Esrardan Nasıl Kurtulunur Lütfen Yardım Edin

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Esrardan Nasıl Kurtulunur Lütfen Yardım Edin
Arkadaşlar bildigimiz gibi esrar çok kötü bişe insana işkence çektirip öldüren birşey Esrardan nasıl kurtulunur acil yardımm edin bir kız arkadaşımı kurtarmak istiyom onu çok seviyorumm lütfenn yardımlarınızı bekliom

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
cabucak hic beklemeden bi hastaneye git derim gelmiyo mu surukle olm sakası olmaz walla bunun
evde oturarak kurtulamaz we kurtaramazsın onu biliyorum

cok gecmis olsun insallh bir an once kurtarabilirsin daha dogrusu kurtulur

darkred

darkred

Üye
bağımlılık düzeyine gelmişse bunun yardımını burda bizden değil hastahaneye giderek yetkili ve uzman kişilerden istemen bence daha doğru.madem ki seviyorsun sitede konu açacağına bence çoktan hastahanede olman gerekirdi inşallah kurtulur kardeşim geçmiş olsun .....

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kenisi sevgilim yemin ettim onu kurtarcagıma bagımlısı olmuş
ya gitmiyo hastaneye
ya hapı kullanmazsa ne olur ??? bişe olurmuu

allah düşmanımın başına vermesin sizinde sevdikleriniz başına vermesin arkadaşlar

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
tedavi edilmeden hapı bıraktıgında krize girdigini biliyorum

olm sana tavsiyem eger gitmiyosa 112 acil ara ewe gelsinler polisi ara ailesini ara hic geri plana atılmaması gereken bi konu allah korusun her an kotu bisey olabilir cunku belli olmaz

madmann

madmann

Üye
ölür...

benm babam doktor ama sana tavsiye vermeme gerek kalmamış arkadaşlar yazmışlar zaten..
bu arada 112 yi arasan zart diye kapınıza damlayacakları kesin...unutma ve kızı kandırmaya bak ikna et

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
hap yutmadan duramaz insanlar sigarayı bile bırakamıyor
gerçekden seven insan şuan burda olmamalı
elinden geleni yap

HuMuRGaN

HuMuRGaN

Üye
arkadaşım bence de acil olarak arkadaşını hasteneye götürmen lazım inşallah kurtulur ne diyelim

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Mar 12 2006, 11&#58;12 PM) [post=296184]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ölür...
[/b][/quote]

Ölmez ölemez izin vermem

darkred

darkred

Üye
hastahanye gitmek istemiyor ve sende onu seviyorsan onu ikna etmelisin.tekrar ediyorum ikna etmelisin ve kız arkadaşını hastahaneye götürmelisin bunun başka bir çözümü yok.çok ciddi bir durum ve bunu kendi başına halledemezsin bence.her geçen dakika onu biraz daha kaybediyorsun haberin olsun bence en akıllıca ve mantıklı olan yol HASTAHANE.......

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
su anda cok ciddi bi konuyu acmısın bi derdin war o yuzden sinirlen men normal ama bnce su anda direk ona yardımcı olman lazım 112 falan hemen olaya giris bnce

kay99

kay99

Üye
<div class='quotetop'>(DJOGUZ &#064; Mar 12 2006, 11&#58;14 PM) [post=296187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Mar 12 2006, 11&#58;12 PM) [post=296184]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ölür...
[/b][/quote]

ya sen nediyosun yaaaaa lafını geri allllllllllllllllllllllllllllllll çok kötü olur
[/b][/quote]

bence arkadaşımız onu kötü niyetle sölememiştir bu rada kızı ikna edip hemen 112 yi ara arkadaşım

