En büyük taraftar "fb" taraftarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
En büyük taraftar "fb" taraftarı
Sizinle Gurur Duyuyoruz...
Beşiktaş maçı başlamadan önce yaptıkları görsel Şovlarla, Maç esnasında verdikleri destekle ve herşeyden önemlisi maç sonunda kaybetmesine rağmen Rakibini Alkışlayarak uğurlayarak tüm Dünya'ya Fair-Play dersi veren Büyük Fenerbahçenin Büyük Taraftarını kutluyoruz. Büyük olduğunu iddia edenlerin Milli Marşlar esnasında bile en galiz küfürleri ettiği Ülkemizde bu güzelliği tüm Spor Kamuoyuna sergilerken Fenerbahçe üzerine atıp tutanlara en güzel cevabı verdi.

İmkansızların gerçekleştiği bir Futbol akşamında ezeli rakibine 4-3 yenilmesine rağmen onları alkışlaması anlayanlara "Aradaki farkı göstermeye yeterli bir davranıştı...".

cosmokramer

Üye
o zaman bizm başkan da size aradakli bir farkı gösterdi 6 lık maçta..
sizin aziz yıldırımsa her yenilgiden sonra gündem değiştirmekle meşhur..
yok merdivenler dolu diye yenildik, yok bjk seyircisi bana kürüf etti...:))

the_patriot

Üye
ey kendini büyük sanan aslında bir hiç olan taraftarlara sesleniyorum

Öpün şimdi Rıza’nın elini

BİR eli yağda, bir eli baldakiler!.. O üst gelir grubunun arz-ı endam eylediği Maraton tribünü!..

Sadece elde ettikleri gelirle değil, o gelir seviyesinin sağladığı olanakla da, çoğu okumuş çocuklar!.. Aynı olanakları kullanarak, yılda 2.5 ile 7.5 milyar lira arasında kombine bilet parası ödeyerek, o tribüne yerleşiyorlar. Buraya kadar normal.

Sonrası ise, terbiyesizlik!.. Çoğu belki okumuş, ama iki gün önce onlar, parayla, okumakla adam olunmuyor sözünü kanıtlıyor.

Beşiktaş’ın Fenerbahçe’yi 4-3 yendiği maçta, Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda bu insanların oturduğu o tribünde bir pankart sırıtıyor:

‘Rıza Efendi, iki ekmek, bir süt!..’

KAPICININ OĞLU

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bir kapıcının oğlu.

Sözüm ona, böyle bir pankartla Rıza’yı küçümsemeye kalkışmak, hor görmek!.. Maç başlamadan onun moralini bozmak!.. Sapla saman birbirine karışıyor, sporculuk ruhu yerlerde sürünüyor.

Kim, hangi takımı tutarsa tutsun, büyük bir Fenerbahçe taraftar kitlesi dahil, bu pankarta üzülüyor. Ne alaka?.. Adam kimin oğlu olursa olsun, nereden gelirse gelsin, bugün ne yapıyor, geçmişte hangi başarılara imza atıyor, kendi kişiliği ne, asıl buna bakmak gerekmiyor mu?..

İnsanlar ne zamandan beri, sosyal ve ekonomik konumlarıyla yargılanıyor bu ülkede?.. Hangi hakla?.. Bir insanı dili, dini, ırkı, ulusu nedeniyle hor görmek ne ise, ailesi nedeniyle de alay etmek, aynı anlama gelmiyor mu?..

Koca bir Fenerbahçe kitlesini, insan hakkı ihlali töhmeti altında bırakmak, yakışıyor mu size beyler?..

RIZA İLE SOHBET

Dün Rıza’ya telefonda duygularını soruyorum. Rıza:

‘Biz Sivas’ta oturuyorduk. Babam taş ocağında çalışıyordu. Ocaktaki bir kaza sonucu, ayağı sakat kaldı. İlkokulu Sivas’ta bitirdim. Sonra İstanbul’a geldik. Babam, Toto Karaca Tiyatrosu’nda bekçilik yaptı. Daha sonra Bebek’te kapıcılık yaptı. Ben onun yanında, bakkalın yanında, orada burada çalıştım. Su sattım, süt sattım. İstanbul’da o yıllarda hep gecekondularda oturduk. Babamın durumu iyi olsaydı, ben de okurdum.

