(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Sponsorlu Bağlantılar

weblayer05

weblayer05

Üye
dosya bozuk hatası veriyor

azman33

Üye
e75 istenilen uygulama erisimine izin verilmedi diyor..

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
biraz sorun var gibi..

kaan7878

kaan7878

Üye
offf heckemeden ve ya opda ya falan uğraşmadadan bu progremden yükleyemezmiyim ya zaten heck lelemm için lazım bu

abos

Üye
ayıp nedemek teşekkür edin devamını söyleyeyim ya "samsunspor" görsün bu yazdığımı şimdi ben ne söyleyeyim anlatacam ama önce teşekkür edin buna karşılık sen ne dersin arkadaşım sen bu adamları sitede tutarmısın

System X

System X

Üye
boşuna uğraşmışsın kardeş yükledikten sonra programın kendisi bile açılmıyor konu çöp

behzat

behzat

Üye
bende niye calışmadı telde hekli anlıyamadım

forcerecon

forcerecon

Üye
Güzel paylaşım fakat uygulamaya erişim izni verilemiyor diye bir hata alıyorum.Acaba neden.?

ufukerguden

ufukerguden

Üye
merhaba programı açıyorum güncelleme var diyor. Güncelleme yap diyorum hata veriyor. Program yüklediğim zaman ise s60 phton eksik hatası veriyor. Eskisini kaldırdık ya onu eksik olarak gösteriyor herhalde. Şimdiden teşekkürler. :)

scorpionassasin

scorpionassasin

Üye

Bende Verdiği hata bu NE anlama geliyor ? "ve uygulama acılır gibi oluyo kapanıyor".

sanerko

Üye
selam arkadaslar ben telden giriyorum 2 yildir nete ve symbian programinin en son ve en yeni prgramlari bende var maxi cep calisanlarina ricam soyledgm steden tum prolarin son versiyonunu maxicep e tasimalarini rica ederim paython 2.60 son versiyonu var sorunsuzdur telden girenler icin [7ba.ru] site ismi 9x paython progrmlari icinde herkes indirebilir uyelik istemez

samsunlum55

Üye
YukLuyorum fakat sertifika kontrolu fln yaparken yuklenemıyor diyor nedenni biLen varmı arkdasLar ?

lotroses

lotroses

Üye
teşekkürler

55lim

Üye
daha açabildiği bi program bulamadım ama yinede tşk başka kuracam tabi güncelleme hatası vermezse

rotasizkaptan9

Üye
eline sağlık kardeşim teşekürler.

lazefe52

Üye
6700slide sorunsuz calısıyor. Lakın bu program ne ise yarıyor onu anlayamadım.

ltn53

Üye
Eyvallah kardeş :)

_arslan_

_arslan_

Üye
Teşekkürler

hasan154

Üye
bende çalıştı paylaşım için teşekkürler... Yanlız arkadaşların sorunu sanırım hack olayını yapmadıklarından kaynaklanıyor benim tel n73 hackli ve hiç sorunsuz kuruldu ve çalıştı

deneme721

deneme721

Üye
sağol arkadaşım

Üst Alt