N97 mini format atma lütfen yardım edin konu acil.

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben herseyi den

Olmuyor. Ben de N8 e bu yöntemi denedim dosyaları görmüyor. En az 10 farklı program sürümü denedim yine de çalışmıyor.
Siz denersiniz ama yapamazsınız, benim elimden zamanında 1 değil 2 değil 3 değil yüzlerce S60v3 S60v5 S^3 cihazlarına bu ve JAF ile kolayca yazılım yükledim. Konu sahibi dışında siz denemek isterseniz konularımız açık ve mevcuttur onun dışında konularda "olmadı, olmuyor, olmadı, olmuyor" diyerek doldurmak yardımcı olmak demek değildir, siz fikrinizi "1" kez söylediniz o siz ve sizin cihazınız ile alakalıdır sizinle aynı olacak olmayacak diye bir şey yok. Size daha öncede demiştim fikrinizi "diretmeyin" 1 kez fikrinizi belirttikten sonraki mesajınızın da aynı mesaj olmasına gerek yoktur. :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
maalesef bende denedim birçok pro ama destek olmadığı için hiçbiri bir işe yaramadı

Son düzenleme:
aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar telefoncuya götürdüm 10 dakika da halletti 20 tl sıkışmış.:)

• Beğen
aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
Çözülebilirdi sorun ama geçmiş olsun.
kardeşim tekrar merhaba.bi sorum daha olacak. uygulama yükleyemedim neden acaba forumdan 5 adet uygulama pc ye indirdim tele attım yükleyemedim bu olayı nasıl nasıl yapmalıyım. bi de wifi sürekli bağlı kalmıyor ayarlara giriyorum modem şifresini girdim ama ayarlara bir müddet sonra yeniden girdiğimde bağlantının olmadığını görüyorum.
ayrıca kendi internetimi n97 üzerinden başka tel de kullanma şansımız varmı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kardeşim tekrar merhaba.bi sorum daha olacak. uygulama yükleyemedim neden acaba forumdan 5 adet uygulama pc ye indirdim tele attım yükleyemedim bu olayı nasıl nasıl yapmalıyım. bi de wifi sürekli bağlı kalmıyor ayarlara giriyorum modem şifresini girdim ama ayarlara bir müddet sonra yeniden girdiğimde bağlantının olmadığını görüyorum.
Symbian karda wi fi paylaşımı yok. Benim N8 de de bağlantı kendi kendine gidip duruyor. Şifreyi tekrar yazmak zorunda kaliyorum. Teline uygun şiş veya sisx dosyası indirdigine emin misin? N97 bildiğim kadarıyla s60v5 olması lazım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hangi uygulamaları yüklediniz örnek sitemizden bulup gösterin.
N97 cihazında eğer internet varsa onu [Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe] bu uygulama ile paylaşım yapabilirsiniz. Windows 10 ve Android cihaz görmeyebilir onuda Adhoc diye aratırsanız bulabilirsiniz.
Modem Wifi bağlantısı konusunda birşey diyemem hala C6-01 cihazı kullanıyorum arada sırada bağlantı gidip geldiğini nadiren görüyorum, durum bu şekilde.

• Beğen
aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
merhaba.önerdiğin uygulamalar için teşekkür ederim mesut kardeşim.
durum şu şekilde.
X-plore 1.51 s60v5 [Anna modifiyeli] 3 sn yok

bu sis uzantılı dosyayı indirdim.dosya pc ye indiğinde bana gelişinde bu şekilde yazıyor.
249213_0083c94fbaa6ebe052575a0a5c7ee710.sis
tele atıyorum sertifika hatası alıyorum.
inen dosya da neden proğramın ismi değil de
bu yazıyor acaba?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
merhaba.önerdiğin uygulamalar için teşekkür ederim mesut kardeşim.
durum şu şekilde.
X-plore 1.51 s60v5 [Anna modifiyeli] 3 sn yok

bu sis uzantılı dosyayı indirdim.dosya pc ye indiğinde bana gelişinde bu şekilde yazıyor.
tele atıyorum sertifika hatası alıyorum.
inen dosya da neden proğramın ismi değil de
bu yazıyor acaba?
Hack yapmadığınızı düşünüyorum.

aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
Hack yapmadığınızı düşünüyorum.
hayır hack yapmadım telefonun açılmasına çok sevindim ve hemen uygulama yüklemek ve bugüne yani bu zamana uymasını sağlamak istedim. aslına bakarsanız heyecan yaptım biraz eskiye dönmek beni heyecanlandırdı.

aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
forumda yüklü olan proğram isimleri yukarıdaki gibi görünmesine rağmen ben pc ye indirdiğimde neden alttaki gibi görünüyor acaba?

245448_1db713b9b2a90654b3e71375915137cc
245447_7cd879adafc5c0f04da44da8c5670c43

allah allah vay arkadaş bu iş bu kadar zor değil di hatırladığım kadarıyla.
internet kafelerden onlarca proğram indirip tele atıp evde denemeler yapardım bu şekilde olmazdı neden yapamıyorum kafayı yicem.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
forumda yüklü olan proğram isimleri yukarıdaki gibi görünmesine rağmen ben pc ye indirdiğimde neden alttaki gibi görünüyor acaba?

245448_1db713b9b2a90654b3e71375915137cc
245447_7cd879adafc5c0f04da44da8c5670c43

allah allah vay arkadaş bu iş bu kadar zor değil di hatırladığım kadarıyla.
internet kafelerden onlarca proğram indirip tele atıp evde denemeler yapardım bu şekilde olmazdı neden yapamıyorum kafayı yicem.
Forumumuzda eklentiler o şekilde inmekte.
İndirince ismini değişim yapın karıştırmazsınız, 5 dakikanızı alır hack yapmak konuda yazanlara uyun hızlıca hallolur.

• Beğen

Üst Alt