Evde Kaybolan Eşyalar

• 8 Ekim 2012
  • 8287 Okunma
  • 26 Cevap

1. Geçen 1ay önce kulaklığımı kaybettim.Evi talan ettim bulamadım.Hiçbir zaman kulaklığı dışarı çıkarmam.1aydır çalışmalar devam ediyor fakat yok! Nereye gitti bu kulaklık ? Defalarca sordum bu soruyu tamam hadi sabrımın sınırını ölçüyorsun anladık sabrımın sonu hadi çık ortaya yine çıkmıyor!Yardım edebilecek medyum cinci hoca imam veya normal bir vatandaş varmı :D Bu olay 4-5 defa daha tekrarlanmıştı ama başrolde kulaklık yoktu.Ha eve giren çıkan buna tenezzül etmez.Kesin amerikanın oyunu bu? :D

Yazan: kezban yenge
  2. sennheiser kulaklıgımı kaybetmiştim çıldırdım ama sonra buldum montumun cebindeymiş :hmmm

3. Senin durumun daha berbatmış benimki 5800 orjinal kulaklığı :ehe

4. :aha:

5. :ehe

6. Benimde bimden 10 tl ye aldığım usb bellek pc 1 kere bile takmadan kayboldu. Evin ıçinden çıkarmadım evi talan ettim yok nereye gitti anlamadım.

Amaru Shady bunu beğendi.
  7. unutuyorum çıldırıyorum ve sonunda :ohannes: dedirtecek bi yerden çıkıyolar. :zong:

8. Ben kaybediyorum arıyorum tarıyorum 1-2 hafta sonra yenisini alıyorum sonra bulunca kahraluyorum :D

9. ben bir kere saatimi kaybettim meğer annemin çantasındaymış halbuki daha önce bakmıştık oraya :zzz:

10. anakartın cd sini kaybetmiştim format atıcaktım atmamıştım format

11. Siz küçük şeyler kaybetmişsiniz. Ben koskoca toblerone'u kaybettim.

Şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi...:islik

Kingmortall bunu beğendi.
  12. bazen kendimi kaybediyorum :(

13. Arasan bulamazsın, aramasan bulursun. :D

14. Ben beyblade'imi kaybettim.Acısı kalbimde :züü:

Placebo- bunu beğendi.
  15. Moshimoshi dergisiydi sanırım adı. Onda orjinal beyblade çıkıyor. 7 tl. :ehe

16. madem orjinal içinden ejderha filan çıkıyo mu bari :dry:

17. Yok ağır ama gerçek demirden filan yapılıyor. ANimesini çok severdim beyblade'in ondan biliyorum. Amanın bugün naruto vardı unuttum izlemeyi...

18. naruto mu :aha:

Placebo- bunu beğendi.
  19. Evvettt. <3

20. asla geri gelmezler... :( siz siz olun odanızı düzenli dağıtın ve asla bi başkasına toplattırmayın :bud:

Yüklüyor...
19/11/2018 - 06:47