FİNAL MODİFİYE N97 RM-505 v22.0.110 HACK+PROFESYONEL MODİFİYE 08/09/2010

Sponsorlu Bağlantılar

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler

varyou

varyou

Üye
ya arkadaslar ben sadece hack istiyorum...telefonumu böyle seviyorum ben modifiye fazla gelir N97 yi bozarrr

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
zamanım olsa yeni birşeyler yapmaya çalışırımda zamanım yok...

kutaykut

kutaykut

Üye
bu fw yi n97 mini içinde uygulayabilir miyiz.bi sıkıntı yaratır mı.

mamilim90

mamilim90

Üye
Şimdi Bunu Yapayım Diyorum Ama telefona Zarar gelir diye Yapamıoyrum .d

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
n97 kullanıcısı kalmadımı yahu :D

----------Eklendi @ 13:29:04 ---------- Yazıldı @ 13:28:34 ----------

ayrıca n97 mini için olmaz

KELGER

KELGER

Üye
kardeş zarar gelmez kokma ben şimdiye kadar 50 den fazla jafladım hiç bişe olmadı. bir kere yanlış telefon dosyası attım telefon açılmadı .
telefon kapalı iken tekrar başka jaf attım düzeldi

----------Eklendi @ 11:25:50 ---------- Yazıldı @ 11:23:42 ----------

ferzan kardeş yeni fw çıkarmayı düşünmüyormusun.
ferzan kardeş benim klavyede 8 ve 5 tuşu çalışmıyor sence ne yapmalıyım.garantisi deyok yurt dışından geldi.
format falan attım belki klavye programlarından dır diye ama yok bozumuş:heyo:

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
tuşlar altındaki film zarar görmüş burda bir arkadaşında oldu n97 telefonu bir kaç tuş basmıyordu sadece tamire verdi filmi değiştirildi...

fatih982

fatih982

Üye
N97 yi satalı çok oldu ferzan ama tekrar almayı düşünüyorum aklım hala n97 de c6 yazılımlı 5800 kullanıyorum ama olmuyor orjinali bi başka kısacası N97 başka bir aşk

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
ben 5800 da kullandım c6 da n97 kadar olmuyorlar

fatih982

fatih982

Üye
doğru söylüyorsun

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
herkes sattı ama geri dönüş olur göreceksiniz :D

exalted55

exalted55

Üye
Bukadar ağır olurmu bi fw iğrenç ötesi.... Yüklemeyin derim...

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
bu sefer n97 mini ye güncelleme geldi ama bizim telefonlara güncelleme gelmedi :S

hoverlock

Üye
selam aleykum deniz abi ben telefonuma senin yazılımını yukledim ve kullaniyordum bu arada telefonda bir hata oldu hatta bir ara bahsetmistim hatirlarsan tus kilidi kendi kendine acilip kapaniyordu bu yuzden orjinal fw yi yukleyip garantiye gonderdim telefon geldi ve senin yazılımı tekrar atarken telefon coktu acilmiyor jaf v.1.98.65 le yuklemeye calısıyorum ama pooling den sonra telefonun ekranı kararıyor ve cizgiler olusuyor sonra da phone not found diyor ve ileti geliyor ileti de phone is not respond flan diyor yardimci olursanız sevinirim iyi gunler

Kral 63

Kral 63

Üye
teşekkür ederim :)

zeron_54

Üye
bende yazılımı bugün denedim fakat çok ağır işlior. Birde burada anlatılan uygulamalar eksik hiçbiri yüklü değil onun yanı sıra kıble programı açılıyor ardından kapanır,mesaj okuyucuda dil hatası veriyor ve okumuyor menüdeki uygulamalar yabancı dil olarakkonulmuş buda hoş olmamış ovi maps güncel değil tabi basit güncellenir ama buradaki anlatıma göre daha kaliteli bi fw bekliyordum yinede uğraşanlara teşekkürler daha yeni ve sorunsuz bi fw bekliyoruz.....:alkis:alkis

partt

partt

Üye
Kardeşim ben bunu indirdim ama görmüyor flash :S

moak

Üye
FLASH ATMA KONUSU KAPANMIŞ, Nasıl CFW yükleyebilirim yardımcı olur musunuz?

delijojuk77

Üye
kardeşim harika olmuş eline koluna sağlık:D:D:D

Üst Alt