Evde Kaybolan Eşyalar

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Evde Kaybolan Eşyalar
Geçen 1ay önce kulaklığımı kaybettim.Evi talan ettim bulamadım.Hiçbir zaman kulaklığı dışarı çıkarmam.1aydır çalışmalar devam ediyor fakat yok! Nereye gitti bu kulaklık ? Defalarca sordum bu soruyu tamam hadi sabrımın sınırını ölçüyorsun anladık sabrımın sonu hadi çık ortaya yine çıkmıyor!Yardım edebilecek medyum cinci hoca imam veya normal bir vatandaş varmı :D Bu olay 4-5 defa daha tekrarlanmıştı ama başrolde kulaklık yoktu.Ha eve giren çıkan buna tenezzül etmez.Kesin amerikanın oyunu bu? :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sennheiser kulaklıgımı kaybetmiştim çıldırdım ama sonra buldum montumun cebindeymiş :hmmm

Mert045

Mert045

Üye
Benimde bimden 10 tl ye aldığım usb bellek pc 1 kere bile takmadan kayboldu. Evin ıçinden çıkarmadım evi talan ettim yok nereye gitti anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
unutuyorum çıldırıyorum ve sonunda :ohannes: dedirtecek bi yerden çıkıyolar. :zong:

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben kaybediyorum arıyorum tarıyorum 1-2 hafta sonra yenisini alıyorum sonra bulunca kahraluyorum :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben bir kere saatimi kaybettim meğer annemin çantasındaymış halbuki daha önce bakmıştık oraya :zzz:

ibrahimkoc_1907

Üye
anakartın cd sini kaybetmiştim format atıcaktım atmamıştım format

Placebo-

Placebo-

Üye
Siz küçük şeyler kaybetmişsiniz. Ben koskoca toblerone'u kaybettim.

Şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi...:islik

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
bazen kendimi kaybediyorum :(

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Arasan bulamazsın, aramasan bulursun. :D

tempestshine

tempestshine

Üye
Ben beyblade'imi kaybettim.Acısı kalbimde :züü:

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
x-scarface

x-scarface

Üye
madem orjinal içinden ejderha filan çıkıyo mu bari :dry:

Placebo-

Placebo-

Üye
madem orjinal içinden ejderha filan çıkıyo mu bari :dry:

Yok ağır ama gerçek demirden filan yapılıyor. ANimesini çok severdim beyblade'in ondan biliyorum. Amanın bugün naruto vardı unuttum izlemeyi...

x-scarface

x-scarface

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Placebo-
otostopçu

otostopçu

Üye
asla geri gelmezler... :( siz siz olun odanızı düzenli dağıtın ve asla bi başkasına toplattırmayın :bud: