Esrardan Nasıl Kurtulunur Lütfen Yardım Edin

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 5 sene degil 3 ay olmuş ve yaşıda küçük 15 ben 16 yaşımdayım benim merak ettigim konu bu hapı daha içmiyecek birden bırakması zararlı mı dır diyom ben onu merak ediyom 3 ay kullanmış krizlerde içmiyor içmemeye devam ederse ne olur dye soruyom

cepix

cepix

Üye
Walla geçmiş olsun Allah bizlerden uzak tutsun ailesine falan yazık..

Böyle işler beklemeye netten bilgi toplamaya gelmez

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
<div class='quotetop'>(DJOGUZ &#064; Mar 13 2006, 09&#58;50 PM) [post=296748]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkada&#351;lar 5 sene degil 3 ay olmu&#351; ve ya&#351;&#305;da küçük 15 ben 16 ya&#351;&#305;mday&#305;m benim merak ettigim konu bu hap&#305; daha içmiyecek birden b&#305;rakmas&#305; zararl&#305; m&#305; d&#305;r diyom ben onu merak ediyom 3 ay kullanm&#305;&#351; krizlerde içmiyor içmemeye devam ederse ne olur dye soruyom
[/b][/quote]
ne 15 yas&#305;nda m&#305; aga yaz&#305;k ya gencecik yasta bu z&#305;kk&#305;ma al&#305;st&#305;ranlar&#305;n allah her turlu belas&#305;n&#305; wersin

aga elini cabuk tut ya her gecen saniye durum wahimlesiyor biran once ikna et surukle gotur hastaneye derim

walla arad&#305;m bakt&#305;m ama gozumle bisey gormedim almazsa nolur die
internette ara istersen bi bak sitelere bn bide nette bakacag&#305;m sitelere kriz falan ne olur die

cepix

cepix

Üye
Tek suç o kızda değil

Ailesinde,Arkadaş çevresinde v.s v.s

Herkez kendi hayatını çizer..

MiCoX

Üye
eSrarın krizi olmaz ki . mesela müptezelse 3 4 gün içmesin beyni ağrır sadece. onuda psikolog anatem vs. çözebilir.

Haberci

Haberci

Üye
Hepimiz derdine derman olmak için seferber olmuş durumdayız ama bizlerin burada yazdıkları tabii ki sadece arkadaşını sağlık kurumuna yönlendirmektir onun dışında verilen bilgiler sağlıklı olmayabilir.

Arkadaşın ne tür bir hap veya uyuşturucu kullanıyor?İsmi ne? ne renk? neye benziyor?İçme isteği duyunca ne yapıyor?krize mi giriyor?Elinde o haplardan var mı?Nereden buluyor?İhtiyaç hissettiğinde nasıl yapıyor nereden ve kimden alıyor?Bunları gözlemle ve sana en yakın ANATEM veya Emniyete anlat.Bu işin çözümü ANATEM dir ama yaşı küçük olduğundan ve ailesinin tepkisinden korkacağı için dışardan yardım kabul etmeyebilir.

Bugün Sayın Celaleddin Cerrah (Istanbul Emniyet Müdürü) bu tür vakaları bize bildirin biz onları kurtarmak ve sağlığına kavuşturmak için elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız dedi.

O ilacı almazsa eğer krize giriyorsa ağrıları sızıları oluyorsa ki o zaman bağımlılığı başlamış demektir yol yakınken tedavesine bakılmalı.Almazsa ne olur şimdilik karın ağrıları kasılmalar titremlerle geçiştirebilir belki ama sonunda yine almak zorunda kalır ve her aldığı hap onu sonu bilinen belli akıbete mechule kalıcı beyin zedelenmelerine kadar götürür.
Esrar kriz yapmaz belki ama bulunmadığında alınmadığında onunda sonu farklı rahatlatıcılara başvurmaktır ve o da çok tehlikeli bir gidişattır.
Son söz olarak aarkadaşını sözle sizlerin ikna etmesi çok güç görünüyor mutlaka dışardan büyüklerinizden yardım almanız gerekmektedir.Bu da böyle internet üzerinden olmaz.

<span style="color:#006600">GEREKENLER KONUŞULUP KONU KAPATILMIŞTIR...</span>

Üst Alt