Flaş!!Bütün Türk Radyoları Wirelles ile cepte

Sponsorlu Bağlantılar

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
Flaş!!Bütün Türk Radyoları Wirelles ile cepte
Flaş Flaş!!Cep Telefonlarından bütün Türk Radyolarını Dinliyebilirsiniz

Tavsiye: wirelles kullanın gprs çok kontür yer...

Arkadaşlar ceptelefonundan bütün Türk radyolarını dinliyebiliyorsunuz ben tesadüfen keşfettim bu yolu deneyin sizdede çalışacak

Öncelikle bize lazım olan Core Player programını indirelim isteyen aşagıdakı lınkten ındırebılır​

CORE PLAYER

===>>> <<<===

Programı telefonumuza başarılı bır sekılde kurduktan sonra son asamaya gelıyoruz..

DİKKAT!!!!!
Dinlemek istedıgımız radyoyu pc'mızde wındowsmedıa player yada wınamp ıle calıstırıyoruz radyo calasrken wınamp menuden dosya secenegınden/Çalma listesini kaydet secenegını tıklıyoruz

Açılan pencerede dosya kayıt turune M3U özellıgını dosya adınada radyomuzun adını yazıp kayıt edelım NOT:RESIMDE BAKABILIRSINIZ

Şimdi kayıt ettiğimiz radyo dosyasını telefonumuza yükliyelim
NOT:RESIMDE BAKABILIRSINIZ

Yükledikten sonra Telefonumuza kurmuş oldugumuz coreplayer ıle radyo dosyasını calıstırıyoruz calıstırınca bızden ınsternet baglantısı ıstıycek program ıstedıgınızı secebılırsınız Dikkat gprs ve gsm internet çok kontur yer tercıhen wirelles kullanın hayırlı olsun programımız hazırdır.

BIR AKSILIK OLURSA YINE YARDIMCI OLURUM SAYGILAR..

• Beğen
Tepkiler: beyin, slient01, carizma_lee ve 46 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.:oke:

SuperACc

Üye
Bumu flash biz bunu n95 ilk aldıgımızdan(1.500 YTL iken) beri dinliyoruz Türkiyede 32 kbs de maksimum mp3 kalitesinde dinleyebilceğiniz cepten yüksek kalite ve az kota harcıyarak en kaliteli sesi dinleyebilceğiniz Digital platformda Türkiyede bu bir ilk hiçbir medya devi bunu sistemi bilmiyor ve kullanmıyor Biz ilk olan yayını yapıyoruz ha bak Flash dersen bu olur belki. ama amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok iyi çalışmalar moderator izin verirse Radyo adresini paylaşabiliri merak eden olursa pm atsınlar ban ulaşamazlarsa googleda Dj-ACc yazıp cıkan chat serverınden girerek sohbete radyoyuda dinleyebilir.

Netsky™

Netsky™

Üye
saol teşekkür ederim.

daymoon

daymoon

Üye
tesekkurler arkadasım paylasım için radyo acılıyor.ben aynı yontemi tv içinde denedim ama olmuyor olsa iyi olacaktı bulunursa tv içinde bir yontem cok guzel olur

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
Bumu flash biz bunu n95 ilk aldıgımızdan(1.500 YTL iken) beri dinliyoruz Türkiyede 32 kbs de maksimum mp3 kalitesinde dinleyebilceğiniz cepten yüksek kalite ve az kota harcıyarak en kaliteli sesi dinleyebilceğiniz Digital platformda Türkiyede bu bir ilk hiçbir medya devi bunu sistemi bilmiyor ve kullanmıyor Biz ilk olan yayını yapıyoruz ha bak Flash dersen bu olur belki. ama amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok iyi çalışmalar moderator izin verirse Radyo adresini paylaşabiliri merak eden olursa pm atsınlar ban ulaşamazlarsa googleda Dj-ACc yazıp cıkan chat serverınden girerek sohbete radyoyuda dinleyebilir.
'' SuperACc '' kardesım madem bılıyordun sen neden bu konuyu acmadın ben sans eserı kendım bu yolu kesvettım baktım forumardada boyle bır anlatım ve tarıf yok arkadaslarımla paylasmak ve herkesın yararına sunmak ıstedım sunumumu karalıyacagına emek ıcın bır tesekkur etsen daha ıyı olacaktı sen bılıyorsan bılgını eklede herkes ogrensın bıldıgın sana kalmasın saygılar....

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada maalesef tv ızleme işlemı olmuyor radyolarda başarılı ama arkadaşlar benım oturdugum semt cukur kaldıgı ıcın radyo cekmıyor bu işi nasıl çözerım derken internette çok arastırdım ama butun programlar yabancı radyo kanalları ıcerıyor bıraz telefonu kurcaladıktan sonra bu yolu buldum sımdı hem daha yuksek sesle hemde daha ıyı dınlıyebılıyorum kulaklık derdı olmadan :D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
bilgi paylaşılırsa güzel olur eline saglık güzel bir bilgi.
bide bu radyoyu kayıt yapabilsek süper olur...

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
radyoları kayıt derken radyo kayıtımı tutmak ıstıyorsun onunda bır yolu var :D

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 1.000 kısı konuya bakmıs ama 2 kısımı tesekkur eder bu calısma ıcın anlamadım :(

trust-cloud

trust-cloud

Üye
harikasın vallla guzel paylasım olmuss elıne saglıkk

daffy

daffy

Üye
bu core player araccılıgı ile televizyon seyredebılırmıyız wirelessden?????

onur5834

Üye
hasarlı diyo kardeş nasıl yapcam?????:@

usta52

usta52

Üye
paylaşm için teşşekrrler. pek flas haber değil ama olsuh :):)

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
paylaşm için teşşekrrler. pek flas haber değil ama olsuh :):)
forumda flas olmayan okadar cok flash konusu varki benım konu en azından hıc bır yerde yok flash sayılır ısıne yarayana flash.... :)

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
yürü kim tutar seni....işime yaramıyor ama yinede emeğine sağlık arkadaşım ..

--------------- Ekleme ---------------

bu arada core player 1.30 var bende ama bu youtube olayını çözemedim bi türlü bilen varsa bi cvp yazsın lütfen..

benhjk

benhjk

Üye
çok uzun gibi gözüküyoo yaa gerçi radyoda dinlemediğim için gerek yok
ama gerçekten emeğinesağlık

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
yoo uzun degıl 3 basamaklı ıslem toplam 3-4 dk surer topu topu

cafer algan

Üye
allah razı olsun

kerse_24

kerse_24

Üye
kardeş sen kendine bak. sağı solu boşver. güzel çalışma olmuş. ellerine sağlık bu tür uygulamaların daha doğrusu araştırmaların devamını bekleriz

dreamboy22

dreamboy22

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen kendine bak. sağı solu boşver. güzel çalışma olmuş. ellerine sağlık bu tür uygulamaların daha doğrusu araştırmaların devamını bekleriz
sende sagol kardes keske herkez tesekkur etme zahmetıne erebılse neyse bunada şükür.. :D

Üst Alt