En son, orjinal Ovi Maps v3.03 (Sadece Nokia E71 ve E66) signed, sınırsız kullanım.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia E71 cep telefonunuzdan memnun musunuz?

• Evet, kesinlikle

Kullanılan: 117 76.0%
  • Fena sayılmaz

Kullanılan: 26 16.9%
  • Hayır, hiç memnun değilim

Kullanılan: 11 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    154
  • Anket kapatılmış .

hakdar

Üye
    Konu Sahibi
En son, orjinal Ovi Maps v3.03 (Sadece Nokia E71 ve E66) signed, sınırsız kullanım.
)ben bunu yaptım sizin için anl_tr notu.(

Artık Ovi Maps'in orjinal, sınırsız sürümünü E71 ve E66 kullanıcıları da telefonlarına yükleyip kullanabilirler. E71 cep telefonuma yükledim, kullanıyorum

Haydar Karaçoban

• Beğen
Tepkiler: rkap, oziiiiii, lastottoman37 ve 12 diğerleri

hakdar

Üye
    Konu Sahibi
sanirim indirme linkini eklemeyi unutmusum. Asagidaki linkten indirebilirsiniz.

Ovi Maps 3.03 sinirsiz kullanim, sadece E71 ve E66 icin.

4shared.com/file/257421180/e7a22e50/nokia_maps_303_10wk11_b04_s60_.html

Kusadasitaxi

Kusadasitaxi

Üye
tşk.

kalless

Üye
cok tskkrlr bu benim için sorundu cözdüm sayende :)))

sws14

Üye
teşekkürler , Garmini yükleyemeyenler için ideal bir program.nokia nın bu ayrımcılığıda düşündürücü.E72 için yayınladıkları ücretsiz ovi navigasyon haritaları E71 için uyumsuzdu....bu iyi olmuş.Ayrıca bu programda uydu görüntüsü elde edemedim , bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Link konuya eklenmiştir:oke:

hakdar

Üye
    Konu Sahibi
Uydu goruntusu icin harita acikken 1 e basip, Harita, Uydu, Arazi diye uc secenek icerisinden Uydu yu secmen yeterli. Ayrica harita acikken 9 a basarsan, diger butun kisa yollar da karsina cikar..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar, ayrica bana sorarsaniz NDrive su an ki en iyi navigasyon programi symbian telefonlar icin. Oncelikle haritasi cok guncel, Nokia nin haritasi oldukca eski, sanirim piyasadaki en eski harita nokia da. Ayrica Ndrive da onemli noktalar (POI)larda oldukca ayrintili. Ara sokaklardaki bakkal dukkanlari bile mevcut. Goruntusu ve kullanimi da oldukca guzel. Ndrive 9.3.18 i denemenizi tavsiye ederim.

wiizi

Üye
eski haritlarda ısparta detaylı haritası vardı bunu kurup haritaları yükleyince ıspartanın detaylı haritası geldmiyor. önceki harita 34 mb idi şimdi kurulan 44,4 mb eski haritayı yüklemenin bir yolu yokmu?

hakdar

Üye
    Konu Sahibi
Su yolu bi dene istersen. Telefon hafizasindaki haritayi silip, daha once kullandigin Nokia Maps versiyonunu (o versiyonda olmazssa nokia maps v2 dene) yukleyip, haritayi Map Loader la tekrar yuklemeye calis. Daha sonra da uzerine bu guncel uygulamayi yuklersin, bir daha da haritayi guncellemezsin.

skygrass

Üye
tşkler,

bozgoc

Üye
Uydu goruntusu icin harita acikken 1 e basip, Harita, Uydu, Arazi diye uc secenek icerisinden Uydu yu secmen yeterli. Ayrica harita acikken 9 a basarsan, diger butun kisa yollar da karsina cikar..

Arkadaslar, ayrica bana sorarsaniz NDrive su an ki en iyi navigasyon programi symbian telefonlar icin. Oncelikle haritasi cok guncel, Nokia nin haritasi oldukca eski, sanirim piyasadaki en eski harita nokia da. Ayrica Ndrive da onemli noktalar (POI)larda oldukca ayrintili. Ara sokaklardaki bakkal dukkanlari bile mevcut. Goruntusu ve kullanimi da oldukca guzel. Ndrive 9.3.18 i denemenizi tavsiye ederim.

İyi güzel söylemişsin ama nerden indireceğiz bahsettiğin programı bir link koysaydın iyi olurdu ....

ismok

Üye
NDrive 9.3.18 i kurabileceğimiz bir link verebilir misiniz? Ben şu an NDrive 9.3.14 kullanyorum, bu gün bütün uğraşlarıma rağmen 9.3.15 ve 9.3.18 i kuramadım.

nevzat27

Üye
Teşekkür ederim.

alperenden

Üye
walla çok tşk ler... nokia ya uyuz olmuştum yeni sürümlere sınırsız ovi maps verdiği için eline koluna sağlık...

nevzat27

Üye
teşekkü ederim.

ua_ha

Üye
sanirim indirme linkini eklemeyi unutmusum. Asagidaki linkten indirebilirsiniz.

Ovi Maps 3.03 sinirsiz kullanim, sadece E71 ve E66 icin.

4shared.com/file/257421180/e7a22e50/nokia_maps_303_10wk11_b04_s60_.html

slm kardeşim ben yeni e71 aldım telefona proğram kurma filan hiç yapmadım ama yardımcı olursan sevinirim. linkteki nokia_maps_3.03_10wk11_b04_s60_3.1_E66_E71.sis dosyasını pcye indirdim başka dosya indirmem gereklimi şimdi ne yapacağım? bunu telemi kopyalayayım yoksa pcde yapmam gereken bişiler varmı? yardımın için şimdiden tşk.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
eline sağlık....

is04383

Üye
paralımı bu yoksa bedavamı?

erdi6278

Üye
yükledim fakat haritada hiçbir yer görünmüyo ve hiçbiyeri bulmuyor ya :@@

Üst Alt