(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Sponsorlu Bağlantılar

icecrash

icecrash

Üye
Hocam ne room patcheri yahu uygulama signed diyorsun sertifikalamaya gerek yok diyorsun ardından hack olacak diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu tamam ok benim tel E72 son Fw hadi al hacklede uygulamanı yükleyip tşk edelim sana hacklenmiyor işte helox daha beceremedi o işi...

serdar_ist

Üye
slm arkadaşlar yA ben 2 aydır e71 kulanıyorum cep telefonuna netten nasıl program vs filan yukluyonuz bende bu tur seylerden faydalnmak isityorum yer yardımcı olursanız cok seviniim arkadşlar şimdiden tşkr ederm

the_jolly

the_jolly

Üye
teşekkürler

USAForever

USAForever

Üye
dostum bu teşekkür konusunu çok dert etme , biliyorum uğraşlarının karşılığıyla saygınlık istiyorsun ve hak ediyorsunda . Sana teşekkür etmek isterim ama ben sürekli cepten nete giriyorum... Eğer istiyorsan duymayı , çok teşekkür ederim.

Telefonum yeni hacklendi , şu an indiriliyor deneyeceğim.

----------Eklendi @ 01:30:17 ---------- Yazıldı @ 01:13:13 ----------

N96'da Sorunsuz Yüklendi Ancak Güncelleştirme İstiyor , Güncelleştirmelimiyim Bilmiyorum Ama Önce Bir Kaç Phyton Uygulamasıyla Proğramı Deneyeceğim...

haykocepkinq

Üye
saol kardeş

deha83

deha83

Üye
eyvallah diyelim. eline sağlık

ismail57

ismail57

Üye
:naughty:eline sağlık

ismail57

ismail57

Üye
programı kuruyorum fakat bir tanesi açılıyor diğeri hata veriyor

verilen hata:
check if the following components are installed
Python runtime
python library

yardımcı olursanız sevinirim...
bekliyorum:hmmm

interramo

Üye
emeğiniz için tşkler

eddyredline

eddyredline

Üye
İstenilen Uygulama Erişimine İzin Verilmiyor bu nedir acaba nasıl çıkıcam bu işin içinden off :( yaa:allalla:

Uygulama yoneticisine gir.secenekler ayarlar ve son olarak uygulama yukle secengini tùmù yada hepsi yap. Sayet ayni sorunla karsilasirsan teli hackle

tazal

Üye
teşekkürler kardeş deneyeceğim :)

askbank

Üye
Hepinizin ellerine sğlık kardeslerım allah razı olsun sızlerden

the_jolly

the_jolly

Üye
teşekkürler

Polat6364

Üye
arkadaşım güvenlik bülümündeki media safe adlı proğramı kurdum 3 yıllık resimleri şifreledim artık acılmıyor 2009 yılından beri herkes şikayet emis bu proğramı ama sen dahada bir çüz8m bulamamıssın tel n73 proğramı kaldırdım resimlerim kayboldu bir cüzümya tsk ler

----------Eklendi @ 13:16:57 ---------- Yazıldı @ 13:14:27 ----------

n73 veri kurtarma proğramı yokmu

onderyesim

Üye
PRHACKX arkadaşım ellerine sağlık gerçekten güzel bir iş çıkarmışsın.. Açtığın bu güzel topic teki bütün mesajları okudum ve konu ile alakasız mesajlar almışsın.. Sanırım sen bu konuyla ilgilenmeyi bıraktın haklısında aslında ben olsam bende ilgilenmezdim heralde bi raddeden sonra.. İnsanın sabrı bir yere kadar :) Eğer benim mesajımı görürsen ve kale alırsan diye umaraktan sana cahilce olmayan sorular sormak istiyorum umarım yardımcı olursun.. Ben bugune kadar hiç symbian işletim sistemli telefon kullanmadım bu yuzden ordan buradan azıcık duyduklarım ve gorduklerım kadar tecrubem var neyse kız arkadaşımın Nokia E71 telefonu var ve daha önce ne bir program yüklenmiş nede bir hack yapılmış durumda.. yani sıfır aldığımız gunku kadar temiz ve ellenmemiş.. ben python isteyen bir program buldum ve onu yuklemek için senın paylaşımını kurmak istiyorum telefonuma.. paylaşımını indirdim ve hafıza kartına ve sonrasındada telefon hafızasına atarak çalıştırmayı denedım fakat iki denememdede sertifika hatası uyarısı aldım.. Sanırım paylaşımını çalıştırmadan once yapmam gereken işlemler var.. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisin çünkü dediğim gibi daha önce hiç symbian telefon kullanmadım.. Ama merak etme teknoloji ile aram iyidir yolunu gosterirsen senin canını hiç sıkmadan anlarım ve halledebiliriz.. Yardımcı olacağını umarak senden haber bekliyorum.. paylaşımın için ve yardımların için şimdiden teşekkür ederim..

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

realist27

Üye
teşekkürler denicem

sevki_tan

Üye
eline sağlık dostum ama bende uygulama erişimine izin verilmedi uyarısı verdi yüklerken yükleme iptal oldu

Metin137

Metin137

Üye
teşekürler kardeşte istenen uygulama erişimine izin verilmedi dedi telefonum da hackli değil bi yardımcı olursan

rmznt

Üye
sagol

----------Eklendi @ 20:38:32 ---------- Yazıldı @ 19:38:27 ----------

sagol ama güncelleştirme hatası diyor eskisini kaldırdım hafıza kartına yükledim yinede olmadı bu arada hck in açılımını yaparmısınız saygılarımla

Üst Alt