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
ark. yaşım 19 ve cok şey gördum onu ne hastane nede başka bişe kurtara bilir onu sadece ve sadece sevgin aşkın kurtarır belki kendisine deger vermio olabilir ama sana deger verirse belki bircok şeyi senin için bırakır gercekten zor ark. sevgini göster surekli hayal kur evlendiginiz düşündür ve cocuklar mutlu bi aile buna hiç bi kız dayanamaz sevgi kanseri bile yener bagımlısı oldugu şeye ihtiyaçı oldugu zaman yanında sen ol ve unuttur bu şekilde dene derim gerçekten cok üzüldüm yanlış anlama ama kaç yıldır içio bnde cok içtim cocukluktu ve özenti ile başladım ama şimdi azıma bile sürmüyorum yerdım et dostum kurta ronu unutma sadece sevgin gercekten cok faydası olur ank nin en pis yerinde otuuyorum ve 10 yaşında içen cocukları göruorum kafa 1 milyon dinlemiyolar bile beni....ve gerçekten 1 sene içinde eritip bitirio insanı bu yazıyı ii oku ve düşün hastane psikolojisini bozar dostum
benim aksimi duşunen olabilir kesinlikle yazdıgım yazı hakkında yorum yapmasın ben sadece soledim ister kaale al istersen bırak vardı yere kadar gerçeten cok üzüldüm
allah yardımsın olsun
bana pm den ulaşabilirsin
ben şimdi bu konu hakkında yazı arıcam elimden ne gelirse yaparım yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
hiçyokdan 112 yi ara harbiden gerçekten yardımcı olmak istiyorsan

spOOgy

spOOgy

Üye
<div class='quotetop'>(DJOGUZ &#064; Mar 12 2006, 11&#58;07 PM) [post=296179]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar kenisi sevgilim yemin ettim onu kurtarcagıma bagımlısı olmuş
ya gitmiyo hastaneye
ya hapı kullanmazsa ne olur ??? bişe olurmuu

allah düşmanımın başına vermesin sizinde sevdikleriniz başına vermesin arkadaşlar
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(DJOGUZ &#064; Mar 12 2006, 11&#58;14 PM) [post=296187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ölür...
[/b][/quote]

ya sen nediyosun yaaaaa lafını geri allllllllllllllllllllllllllllllll çok kötü olur
[/b][/quote]

Sen Sormuşsun Ne Olur Diye O da Cevaplamış Adamın Babası Doktormuş Dalga Mı Geçicek ki Seninle Acı Ama Gerçek

darkred

darkred

Üye
hastahane ortam&#305; psikolojiyi bozar belki evet ama o psikolojinin bozulmas&#305;n&#305; engelliycek olanda kendisi crazy yanl&#305;&#351; anlama sak&#305;n seni ele&#351;tirmiyorum ama B&#304;N B&#304;LSENDE B&#304;R B&#304;LENE DANI&#350; diye biz söz var.t&#305;bben müdahale edilirse duruma ve karde&#351;imizde bu dönemde k&#305;z arkada&#351;&#305;na senin söyledi&#287;in deste&#287;i verirse bence daha do&#287;ru olur ve sonuç daha etkili ve kesin olur diye dü&#351;ünüyorum benn....

turgay89

turgay89

Üye
oncelikle Allah acil sifalar versin.. okuyunca ne kadar uzuldum anlatamam. arkadasların da dedigi gibi bu isin sakası yok&#33; biran once ikna etmeye calıs.. ailesiyle konusmayı dene onlarla birlikte bir karar verip sonra ara 112 yi..

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
kriz tuttugunda almmazsa olumu kadar gidebiliyo die duymustum

Haberci

Haberci

Üye
Öncelikle geçmiş olsun. Ama senin acil olarak arkadaşını arkadaşlarımızın dediği gibi Acil i arayarak ANATEM e gitmeniz gerekmektedir.
Şu an neredesiniz bilemiyorum ama bu iş ciddi birşeydir ve çok acil krzin atlatılması lazım.
Eğer İstanbul da iseniz Yarın bana ulaşırsan ANATEM de başhekimin yanına gönderir size yardım etmesini rica ederim. Haberci olarak sürekli paslaştığımız için bizi kırmazlar ve biran önce de tedavisine başlarsınız ama önce arkadaşını ikna etmen lazım.PM den bana ulaş dedim ama PM ye cevap vermedin...

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
yok olmaz sadece biraz halsiz ve psikolojik bunalıma girer bunun sonuda ii deil sen benim dedigimi yap burda bu işlerin içinde buyumuş biri var niceleri kurtuldu bunuda sen kurtar da bi sevap işle bukadar buyutulcek bi konu deil sevgi yeterli derim tabi bu benim duşuncem

Üst Alt