Karşılaştırma En çok kullanmak istediğin Lumia kasası hangisi (özellik ve fiyatı gözardı edersek )

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Lumia Tasarımı Size Hitap Ediyor

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .

skynet

Üye
930 :thumbup:

Serhan

Serhan

Üye
Bunu Lumia olarak düşünmemek gerekli aslında HTC One M8 veya Lg G3 gibi güzel tasarımlı cihazlarda Windows Phone görmek isteriz. Bu cihazlar nedense bana Lumia serisine göre daha farklı geliyor.
Aynen allah aşkına lg bi g3 veya g2 tasarımında bir wp cihaz yapsın herşeyimi satıp alırım enginlere sığmaz taşarım :(

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
osmanmert94

osmanmert94

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Lumia 925 <3

• Beğen
Tepkiler: Serhan
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Konu kısa sürede koşmuş

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

luckysleven

luckysleven

Üye
930

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
920-930-1520 işaretledim. 920nin hatlarına 930 gibi metal çaksalar şekli bozmayıp. 1520 büyüklüğü ve inceliğine getirseler çok hoş olur. Çok şey istedim galiba :)

isamey

Üye
830

emz

emz

Üye
Ankette uzun uzadıya bütün modelleri yazmak gerekecekti. Mesai bitişi dar vakitte açtım konuyu. Ama bu şekilde ilginç de bir sonuç çıkacak gibi. Şuana kadar tercih bildirenlerin hiçbiri kullandığı kasayı tercih etmemiş. Bence ilginç yani :)

Abi az önce uygulamada bu mesajı alıntı yaparken cihaz durduk yere res attı. Black güncellemesinden bu yana ilk defa oldu bu :(
Ben telefonumu kendim seçip almadım. Bana babamlar almış getirmişler hediye olarak. E tabi 5800 dan çok daha iyiydi hemen geçtim ama bana sorsalar eğer o zaman alırken ne alacan deselerdi ben direk 1520,1020,925 bakardım. En hoş gördüğüm genede 925. Ama şimdi 930 çok şık duruyor. Bana izin verseler ben onu alırım ancak bekliyoruz işte. Bu nedenle hani 520 severek aldığım bir telefon değil. Zorunlu seçin diyelim ;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve maydinmaydin
4MaGuS

4MaGuS

Üye
920 çok güzel ama bence 930 olmasa idi 925 derdim ama 930 çok çok daha güzel

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
930 :) kasa yapısı olarak çok hoşuma gidiyor.Bide şu htc w8 modeli hoşuma gidiyor tabi inşallah öyle birşey çıkartırlar

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Lumia 720 nin 5 inç lik versiyonu olsaydı benim için çok iyi olurdu en beğendiğim Lumia tasarımı

Serhan

Serhan

Üye
930 tasarımında 925 :ehe

ON9

ON9

Üye
Daha önceleri de belirtmiştim 920'mi almamın tek sebebi bana N9'u anımsatmasıydı Seviyorum seni N9

• Beğen
Tepkiler: emz, Rainesto, 4MaGuS ve 2 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Daha önceleri de belirtmiştim 920'mi almamın tek sebebi bana N9'u anımsatmasıydı Seviyorum seni N9
Halen N9 kullanıyorum. Evde hanıma verdim şimdilik.
N9 tasarımına aşığım. 920/925/930 hep N9 tasarımının devamı gibi geliyor bana nedense. (Ah ulan Nokia neden N9 gibi cihazı bıraktın ki? O dönem üzerine az düşsen Androidi daha emeklerken ezerdin.)

• Beğen
Tepkiler: ON9
The Benefit

The Benefit

Üye
Birçok kişi 1520 yazmış; fakat bence tasarım olarak 1320 daha şık. Özellikle yan kısımların şekil olarak kavisli olması göze daha hoş geliyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Birçok kişi 1520 yazmış; fakat bence tasarım olarak 1320 daha şık. Özellikle yan kısımların şekil olarak kavisli olması göze daha hoş geliyor.
Bence kavisli olması güzel olmuyor. Tabi ki benim fikrim bu ama dikdörtgen şeklindeki köşeli telefonlar çok daha hoş geliyor bana sony nin z serisi Nokia nın lumia serisi lenovo zaten hep dikdörtgen...

Üst Alt