En iyi Çin Malı Telefon hangisidir?

Sponsorlu Bağlantılar

berghaan

Üye
    Konu Sahibi
En iyi Çin Malı Telefon hangisidir?
Selam arkadaşlar..Biliyorum Telefonlarda sayı olarak çinliler kadar kalabalık :)
Görüşlerinizi bekliyorum...

belnaz

Üye
V999. Conpack lıne 2 super bır cıhaz

hitler43

Üye
v900i yane meyzu m8 dolia m8

serkanım_

serkanım_

Üye
bence super telefon:heyo:

ercan_03

ercan_03

Üye
çin malı değil mi hepsi aynı

• Beğen
Tepkiler: pelın_
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: pelın_

yusuf00300

Üye
bnce çakma iphone 4 al bn aldım 2 gündür kullanıyorum ve memnunum.javada var oyun da yükleyebiliyorum.tv si ve wifi de var

canumut38

Üye
Bana Kalırsa Trident t-1000 al çin malı değil türk malı fiyatı çok uygun kaçak olmadığı için sorunda yaşamassın i phone ile hemn hemn aynı.

yusuf00300

Üye
Bana Kalırsa Trident t-1000 al çin malı değil türk malı fiyatı çok uygun kaçak olmadığı için sorunda yaşamassın i phone ile hemn hemn aynı.
trident türk malı değil ki çinde üretiliyo

canumut38

Üye
rapman

rapman

Üye
hepsinin yazılımı aynıdır genelde.yani hepsi aynıdır.

atismogulant

Üye
çinlilerinde kaliteli malları vardır,ben çin de 1hafta fuar amaçlı kaldım,ve gördüklerim beni çok etkiledi.çinliler kalitesiz mal üretmek için yarışmıyor inanın,Guangzhou daki ticari fuarda gördümki 5 dolarada mal var,50 dolarada,150dolarada,bizim türk girişimci ve ithalatçılarımız ucuz ne varsa ülkeye onu getiriyor,orada pazarlık yapabiliyorsunuz,hele toplu alacaksanız etiket fiyatının yarısına kadar inebiliyor,hal böyle olunca da ülkede ucuza satılıyor ama en kalitesiz olanları,millette basbas bağırıyor kazıklandım diye,haklılar ama önce;bu malları seçip insnımıza layık gören yine kendi insanımız,önce bu insanlara kızmak gerekir.Çin'den gelirken üç adet telefon,bir adet blu-ray yazıcı ve birkaç bişey daha getirebildim,iphone görünümlü çin telefonları çinde 40 dolardan başlıyor ve 300 dolara kadar farklı modellerle yükseliyor,android işletim sistemli olanlar dahi var,windows işletim sistemli olanlar var ki bırakın simbianı,s60 ı hani bu çin telefonları,türkiye de nerede satılıyor.Şuanda getirdiğim telefonlardan çok memnunuz,iyi kalite x6,2tanede iphone meizum8,x6görünümlü olanda android işletim sistemi var,50-60 dolara getirip 200-250tl ye millete kakalayanlar ellerini vicdanalarına koymadıkça android li kaliteli çin telefonu kullanmak milletimize nasip olmaz..

jannnn

Üye
iphone 4 ü çok iyi yapmışlar ben kullanıyorum dokunmatiğide hassaz

veemre

Üye
Hepsi aynı değil. Pinphone 4 ü bekle.

ksaltik

Üye

Çin malı kardeşim....Alırsan kapağında görürsün Made in PRC yazısını...Arkadaş almış kutuda Made in turkey Yazıyor keklemek için hala açmamış galiba kutuyu.....

Jetlak

Üye
trident a1000 android 2.2 ile nokianın açamadığı flashları browserde oynatıyor

technoshark

technoshark

Üye
nedir bu çin malı sevdası anlamadım.. tamam ucuz eywallahta sağlığını hiç mi hiç düşünmüyorsun ?

Üst Alt