Bir futbolcu seçme sınavında, Beşiktaş’ta 14 yaşında top oynamaya başladım. Beşiktaş’ta ve Milli Takım’da kaptanlık yaptım. İçimde hiç baskı hissetmedim. Hedeflerim vardı, onları gerçekleştirdim. Ailemi kurtardım.’

Çok içten anlatıyor. Ya pankart?.. Rıza:

‘Pankart beni üzmedi. Ben geçmişini saklayan biri değilim ki!..’

Beşiktaş’ta en çok şampiyonluk gören kaptan, Rıza. Bugünkü durumu ortada. Kabuğunu kırıyor, kendine yeni bir hayat kurmayı başarıyor. Dün Türkiye’nin Beşiktaş’ı tutan ünlü siyasetçileri, Meclis Başkanı Bülent Arınç dahil, çok kişi Fenerbahçe galibiyetinden dolayı kendisini kutluyor.

Pankartı asan siz cici beyler, öpün şimdi Rıza’nın elini!.. Hayır, sizin bileğinizi büktüğü için değil, bugün Beşiktaş yeniyor, yarın Fenerbahçe, o ayrı.

Siz, özür dilemek adına Rıza’nın elini öpün!..

Lütfen Tahrik edici sözler SARFETMEYİNİZ!!!

biLad3r

Üye
bir grup taraftarın yaptıgını tüm camiyaya ödetemezsin

the_patriot

Üye
kime söylüyosun tam okumadın galiba,

crawling

crawling

Üye
onu yapan bi grup kendini bilmez her takımdan bi iki çürük yumurta çıkar..

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
çok duygulandım ağlayacağım valla.ama onu yapanlar kesin GS taraftarlarıdır,fenerlilerle maçı izlemek için yapmışlar...

the_patriot

Üye
bravo kaliten ortada

Quattro

Quattro

Üye
Arkadaşım iskoçyalı her takımın içinde diğer takımların nası diyeyim ajanı gibi adamları olur.Bu adamlar devamlı maça gelir.Karşı takımın taraftarıymış gibi davranır ama aslında bunlar dışarı bilgi sızdırır.Ayrıca maçta küfürleri başlatan çoğunlukla (çoğunlukla diyorum hepsini demiyorum)bu adamlardır.Yani provakasyona yönelik bir sürü hareket yaparlar.Ben bu pankartı açan adamların fener seyircisi olduğuna inanmıyorum.Aynen hagi'ye hırsız diye bağıranların da gerçek cimbomlu olmadığı gibi.Ortalığı karıştırırlar sonrada köşelerine çekilirler.

Ayrıca yazının başında fenerbahçe seyircisine hiç olan taraftar demişsin sonrada tahrik edici sözler söylemeyin demişsin. :nono: Bu Sözü söyledikten sonra tahrik olmamak eldemi?
Lütfen kendini karşı tarafın yerine koy.Ona göre düşün...... ;;)

the_patriot

Üye
kardeş ben o pankartı açan kendini fenerli sanan zavallılara dedim biraz dikkatli
yoksa o pankartı sen mi açtın üstüne alınıyorsun

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
İskoçyalı, Rıza ile dalga geçilmesi bence de sonuna kadar yalnış ama bir grup FBlinin açtığı pankart tüm FB camiasına yüklenemez. Rıza beyefendibir adam, ve bu pankart sadece Rıaz'yı değil tüm kapıcılara karşı saygısızlıktır (Fbli, gsli, bjkli vs vs.)

Peki sen neden bu kadar ciddiyetten ve objektiflikten uzaksın, maç bitince tüm stad bjkyi alkışlamadı mı? (BU BİR PROTESTO ALKIŞI DEĞİLDİ)

Ama sizin bjk taraftarının, çarşı mıdır nedir, yaptığı bir tek olumlu şey söyle bana!

Cevap bekliyorum iskoçyalı, sadece soruma cevap!!!

cosmokramer

Üye
ben cevap vereyim;
fb başbakana yalakalık olsun diye pankart açtıktan sonra; tokat gibi bir pankart açtılar "TEK ADAM ATAM" diye...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
cosmokramer konuyu biraz açar mısın? başbakana yalakalık pankartında ne yazıyordu?

mayday_

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 19 2005, 12:39 AM
Beşiktaş maçı başlamadan önce yaptıkları görsel Şovlarla, Maç esnasında verdikleri destekle ve herşeyden önemlisi maç sonunda kaybetmesine rağmen Rakibini Alkışlayarak uğurlayarak tüm Dünya'ya Fair-Play dersi veren Büyük Fenerbahçenin Büyük Taraftarını kutluyoruz. Büyük olduğunu iddia edenlerin Milli Marşlar esnasında bile en galiz küfürleri ettiği Ülkemizde bu güzelliği tüm Spor Kamuoyuna sergilerken Fenerbahçe üzerine atıp tutanlara en güzel cevabı verdi.

İmkansızların gerçekleştiği bir Futbol akşamında ezeli rakibine 4-3 yenilmesine rağmen onları alkışlaması anlayanlara "Aradaki farkı göstermeye yeterli bir davranıştı...".
[post=34200]Quoted post[/post]​

Bazı şeylere at gözlügüyle bakmayalım arkadaşlar febe taraftarının yaptıgı çok ayıplar olmuştur

1) rıza efendi 2 ekmek 2 süt insanların babalarının meslekleriyle dalga geçilmesi çok terbiyesizce bunu maçtan sonra pankartı açan taraftar grubuda anladıki yazıyı yazan kimse çıkıp biz yazdık diyememdi ama bu hiç bişi degiştirmez

2) Pancu oyunu yavaşlatmaya çalışırken kafasının 5cm yanından geçen bir cep telefonundan bahsediyor o telefon koluna filan çarpsaydı nasıl ceza alıyordunuz görürdüm

3) tirbünde küfür edilmemiştir dedei azize halbuki maça giden febeli arkadaşlarım aynısını söylemiyor

mayday_

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 20 2005, 12:07 AM
İskoçyalı, Rıza ile dalga geçilmesi bence de sonuna kadar yalnış ama bir grup FBlinin açtığı pankart tüm FB camiasına yüklenemez. Rıza beyefendibir adam, ve bu pankart sadece Rıaz'yı değil tüm kapıcılara karşı saygısızlıktır (Fbli, gsli, bjkli vs vs.)

Peki sen neden bu kadar ciddiyetten ve objektiflikten uzaksın, maç bitince tüm stad bjkyi alkışlamadı mı? (BU BİR PROTESTO ALKIŞI DEĞİLDİ)

Ama sizin bjk taraftarının, çarşı mıdır nedir, yaptığı bir tek olumlu şey söyle bana!

[post=34744]Quoted post[/post]​

bu sitede ki bazı fanatik arkadaşlarımız HAGİ'ye hırsız denilmesini bana bile mal ettiler sen diyosun ki bir grup FBlinin açtığı pankart tüm FB camiasına yüklenemez :D ;;)

mayday_

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 19 2005, 12:39 AM

[post=34200]Quoted post[/post]​

bide febelilerin yaptıgı alkış keendi futbolcularını acizligini(kalecisiyerine forveti oynuyan) protesto etmekti bejeke ile alakası yoktu

the_patriot

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 20 2005, 12:07 AM

[post=34744]Quoted post[/post]​

kardeş ben o pankartı eleştirdim sen niye hemen savunma moduna geçtin o pankartla alakanmı var yoksa

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Bu pankartı tüm Fb camiasının üstüne yıkmak isteyenler var, ve buna hiçbir FBli izin vermez, bunu herkesin anlaması gerek artık

serdar1

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 20 2005, 01:17 PM
Bu pankartı tüm Fb camiasının üstüne yıkmak isteyenler var, ve buna hiçbir FBli izin vermez, bunu herkesin anlaması gerek artık
[post=34919]Quoted post[/post]​

önce ahlaksız pankartlara izin vermeyin sonra devamını getirin

MiCoX

Üye
Ya bırakın en buyuk fb taraftarıymışş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...