(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Sponsorlu Bağlantılar

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
teşekkürler

fenasi71

Üye
kardeş kurulu python runtime vardı kaldırdım şimdide istenen uygulama erişimine izin verilmedi diyor napacaz

fenasi71

Üye
arkadaşlar uzun zamandır yok python yık xclear gibi programları yüklemek istiyodum ve hep sertifika güvenlmeyen uygulama zart zurt çıkıyodu NETQİN MOBİLE GUARD herişi yapıyo bırakın xclearı vb indirin NetQini teter

- - - Eklendi - - -

ovı nokiada var zertifika neyim istemiyo beleş bide oh oh

fearles32

fearles32

Üye
kardeşim yanlış olmasın ama forum'un başında signed demişsin proğramı indirdik şimdik hack istiyo ya en azında imzalı deme yeterli kotası olmayan arkadaşlarımız var

fenasi71

Üye
iyi ozaman teşekkür ediyorum sana ve birde sorum olacak cevaplarsan gerçi daha önce aynı soruyu orum cevp gelmefi...Garantişi cihazı hack yaptık ve tekrar format atana kadar GARANTİ dışı olur doğrumu .fekat diyelimki hack yaptık ve telefon örneğin iki üç gün sonra arıza yaptı ve açılmıyor peki ohali ile servise götürdük servis bilmeyecekmi hackli olduğunu ki anlarlar ozaman nolacak garanti dişı kalacak ve ya cretli yapılacak yada telefonu müsait biyerimize zula yapacaz doğrumu ? Birde OPTA dan imei vererek zertifika almak güvenilirmi acil cevap lütfen

- - - Eklendi - - -

teşekkür istiyorsunuz sorulan sorulara cevap yazmıyorsunuz ne iş anlayalım

alcame

Üye
teşekkürlerrr

yesilyol22

yesilyol22

Üye
TTeeşşeekküürrlleerr :)

qazmq

Üye
tkinter modülünü import ederken hata veriyor. Tkinter modülü varmı?

cash_67

Üye
teşekkürler

enigma55

Üye
Daha denemedim ama umarım sağlıklı çalışır. Teşekkürler...

kartal835

kartal835

Üye
bu surumu kurmamı tercıhmı edersen yenı surum varmı

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Teşekkürler

Üst Alt