada baska biryere cikarken video modunda kapatmaya calis (ama video modu 1280x720 olcak) sonra tekrar gir kameraya video modunda iken foto moduna al birde simdi cek bakalim nasil parlicak o zaman:oke: bu sorun degil bu makro modda cektigin resmin fazla parlamadan dolayi bozulmasini engellemek icin gelen bir onlem
anubis s3 forumunda test yapti ordada parlamis ve cisim nerdeyse belli olmuyor iste bunu onlemek icin

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
dostum sen kamera update edenlerdensin heralde update edince oyle oluyor cunku onun cok basit bir teknigi var kameradan menuye yada baska biryere cikarken video modunda kapatmaya calis (ama video modu 1280x720 olcak) sonra tekrar gir kameraya video modunda iken foto moduna al birde simdi cek bakalim nasil parlicak o zaman:oke: bu sorun degil bu makro modda cektigin resmin fazla parlamadan dolayi bozulmasini engellemek icin gelen bir onlem
anubis s3 forumunda test yapti ordada parlamis ve cisim nerdeyse belli olmuyor iste bunu onlemek icin

ewet kardeşim denedim oldu bunu ayarlamanın bir yolu yokmu her defasında böylemi yapacağız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt