FİNAL MODİFİYE N97 RM-505 v22.0.110 HACK+PROFESYONEL MODİFİYE 08/09/2010

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan arkadaş...

lussio

lussio

Üye
Müzik çalar kütüpaneyi yenile dediğim zaman müziklerin hiçbirini görmüyor

yavuz-kubra

Üye
hayırlı akşamlar ferzan ustam. ben 3 ay önce N97 Mini aldımda bu uygulamayı Mini de yapsak başarılı olurmu sence?

Iqt

Üye
evet müzikleri görmüyo ve msjlarda zaten kullanıyor hatası aldım ve teli kapatıp açmadan düzelmiyor biraz daha bakılması gerekiyor...

serjoy

Üye
Teşekkür ederim. Eline Emeğine sağlık.

semihh95

semihh95

Üye
nasıl yapacam ben acam,y,m lütfen yardımcı olurmusunuz detaylı flashlama ve konu hakkında

veysel001905

Üye
flaslama ne yaa off

semihh95

semihh95

Üye
n97 ciler en iy cfw hangisidir

alpercabuk

Üye
[h=1]FİNAL MODİFİYE N97 RM-505 v22.0.110 HACK+PROFESYONEL MODİFİYE 08/09/2010[/h]
Konu kokmuş dell plsss

metawolf

metawolf

Üye
bunda flash lite 4 varmı.teşekkürler

realites

Üye
Teşekkurler usta birşey soracagim n97 c6 için yaptigin fw de süper yanliz tek bir sorun var kamerayi açtiginda kamera açilmiyoo onun yerine 5800 daki gibi nokia bar modu geliyo onu rof da nasıl kaldırırız hangi dosyayı sileceğim ? Ikinci sorun da şu yazı fontu yükleyince menüdeki şekiller bozuluyor buna da bir çare bulusmusun teşekkürler gayet başarılı :)

milenyumlu

milenyumlu

Üye
kardeş eline koluna salık daha yeni gördüm paylaşımını benimde böyle bir şeye ihtiyacım vardı zaten ayrıca dosyayı sitenin kendisine koymanda ayrı bir güzellik kırıl
ma riski yok helal sana

dilkopat

Üye
allahını seviyosan nasıl kurulduğuna dahil bi şey gösterin valla çok kurmak istiyorum kuramıyom yardım ediinnn

xrayfc

Üye
ya arkadaşlar ben bu 2 part olayını anlamadım. nasıl birleştircez. part1 dekini flaslama yapıyorum telefon açılmıyor . yardımcı olurmusunuz

Süleyman

Süleyman

Üye
part 1 ve part 2 yi aynı klasörde birleştir. O dosyalarla flaşlama yap.

xrayfc

Üye
süleyman kardeş yaptım aynı klasörde birleştirdim .. başka bir cor ve uda dosyayla jaf ile flaşlama yaptım ama done yazısını da gördüm ama ekranda local mode yazısını da gördüm sonrasında bataryayı söküp taktığımda ekranda bir çizgi çıkıp sonra ekran yanıp sönüyor sonra ekran gidiyor. nerde yanlışım var?

Süleyman

Süleyman

Üye
başka bir core dosyasıyla yapma. Ben fw yi indirmediğim için tam bir bilgim yok. Aynı klasörde dosyaları birleştirip tekrar flaşlamayı dene bakalım.

xrayfc

Üye
partlarda sadece rofs2 dosyası var

Süleyman

Süleyman

Üye
ikisinde mi sadece rofs2 var?

xrayfc

Üye
evet 2 part olarak verilmiş. bende navifirm den orjinal dosyalarını indiriyorum rofs2 hariç onlarla birleştirip atacam olurmu ki ?

Üst Alt