(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Sponsorlu Bağlantılar

sofualanli

sofualanli

Üye
Teşekkürler devamını bekleriz;

messevim

messevim

Üye
neden kimse yaardım etmiyor ya

exe1454

exe1454

Üye
güzel paylaşım teşekkürler

rkap

rkap

Üye
teşekkürler

durutlar

durutlar

Üye
teşekkürler dostum

freedmm

Üye
emeğine sağlık

o'azis

Üye
Check if the followning components are installed.
Python Runtime-
-PIPS Library

Reis yükledikten sonra yukardaki mesaj çıkıyor sorun nerdedir acaba?

PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
Check if the followning components are installed.
Python Runtime-
-PIPS Library

Reis yükledikten sonra yukardaki mesaj çıkıyor sorun nerdedir acaba?

Yüklenen programın Python Programının yoluyla uyuşmadığında böyle bir hata mesajı alırsınız. Programların hepsini uyarlayıp 2. paket çok yakında !!! Tüm programlar entegreli olacak !!!

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
Elline Saglık

88erhan

88erhan

Üye
kardeşim ellerin dert görmesin sağol güzel pro

s_taskin1986

s_taskin1986

Üye
Eski Python programları bildiklerimi kaldırdım hala güncelleştirme hatası veriyo bilmediğim python programlarımı var acaba :S

Kardeş bende de aynı sorun oldu daha önce başka pyton yüklemeye çalışmıştım tel hackli olmadığı için yüklenmemişti şimdi bunu yüklemeye çalışıyorum güncelleştirme hatası veriyor. telim 6220c ve hackli. bizim bilmediğimiz ama kaldırılması gereken uygulamalar neler acaba ya da kendimiz direk gdip silelim dosya yöneticisindn ne de olsa hackli tel:allalla::allalla::allalla:

hsn6262

hsn6262

Üye
birde hafıza kartına yüklenebilse tam süper olacak.hafıza kartına yüklemek istediğimde bozuk dosya hatası alıyorum.neyse emeğine sağlık güzel çalışma ...

s_taskin1986

s_taskin1986

Üye

Telefonuna hack yaptın mı ? Hiç söylemiyorsun. Bunu söylemeden sana yardımcı olamam güç arkadaşım. Ama yüksek ihtimalle telefonun hackli değil.

--------------- Ekleme ---------------

Sen de teşekkür etmemişsin. Böyle devam ederse 2. paketlerimi paylaşmayacağım. İçerisinde forumda paylaşılan bütün python programları birarada ve açılıyor.

ne zaman paylaşacaksın kardeş diğer dosyaları kaç teşekkür verdik gözünü toprak doyursun :ehe

nfsnihat

nfsnihat

Üye
kardeş eline sağlık. telefonum hackli, yığın hafıza yeni biçimlendirildi ve telefona format atıldı. Buna rağmen güncelleştirme hatası alıyorum...

gakar55

Üye
teşekkür

88erhan

88erhan

Üye
:yurueyvallah kardeşim

silentwolf

silentwolf

Üye
n73 te kurulmuyor en sonuna gelince yüklenemiyor hatası !!

jigsaw_54

Üye
burda bi tutarsızlık var konuyu açtığın mesajda demişsin ki "HACK GEREKTİRMEZ" daha sonra üyelerden sorunlar gelince "HACKLİ OLMASI LAZIM" demişsin...? Nedir bu? hangisine göre yapalım bi karar ver hocam.

Ayrıca burası bir paylaşım sitesi insanlık namına paylaşım yapacaksan yap kimse seni engellemez ama karşılığında da bir şeyler beklemen yanlış bir tutum.(Örn; Teşekkür edin paylaşayım vsvs şeklindeki tutumun)

• Beğen
Tepkiler: desher

meksxx0606

Üye
arkadaşlar e71 bır vıdeo codec programı varmı bıldıgızız cogu vıdeo yu acmıyor yardımcı olursanız sevınırım tsklrrrr

huseyin0638

Üye
hocam güncelleştrme hatası alıyorum. eskisi kaldır demişssinde eskisinide kaldırdım. bilmedğim bi uygulama varmı hala yüklü bilmiorum bütün pyhton uyg kaldram için bi program varmı?

Üst Alt